Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy én már lehet, hogy abnormálisan sokat tisztogatom a motoromat. (kocsit, biciklit, kb. minden járművet, ami itthon van. )
De hát ha egyszer jól esik...
Én csak Szilveszter motorját nézném meg, mert nem akarom elhinni, hogy tényleg úgy néz ki.
Azért elismerem, az én motoromon élőben látszik, hogy 11 éves lassan.
Egyébként én suliba járok vele főként, nyáron, meg ha belefér, akkor egy-két túra. Most akkor műmotoros vagyok?
ez butaság
engem egyszer a Citadellás összejövetelen, neveztek ilyen hasonló dumával, hogy tip top motoros, egy évben egyszer veszem elő stb,stb,,,
amikor megtudták, ohgy 50e km er van a motoromban, akkor kicsit leeset az álluk
4-5éves korában még többen is megkérdezték, hogy új e
ilyen amikor az ember törődik a motorjával
és ezzel semmi gond nincs
Amíg ők tündökölnek, mi motorozhatunk is
De minden elismerésem, én felhős időben se merném kivinni
Ja, valóban, ha más is a "közelben" van, jöhet!
Hát, nekem már csak egy vizsgám van szerencsére, de valószínűleg 11étől szabad vagyok és reményeim szerint húzok Keszthelyre pihengetni a következő félévig.
Én olyasmire gondoltam, hogy esetleg valamikor köv. félévben összejöhetnénk egy motornézegetésre, aztán ha lesz rá igény, közös gurulást is lehet szervezni. Van két motoros évfolyamtársam (Varadero, SV650), őket is el lehet csábítani. Neked a motorod Pöstön van, vagy otthon?
A motologról nem tudom valamiért leszedni a transzfogaras útvonalat. Google térképen nincs meg neked, amit el tudsz küldeni linken?
Tip-top motorok gazdáinak találkozója? Akkor én oda nem férek be...
köszi! Igen én a bme-re járok, vagy a bme jár rám :)
Ma is volt vizsga, a legjobb jegyet kaptam , ettől csak szebb van. Ez jó, csak holnap is vizsgázok Ez a bme...

Persze, szívesen összefutnék veled, (veletek ha jönne más is.) Nemsokára úgyis vége a vizsgaidőszaknak, de akár hamarabb is jó lehet.
Neked az egész motorod nagyon durván jól néz ki. Már majdnem irigykedem.
Ha jól emlékszem, te jársz a BME-re, ugye?
Tavasszal összefuthatnánk, ha már egy kíznókamrába járunk.
Szerintem durván jól néz ki. Jól kiegészíti a motor többi részét. Én is gondolkodom a vásárláson.
jah a hasidomra írtam, mielőtt megköveznétek
csak a motorolajszint ablakot nem látod tőle
Nekem pl meg van repedve több helyen, de ahogy hallom ez normális, a rezonancia miatt. Szerintetek?

Azért nem csak előnye van.
De nagyon f@szán néz ki.
Azért véd is, mert amióta fenn van, azóta a hűtő lamellák közül nem kellett sarat tisztogatnom. Pedig mentem esőben zaccban. Nem veri be a kerék a szmötyit. Persze segít a pockos is (eke, hasidom, bellypan) mert a leömlők is tiszták maradnak, és nem elhanyagolható a has alatti kisimult áramlás sem.
Ez csak esztétikum! Viszont baromira feldobja a paripát.
na majd az Xx...
hát ha ilyen erős terepen mész
Nekem sikerült letakarnom egy saválló dísz vacakkal. Na az melegen tart. Persze nem annyira de eléggé ahhoz, hogy tudjam van venti a gépen. Persze kérdés, hogy a sártól és kövektől való védelem megéri e?
Sziasztok!
2005-ös FZ6N-hez keresnék első lámpát. Ha valaki tudna segíteni, azzal lekötelezne. Ebay-ről nem merem berendelni :)
Előre is köszönöm!
Gabi
olvasd el a Honda CB1000R forumban az 1678as hozzászólást, valami hasonlót gagyogtam régebben neked, amikor átültem az 1000re.
lehet nem figyeltem meg eléggé.. bár a városban nemigen moccoltunk...
nekem Pesten a nagy melegben, volt hogy bekapcsolt az FZS en.
fz6on meg elég sokszor,
gratula
Az FZS levegő és vízhűtéses vegyesen. Igaz, hogy nem nagy, de van a hengeren is léghűtő borda, és a dugattyú-henger közti illesztés is lazább, mint a tisztán vízhűtéses FZ6-on.
Már délelőtt végeztem, de köszi!
egy kalappal
mondom vizsgával...