Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kb pont annyira mint bármi más 600-1000 közötti túramotor. Eszik kb 6 litert, elfogyaszt egy láncszettet 30k alatt, meg hozzá két hátsó gumit. Gumiárakban nem vagyok otthon.. de azt hiszem nem kommersz 17-es kereke van. Az dobhat egy picit a dolgon. Nagy csodák nincsenek. Ez is olyan bő 40 forintba kerülhet kilométerenként mint a többi.
Hello!
Nem, nekem Fazer van, csak a 850es TDM-en van olyan sárvédő, amit szeretnék majd egyszer, ezért vetődött fel bennem, hogy hátha jó a Fazerre a TDM sárvédője.
Amúgy nekem is TDM volt az alternatíva, amikor vettem a mostani motoromat. Nekem az a véleményem, hogy TDM-ből már 900-ast érdemes venni, ha van rá keret. Ha nincs, lehet anyagilag ésszerűbb egy fiatalabb 600as Fazer. Ha a 850es fülét ráncigálod, kinyílik a torka rendesen, engem főleg ez tántorított el, illetve az, hogy városban kissé túlzás szerintem egy 850es motor, főleg a mai biztosítási és egyéb költségekkel.
Szerintem nézd meg a TDM-et is, meg a Fazert is, és amelyik jobban bejön, azt vegyél, mindkettő jó motor.
Hogy kell-e 6odik? A fene tudja.
Mennyire költséges a TDM?
ráérek
Köszönöm Neked. még 1 kérdés
mehet?
A mostani motorom 5 sebességes az előző 6 volt. Egyébként nem olyan hejde magas fordulaton járó motor a TDM hogy nagyon zavaró legyen a 6. hiánya.... szerintem. Nem tudom hogy egy FZS-nél jobb választás-e. Bár az tuti hogy sokkal nyomatékosabb
Köszönöm szépen.
Személyes tapasztalatod amit mondasz?
Persze nekem is ésszerűnek tűnik a 6-dik. Amúgy meg kicsit félek is tőle, mármint a TDM től, hogy mennyire szerviz igényes. Filózgatok még a 2000-2002 es 600 as fazereken. A lehfontosabb tényező a kényelem időközönként 2 fővel.
Na így most már krisztiánfz6 se mer majd beszólni
lehet nézni a képeket :)
Szerintem nincs olyan motor ami ne kérné a 6. fokozatot.. ha van benne ha nincs. A Diviben is lazán elférne, mert a 5.-et is olyan lazán leforgatja mintha nem is az utolsó fokozat lenne. Ennek ellenére nem mondom azt hogy rossz lenne 5 sebességgel, mert simán meg lehet szokni. Legalább kevesebbet kell váltogatni. MAx a fogyasztása lenne kisebb ha lenne benne egy hosszú hatodik
Helló szia.
Sajna sárvédőben nem tudok segíteni. Ellenben lenne egy kérdésem.
Kérdezted hogy tdm 850 sárvédő... Neked van TDM-ed?
Vélemény róla akár rossz akár jó? Erősen gondolkodom rajta csak keveslem az 5 sebességet. Nem kéri a 6-at? Igaz nincsen tapasztalatom. Keveset mentem kolega Drz 400 sm-vel de ott keveseltem az 5 sebit Persze gondolom az áttételezés is más.
Hát ha tudol segíteni 1-2 jó tapasztalattal hálás lennék
Köszönöm előre is.
Hali. Ha leszel úgy facebookon hogy rá is érsz egy kis csetelésre, írj már rám. (tekintettel vagyok a vizsgaidőszakra, úgyhogy te diktálsz) Lenne mondanivalóm
Patent!
Nagyon pofás lett a dobozod
Amikor néha arra vetődöm csak a nagyobb mennyiségű fekete audi szúrt szemet néha.De annyira nem rezeltem be tőlük.
Hát ja nem egy New York! Van jogsija,pannóniával ő volt a helyi menő régen! De nem fiatal,meg az utvonal ahova szinte minden nap megyünk ő vagy én (10 km) az ukránok-románok által igen kedvelt! Azokat meg ugye ismerjük........ Na ilyesmi a gond!
Ha van jogsija mé ne?
Nír1-en azért tapasztalatom szerint nem egy stresszes New York-i léptékű az autómennyiség.
Most hogy nem motorozok,hiányzik a motor a teljesítmény.......

......de pont a mult héten bogarásztam át alaposan a hirdetéseket! Már szaladgálósabbra adtam le max 250 ccm. A legfőbb ok hogy nem érdekel a dolog ,néha a fati is használná és féltem a forgalomtól!
sziasztok még mindig keresek 2008-as Fz6s2-hőz első szemöldököt! feketét ball oldali kellene ! de ha párba van az se gond!
Oszt robogót vetél e már?
Közlési kényszerem előgyött:

Adatlap kitöltés: gyerekek ez az internet, itt a dolgok fele kamu! Milyen információ értéke van annak ha ki van töltve az adatlap? (Max kinek szóljak be,elég messze lakik-e hogy ne jöjjön el nyakonvágni?! )
Beírom hogy Gyöngyös(közben Debrecen), Volt 2 szimóm és egy rigám ( csak bringám volt) 24 vagyok (amúgy 19 de igy komolyabban vesznek) stb............. Értéke? Semmi.Tök mind1!

Ne költs semmit a motorra,mert annyi pénzből ennyi meg annyi km-t motorozol Nem mindenkinek az a szempont hogy 2-2500 kmt nyomjon le pár nap alatt, aki nem tud nézők,spanoknak integetés nélkül motorozni annak hiába mondod ezt,marad a városban!
Az meg elég szomorú hogy nem annyit motorozik valaki amennyit ideje, BENZINE enged! Vagy ugye akinek a kisebb körök a bejövősek.

fejidom való igaz hogy ilyen 200eft körüli motorokra kár költeni ilyesmit,ami nem a normál üzemet szolgálja! Amiket látsz átalakitva,azok anyagi okbol olyanok ezek közül:ezt sikerült lopatni,ez volt olcsó,ilyenek...... Amúgy meg van egy haver, a régi 1.1 gsxr-e van már vagy 1,6 millióba, és olyan hogy 400-ért sokáig kéne árulni de neki ez jön be.......tehát kinek mi csak a pénzt ne számold!
Rendben, majd ma delutan rakok fel :)
Ez a valasz mar jobban tetszik! :) akkor legyen igy! :) tudtam, hogy rendes sracok vagytok :) csak azert nem volt kitoltve, mert nem tudtam, hogy kell, es nem ertettem, miert mondjak :/ koszi! :)
Azért még fuss ki, kattints 1-2 képet a gépről és akkor már nagyon frankó lesz :)
Az újabb motor vételét a tanulóévekre való tekintettel visszaszívtam.

Rendes válasz. A fejidom és a járulékos költségek árából inkább menj el motorozni valahová a hegyek közé... egy 2-2500 kilométeres túra is benne lehet abban a "fiatalos", ámbár teljesen felesleges fejidomban. A motor úgysem lesz szebb a frissebb fejidomtól, max csak esetlenebb.