Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én benne vagyok egy fejfájásos gyógyszer tuti nem árt
Üdv! Köszönöm a képeket. Most már jobban tudok okoskodni.
Peti, ehhez mit szósz? Csisza helyett, lötty

http://www.darazsgarazs.hu/hir...
Mehetünk idén is, de csak 3 napi hideg élelemmel és maszkkal
Nagyon csábítanak a haverok pályázni! Oda nem fogom kivinni az tuti! Annál jobban féltem. Egyenlőre csak eljátszok a gondolattal aztán ha lesz rá vevő akkor majd meglátom mi lesz helyette. Még az is lehet hogy r6 majd még kiderül.
ki jön ide
1év után eladod hogy hogy
Na azért az durva lett volna
Még mindig jobb így ,mintha helyet cseréltetek volna
Meghiszem azt! Látod az én asszonyom meg megunta a hátsó ülést.
az asszony kis kedvence volt
Én csak vigyázok rá nagyon! Volt gazdija is nagy becsben tartotta
donkartacs gépét érdemes megnézni,patika állapotban van
Üdv. megvannak a nolan bukók tényleg tip-top ,kivéve ,hogy az egyiknek elvesztette az eladó a plexi forgórészénél lévő kis fedelet nincsen valakinek ötlete ,honnan tudnék ilyet beszerezni ?
(a jobb oldali kellene )
Más nagyon a kettő. Viszont az FZS 1000-el egyezik.
Szia!
Ha teheted próbáld ki mindkettőt. Nem tudom mennyiből szeretnél venni,
De azért az 1000 is nézd meg. 2 személyel fincsi lesz az élmény.
Ha gondolod tudok mutatni egyet. Tavasszal lehet hogy eladó lesz.
Sziaztok!

Nagy motor vásárlás előtt állok. Eddig GS500E motorom volt, erősebbre akarok váltani, mivel általában 2 személlyel túrázunk. Két motor közül nem tudok választani: 1. GSF650(Bandit) 2007-től, mivel injektoros meg vízhűtéseset szeretnék. A 2. FZ6 2004-től felfelé.

Azt olvastam, hogy a 2007-től gyártott FZ6 sokkal kényelmesebb meg jobb, mint előde(2004-2007)

Mivel 2 személlyel megyünk minden hosszú túrákra, így azt kérdem, hogy érdemesebb az újabbat venni, vagy az előde is megfelelő, mint kényelem, mint menettulajdonság szempontjából.

Azért nem tudok egyenlőre dönteni a két motor közül, mert a Suzuki szerintem ideálisabb 3 dobozzal, viszont a Yamaha sokkal szebb külsőre. :)
Szerintem nagyon jó! Így képen nem tűnik rossznak a tank. Nekem tetszik ez a szín
Szia! Sajnos a festés nem gyári,csak a tank, arra már nem jutott "lé" , a szín kikeverése elég macerás volt, hiába a gyári színkód a yamaha levédte azt , így sikerült !
Szép motor! Ez gyári festés?
Hogy ne csak offoljak:
Szerintem olyan helyen érdeklődj, ahol árulnak új idomokat. Azt én se tudom, hogy hazánkban hol van ilyen.
Szia! Gyári plexi, karbon fóliázva. az előző kérdésem csak annyiból lenne lényeges, gondolkodom egy kis "ráncfelvarráson".
Üdv! A választ nem tudom a kérdésre, de egy kérdésem nekem is lenne: miféle plexi van a motorodon?
Üdvözlet minden fórumozónak! Kérdés? a FZS 600/ 1998-2001 és a 2002-2003-as típusok fejidomtartó konzolok között mi az eltérés?
Az adatlapkommandónál.