Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv! szeretném kérdezni, hogy hol tudok 2003as fazer fejidomot vásárolni olcsón?
ha megvenném a Z1000-et az olyan lenne mintha felülnék az enyémre ami 15-20 lóval erősebb, de ennyi...
engem is ez a teszt gondolkodtatott el..akkor gondoltam megkérdek több embert is..
Vedd meg apádtú' az ezreset.........
Zirig Árpi szerint is és itt a fórumon is írta valaki, hogy a full idomos FZ1 nagyon nyomja a meleget az ülésre.
Városi araszolásra nem jó, én is ezt mondom, pedig nekem a csupasz van. Ismerek olyat, aki a kormány alakjával nincs kibékülve és kényelmetlen neki.
Viszont a futóműve, a fékje és a motorja nem hagy kívánnivalót maga után...
Most hirdetem a Z750-emet, konkrétan valami erősebbet és túrásabbat-kényelmesebbet keresnék..
Néztem pár modellt ami megfelel erre, de a Kawasaki ZX9, ZX12ből már csak régebbiek vannak, a Z1000SX pedig túl új és nincs rá pénz, a Yamaha kb elfogadható árban van.. Más modellt nem találtam ami tetszene, de az FZ1 már évek óta tetszik, de abból is csak a full idomos..
Igaz, itt per pill nincs is ho. A tenger hut es fut. portugaliaban telen is 15 fok van. Legalabbis liszabonban. A makosok. Itt meg.... Sehol ennyi cabriot nem lat az ember.
Ha csak száraz időben mennék, akkor lenne jó 10 napjuk egész évben, a délieknek 12 De a hó is ritkábban esik
Hali!
Nekem is FZ 1 fazerem van. Az elsők között vettem 2006-ban vadi újan, mikor megjelent. Most 49600 km van benne, műszakli meghibásodás eddig semmi nem volt. Semmi.....SEMMI! Ja de mégis.......kétszer is cseréltem már helyzetjelző izzót. Ezenkivül semmi!
Több tucat (!) motorom volt eddig, de ennyi ideig egy sem volt meg.
Jó gép, nem bánod meg, ha beruházol egyre. Persze nem szabad leharcolt darabot venni.....mindent le lehet élni.
A hátsó fékbetétek még a gyárik, elöl már 1-szer cseréltem. Láncszett még a gyári és semmi jelét nem mutatja annak, hogy csereérett.
Olajat a könyve szerint 10 ezrenként kér újat, azért ennél sűrűbben cserélem.
Én nem vagyok egy Rossi, de meg vagyok elégedve vele minden szempontból. Persze biztos van jobb motor is, szebb is, nem akarok elfogultan nyilatkozni, de nem rossz gép.
Van 1-2 apró jelentéktelen negativuma is, de azokkal együtt lehet élni.

Bocs, ha hosszúra sikeredett.....
Itt Angliaba frankon motoroznak K1600GT-vel, 125-ossel, s egyeb angol csodaval telviz idejen. Tegnap mogottunk jott egy ficko cbr600f-el szakado esoben.
Nem is merem mondani mennyit mentem vele az idén, még a végén én leszek a műmotoros, de legalább látszik is rajta a "gondos" gazdik törődése.

Igen, hepco-becker van rajta, használtan ínglendből, kár hogy a posta 1/3-a volt az árnak, de megnyugtató, hogy van.

Öntözni nem nagyon szoktam, nem fog nőni többet úgyse. Inkább a leömlőkről vakarom le a dzsúzt egy olajos ronggyal, meg vizes szivaccsal bogarat oldok a fejidomról.
Mivel akarod összevetni? Aprilia? Ducati? Japán motor. FZS1000-el egy USA vénasszony lenyomott vagy 320 ekm-et gond nélkül. Még ma is gurul vele. Az FZ1 talán jobb.
Eddig csupán 16 ekm van benne. Sajnos nagyon csúszik a 143 ló alatt -4 fokban jeges úton. Határozottan alacsony az átlagsebességem mostanában, és dönteni sem merem. Amúgy elvagyunk. Azért vettem mert olcsó volt, nem azért mert annyira drága. Viszont gumi, ezt határozottan állíthatom, szemben más nem gumikkal, amik bazaltkockák és egyéb ipari hulladékok!
Üdv!
Igaz nekem Fz1N-es volt de ugyanaz mindkettő. Nekem nagyon bevált a gép utcán és pályán is tökéletes volt. Annyira szervízigényes mind a többi motor. Én olajat 4-5000 ént cseréltem és mindig megfelelően müködött semmi rendellenes nem volt vele.
Kényelmes is mivel nem sportmotor 8-900 km egy nap simán vállalható vele, vagyis nekem ennyi km után se volt gondom sőt még mentem volna csak hát sötétbe már nem az igazi.
Plexi ügybe meg szerintem számít mert nekem a gyári volt fenn a kisebbik és én raktam rá egy fabbrit de azzal má valahogy zajosabb volt meg jobban kapott belém a szél mivel pont kezemre terelte. A gyári kicsi plexi ezért jobb szerintem, olyan 160 as utazóval is jo volt nekem, 182 cm vagyok :D

Na üdv!
Mindjárt szezonkezdés :D
Ha jól emlékszem neked bridgestone bt23 as gumid van?!
hogy vált be mennyi km t mentél vele
Örök kedvencem...
de, szerencsére kevesen tudják honnan van
ez sem rossz ajánlat :link
ha a kiszemelt bukó nem jön össze ,akkor lehet ezt is megnézem:link
Szia! A felhasználóneved honnan származik? Csak nem R. Giskard Reventlov?
Sziasztok! FZ1 fazerrel kapcsolatban tud valaki tapasztalatot mondani, mennyire szervízigényes, kezelhetőség, kényelme...stb?
Szimpatikusnak tűnik a motor, most akarok váltani, de a neten eléggé változó tesztek vannak róla..előre is köszi!
köszönöm !
A scala Rider-t fel tudod szerelni a nyitható sisakra.
Hali! Szerintem van értelme a plexinek. Nekem is van fent, mondjuk én 176 cm vagyok. Viszont a füldugó használata kötelező, ha bekuporodsz mögé, olyan durva hangok jönnek a plexi felől.
köszönöm , ennek tudatában már bátrabban vágok bele
esetleg később keresek n-comos kifacsart bukót pár euróért