Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, így már látható az írásod, nincs lefordítva idegen nyelvre.

Megfelelő konzollal, amit legyárthatsz biztos rá lehet valahogyan kókányolni.
Remelem most mar kapok rendes választ is...
Mennyi egy ilyen fejidom cakumpakk? Lámpástól mindenestől? Verdesi gondolom legalább a 100-ast. Na most ha fiatalítás a cél, nem lenne egyszerűbb eladni a jelen motort, hozzátoldani egy fejidom áránál némileg többet? Máris megvan az áhított fiatalabb kinézet, és nincs összekókányolva egy gyári gép
Mint mindig, mindent mindenre fel lehet tenni. Megfelelo szerszam, anyag, tudas es ido kerdese.

Azert egy ilyen projektre mar megfelelo femmegmunkalo gep(ek), mugyanta ontes, stb birtokaban erdemes nekiallni!
Egy tipp:
itt addig senki se fog neked (normálisan) válaszolni, míg ki nem töltöd az adatlapodat. A rendszer egy ismeretlen nyelvre fordítja le az ilyen felhasználók írásait. És így mi nem tudunk segíteni.

De ha jó értem a problémádat, akkor a kutyának ne adj több csokit, mert nem tesz jót neki.
Ha már a kérdést se tudod rendesen feltenni, szerintem tegyél le róla...
szeretném kérdezni, hogy yamaha R6-os fejidomot feltudok-e tenni egy 98'-as yamaha fz-re? szeretnék a motoromon kicsit fiatalítani, de FZ-k közül nem találok 2002-2003-as fejidomhoz lámpát (mert az tetszene még). Így az R6 mellett dönöttem, mert az még jól néz ki.
túradoboz helyett:
Szia norci75 !
Elkezdtem a doboz szerelését,kérted hogy rakjak fel képet.
Egyelőre csak a bekötés van meg de aksiról kipróbáltam.A doboz belső vezetékellését most tervezem ha nem lesz ilyen hideg akkor bekötöm a mocira ! A lengőcsatlakozót hol vetted? A két felső lesz a féklámpa,az alsó lesz a világítás ide még egy rejtett kapcsolót tervezek.
Inkább a kipufogósoknál.
Nem akarom terhelni az itteni nagyérdeműt.
Kérlek vázold! :)
A triumph-osra mondtam.
Oda nem teljesen ezt képzelném de jó az irány.
Minden variáció összehozható, ha kész lesz a bekötőcső!

Jelenleg ilyen az "ős":
Zártabb olyan sapkás véggel jobb lenne.
A Bodis palettán létezik FZ6-ra kipufogó, viszont még nem "E" jeles, így nincsen levizsgáztatva sem. Szeretnénk készíteni hozzá egy újdonságot, amit el lehet látni engedélyszámmal, ehhez keresünk motort. A mai mail-ek között felbukkant egy "kollégátok", aki úgy tűnik partnerünk lesz ebben! Ez azt jelenti (ha összejön), megalkotjuk Nektek a frissítést!
Köszönöm a válaszodat, remélem Te is boldog Bodis tulajdonos lehetsz általunk!

Addig is, kérlek látogasd meg oldalunkat, ahol sok képet láthatsz a termékekről.
A tervezett dobtípus így néz ki egy Triumph-on:
Gondolkodom rajta, miről lenne szó?
aki fejidomot keres fz6n re alkatrész
kíváncsi leszek rá
Hát, még nincs. Már beszéltem a Surival, azt mondta, hogy lánc kuka, és a szelephézagok is rosszak. Elvileg kéne hívnia lassan, hogy mi a helyzet. De amúgy majd meg fogom írni az egész sztorit.
Figyelik, hogy az adatlapodat kitöltötted-e, ahogy illik. Ha nem, először figyelmeztetnek, utána megbüntetnek.
Szeretne itt valaki Bodis kipufogót használni?

Szeretnénk egy újdonságot kifejleszteni FZ6-hoz....
és az mi?...
abbol egy két napos túra könnyen kijön

motorod kész
Sziasztok!
Gondolkodom hátsó kiegészítő sárvédő beszerzésén, esetleg nem hallott/látott valaki ilyesmit jó áron mostanában? Néztem ebay-t, de ott nem úsznám meg occón, ezért gondoltam itt is rákérdezek.
Használt is jó lenne. Pl. a 850es TDM-hez valót nem lehet felrakni?

Vagy inkább mondjak is le róla, ha nincs 30ezrem a műveletre?
Üdv!
Eladóak szeretett motorom tartozékai:

GiVi V35 PLX konzol

Ermax faridom

Színre fényezett plexi

GiVi Monorack / M5 monokey platni

Kappa navigációs táska

Alku lehetséges elsősorban csomag vásárlásakor!