Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Nekünk Nolan n90 van. Abban is a gyári előkészítés helye már ki van alakítva. Mi kínai ócó komunikációt raktunk bele. Szerintem semmi akadály hogy a Scala-t rá rakd illetve a mikrofonját fül hallgatóját beszereld.
szeretném megkérdezni ,ha valaki használ felnyíló állú bukót (vagy látott ilyet ) szóval ,hogy ettől még fel lehet-e tenni a scala rider
mikrofonját ? találtam a közelben nolan n102 -es bukót (párban és nagyon jó áron ,még majdnem 3 év garanciát ír az eladó )és pénteken úgy néz ki mehetek érte ,csak ezekben már eleve ott van az n-com előkészítés és nem tudom ettől még simán feltudom -e tenni rá . köszi
Csupán hagyja ki a ventilátor 2-3-4 fokozatát, mert még borzolni fogja a haját a szellő!
Ne feszítsd túl a húrt, mer még megpattansz!
Örüjjé, hogy nem 200eFt-ért van lámpa, az eredeti. Azt legközelebb ne essél el, mert sokba van!
Köszi a tippet. Ennek utánanézek. Még nem nézegettem, hogyan van felrakva. Majd egyszer leszedem, megnézem, lehet hogy változtatok rajta.
Ja, nekem is gumibakok vannak a négy csavar körül. Nem reped, pedig újkorától rajta van.
Bontós simán megbontja.Az egész áráért,meg felszámít bontási díjat.
Én ezt tenném.
Mert a háta mehet a kukába akkor egy menettel.
Ergo felejtős.
Az ebay-es viszont nem rossz.
Arra mennyi az esély hogy a lámpa védettebb hátsó része sérül,az üveg nem? Jó lámpát nyílván nem bont meg bontós. Esetleg utángyártott üveg,bár kétlem hogy van.......

Barátkozz a komplett lámpa vétel gondolatával!
Vecsésen is van egy bontó nagy készlettel : 06209745559
sugo motor-baja
ricsi bonto-Bp
arra szinte semmi esélyed nincs
Ahogy néztem az S2-esen elég méretes az idom meg a plexi de nem zavarja az összképet.Nem egy GT1600 as bémemvé méretű csatahajót kéne elképzelni.
Ha egy félidomoson is zavar akkor ajánlanám az autók használatát.
Felhúzott ablakkal és légkondival igen kevés szél jut be.
aha, csak nekem nem kellene az egész lámpa csak egy bura...
nincs valami bontó v használt akatrszées?
Ez durván jól néz ki! :D
Amúgy a repedés nem kötelező jelenség. Tilos mereven rögzíteni. Nálam egy nagyobb lyuk lett fúrva (pl.12?), abban van egy 8-as vagy 6-os kábel átvezető gumigyűrű/dugó bepattintva, és azon megy át egy perselyes csavar. Tud mozogni, nem reped. A csavar feje fedi a gumidugót teljesen.
Zizi! FZS 1000? Mi a baj vele?
Előttem szólónak teljesen van igaza. Csak dísz lenne. Ha meg akkora, akkor a kormányra rögzített ólajtó akár veszélyes is lehet, olyannyira, hogy rendőr halt meg egy méretes plexi miatt, ami vitorlaként funkcionált oldal szélben... nem ajánlott!
Szóval nem ér sokat...
Naked bike fejidommal? Számomra összeegyeztethetetlen :)
A nakedekre szerelt plexik placebo hatásúak hacsak nem egy hárlis plaszik tömegoszlató méretűről beszélünk.
Ha egy motoron zavar a szél el kell gondolkodni idomos vételén.
Valakinek van személyes tapasztalata fz6n, esetleg fz1n, fz8n-re felszerelt plexiről? Mennyi szélvédelmet adna, érdemes-e kiadni rá? 190 cm magas vagyok, szóval a helyzetem még rosszabb ilyen szempontból :)
2-3 órás mosás minden út után? azta....
el fog kopni
Valaki nem tud egy yamaha fz6n első lámpára burát, az enyimé sajnos csuszáskor kitört :(
Minden héten lemosod? én minden út után lemostam eddig. Igaz csak szeptember óta van meg, remélem nem lustulok el idővel.
Kb 2-3 óra fürdetés szokott lenni egy út után. És azért mentem vele amikor lehetett. Nem vitrinben tartottam.
Egyébként a fényképek elrejtik a hibákat. Van ezen is 1-2 karc ami így képeken nem látszik. Élőben látszik igazán, de ez motorvásárlásnál is így van.
Neked hepco-becker bukócső van a motoron?
Tény, hogy az én motorom állapota is olyan, mint amikor vettem, nem romlott. Majd ha lesz rá keret, egyszer újra lesz fényezve, akkor lehet, hogy én is bekerülök a minden hétvégén lemosom klubba.