Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szinte ingyen? mire gondolsz? :D
Sziasztok :)
Régen jártam erre de látom a hangulat nem változott ! :)

Nagyon hülyék vagytok :)
Ránéztem az eBayra, de szomorúan jelentem, hogy dugig van eredeti, originál dobokkal, de azt szinte ingyen..
Az első amit láttam az egy Laser ami hasonlóan problémás dolog. 4! cső hátra, de az durva:
http://youtu.be/jmtUUVAVyAA
Hali!
Bódis dobhoz mit szólsz? "E" jeles, hangtompítós. Úgy néz ki, hogy az enyémen is az lesz Hétfőn megyek megnézni/meghallgatni!
Ha további információ kell, keresd "renitens" nevű felhasználót.

http://www.sportmotor.hu/tagok...
Kizárt hogy hivatalosan rátennék. Drága is az engedélyezés, és általában nagy szériára csinálják, pont az ár miatt. Ezért se lesz túl sok Magyar gyártónak road legal dörrentője. Viszont gravírozásról hallottam már. Meg olyan motoros rendőrről is akit nem lehet átverni vele. Mindamellett hordozható hangnyomás mérőről meg eleve tudok....
Sajnos a 600on kettő van,vagy inkább cseréljem le 1000re csak azért hogy 1dobot kelljen vennem...? Lehet jobban járnék
Ismered az adatlapkommandót?
Hamarosan lecsap Rád is! :D
Az 1000-en csak egy van! Sajnos Te megszíttad!
Nem rossz,csak ugye a fazer-re 2kell ebből...
Mikor azt írtam,hogy ,,ár/érték arány" arra gondoltam hogy egy Two brothers dobot ha tudna valaki fz6-ra mondjuk 80ezer forintocskáért,akkor az nagyon jó minőség és nagyon jó ár kompenzációja lenne Sajnos a bolti ára 200ezer körül kezdődik,ezért muszáj valami jó kis használt dobot keresni.
Űdv Mindenkinek!
Létezik olyan hogy sport kipufogót amin nincs E jelzés ,raknak rá hivatalosan E jelzést?
Nem tudom... olyan gyanúsan egyformák a dolgok, meg a környezet...
Rossi azon a videón mintha nem is motorozna. Annál többet tud az a guma! A vizesen nagyobbat dönt! Gondolom szóltak neki hogy ne alázza már a loosereket...
Like!

Mutatom: Titán, CE homolog with "E" prüf, Grand Prix Evolution
mindezt 38 eFt+posta. Na ez az ár érték arány!
Sportdobnál ár/érték arány? Az milyen?
Sziasztok!

2004-es FZ6-ra érdekelne generátor dekni meg bal oldali lámpatest esetleg sérülésmentes szürke tank. Köszönöm
Egy kis segítségre lenne szükségem!Yamaha Fz6-os motorra keresek sportdobot 2008as évjáratra.Valaki esetleg tudna ajánlani,kinek milyen tapasztalta van,ár/érték arány terén?
Eddig nem is hallottam a T30-ról. Most megnéztem a Bridgestone honlapján, "Valentino Rossi" ajánlásával. Az nekem túl gyors gumi lenne.
Szerintem nem a pilisvörösvári fajta van ezen a rohadt széles Banditon. Amit Te linkeltél, az a pilisvörösvári Hayabusás srác műve, ő csinálta az enyémet is, ami hibátlanul illeszkedik a motor oldalához... A Banditon valami más lehet...
Kérdés mennyivel lesz drágább így frissiben mint a BT023... Vajon megéri-e majd a plusz pénzt
Elkélne nekik egy dizájner... mert láthatóan nem igazán tudnak esztétikus tartórendszereket összehozni
T30 nem játszik?
Itt csinálják ezeket a vastraverzeket: link
Ez egy kispolszki szélességével simán vetekszik.
Igen, ez egy régebbi típus, már nem gyártják, elvileg a 014 váltotta le. Még van rajta minta, csak már kezdek nézelődni, mert az idei szezont nem biztos, hogy kibírja.