Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ragaszd le a fordulatszámmérőt és akkor nem fog zavarni
Ja... ez 4500-nál megy kb 100-zal. Amit én sokallok...csak hát én nem tudok mit hosszabbítani
Idegesít, hogy 5000-t forog 100-nál. 4500 már elfogadhatóbb lenne. Vagy veszek én is egy Divit...
inkább tankold el az árát
én eddig mindig csak rövidítettem az áttételen
Sokat eszik? Kevés a végsebesség?
Én is ettől félek, mégis hajt a kíváncsiság.
rosszabb lesz mintha utassal mennél
Ha sikerül rábeszélni Dórinak pár osztálytársát akkor jönne még néhány lány is....mondjuk erre kevés az esély, de hátha....
Merész dologra határoztam el magam.
Első lánckerék +1, hátsó lánckerék -2. Ez papíron 10% változás a nyomaték hátrányára...

Szerintetek?
Üdv!

Hóbagolyra valaki?
motorzz.hu-n ki van írva.
Ez lesz a 3.
Nagy buli!
Pf...
össze ne vesszetek
Neked tényleg nem ártana még egy kerék...
egyszerűen egy sima kereket akarok...mit érdekel téged? az én dolgom, nem pedig a tiéd.
Mi nem tetszik a fejidomon?
Srácok, nem tudtok egy jó oldalt, ahol találok naked lámpát tudjátok azt a kereket? Pécs környékén? google-ben nem találok :(
Üdv!

Van egy wilbers kormánylengéscsillaptóm ha valakit érdekel fz1-re 2000 km volt a motoron szal még igencsak bejáratós. Akit érdekel megtalál :)
yamaha fazer sport dob összekötö csövel eladó tel 06309492804
Ja ertem
Japán belpiacos a motorod... azokon mindig sok ínyencség van, mert ott drágán is megveszik a "kicsi" motort (mert 400-nál nagyobbra nagyon nehéz jogsit szerezni, és szét is adóztatják a nagyobb motorokat) ha jó cuccok vannak rajta (nem úgy mint európában)
Elég sok motornak brembo a gyárija
Hat nem tom...mondjuk en mar igy vettem, hogy ez rajta volt :D es en csak ugy tudom, hogy a brembo egy sportfek tudod, szoval csak feltetelezes volt, hogy nem gyari... :)
Pedig a többi FZ400-at elnézve igencsak gyári, azokon is ilyen van.
nem, nem gyári, hanem sport nyereg :)