Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pont fordított a tapasztalatom.
A dojcs sosem küldi angol szinte mindíg.
Németországból 20 euró körül meg szokott állni a posta egy közepes méretű doboznál. Angliából a futár elég horror, de a posta onnan sem annyira nagyon vészes.
Tapasztalatom szerint a német eladók 90%-a elküldi Magyarországra, csak előtte meg kell kérdezni. Az angol eladók nagyrésze nem küld kishazánkba.

A postaköltség meg annyi, amennyi, meg kell beszélni az eladóval. Megírod neki, hogy vennél 10-et, mennyiért küldi el...

Egyébként mi a franc az a step pad?
Sziasztok. Segítséget kérnék, az e-bay-el kapcsolatban.
Szeretnék 10db step padot vásárolni. Láttam is jó áron, de nem szállít Magyaro.-ra, vagy aki szállít horror áron, és nem tudom, hogy a száll.költség minden darabra rájön vagy csak a 10db-ra.
Hogy szokott ez lenni illetve, hogy érdemes ezzel foglalkozni. Amúgy német és angol e-bay-t néztem. Viszonyítás képp: kb:7-8e ft/db az e-bayon, míg itthon 12-13e/db.
Előre is köszi a segítségeteket.
amugy már páran alátámasztották, elég jó fogyasztása van a fzs1000nek
amikor megvettem, én olyan 6 liter körül gondoltam, de jól pofára estem az első mérésen
41 mpg (5,74 L /100 km) a gyári adat.. na ezt a jobb napokon hozom is. Negatív rekordom 5,5L/100km volt. Cserébe megy rendületlenül, nem torpan sehol, igazi szerethető karburátoros
5liter az nem vészes,
amin kiakadhattál az a 4 liter, de az csiga tempó volt. 100-110.
és nem nagyon forgott 5e felett
15k kilométerrel ezelőtt teljesen szét lett dobva. Egyébként meg semmi baja sincsen. Egyébiránt ennyi a gyári fogyasztási adat is. Az meg a másik hogy képtelen vagyok vele lassan menni.. 140-160 a jellemző
Az XJ900? Az a fogyasztás bajnok ? Meg kéne nézned a membránjait! Akkor szabadul el ennyire.
Amúgyba itthon futkosni, meg a városban nekem is laffantja az 5,5-6-ot. Küldve akár 8-9 is lehet..
nekem meg 6 és fölötte...pedig csak 90 ló
Ja igen. Tavasszal mondtál egy számot amitől kiakadtam... 5 körül eszik hosszútávon... (horvát ) lesz@rom Ez van.
volt valami fogyasztásos problémád is nem azzal történt valami
Ja, az más.
Pedig már reménykedtem, hogy megtudom a tarifát.
Nem sok minden más. A kuplung olajos. Tudod ez egy olyan cucc amiről majd bő 20 után derül ki hogy jó e. Egyenlőre tetszik. Hoz egy csomó jó dolgot amit a bowden nem tud, de majd kiderül, hogy nem e lett több bajom a tömítésekkel. Nem lett puhább :( , de sokkal gyorsabb. Nem női darab. Máshoz nem piszkáltam. Jó lenne egy csomagtartó váz. Egy egyszerű, meg egy kipu ami szép. Ez piszkosul bejön:
Fogalmam sincs.
Nem messze lakok tőle itt Gödöllőn, úgyhogy a fuvar belefért.
Azt szabad tudni, mennyiért?
Én 25 km-re lakom tőle, mennyivel lehetne számolni?
Köszi!
Biztos, hogy van utánfutója. Nekem is azzal hozta el a gépet.
Jó lesz az a 300-as. Mi baj lehet?

Nem tudom még mi lesz hétvégén. Elvileg jó lehet.
No, elvittem a gépet Surihoz vezérműlánc cserére, hogy műveljen vele csodát, erre esik a hó.
Tegnap viszont 10 fok fölött volt, meg sem kottyant a gödöllői táv.
Na majd hazafelé.
Bár elvileg van neki valamilyen utánfutója, lehet, hogy rákényszerülök.
amiket nézegetek az 200as,250es,300askétütemű, bár a 300ast lehet nem kéne erőltetni
vagy 450 4ütem,igazábol nézegetek mindent, KTM,Husqvarna,gasgas
hétvégén nem nagyon értem rá, de talán jövőhévégén?!
Az én könyvem szerint a 10W-40 mégjobb választás
A motult hanyagolom az ára miatt, inkább repsolt használok, állítólag full szint az is.
Elvileg elég neki az 5100, mivel a teljesítményszint valószínüleg megfelelő, bár nem találtam 10w 30as motult, hogy le is ellenőrizzem.

Legközelebb MOL-t akarom beletenni, most autóba is ezt vettem.
mégse jöttél...
és mit? exc 300?
felénk tegnap, meg az előtt jobb idő volt mint ma
Hát mondjuk nyugatabbra €50-s szállást már keresni kell, de szálltam már meg €200-ért is (na jó azt a cég fizette )
4 nap az 60-100 euro meg nyugaton is.keleten fele se.ebbol ugyan a budos eletbe nem jon ki dupla koltseg.