Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem az van fent. Jó.
Az 57-es valami régebbi dolog nem? ha azzal is elégedett voltál, akkor nagyon nem nyúlhatsz mellé semmivel.
Jah, közben észrevettem. Csak száz felé jár az agyam, pont a kérdés lényegét csesztem el.
Te kérdezted a BT 57-et....
Nekem különösebben nem volt problémám vele, hidegen csúszott, de melyik nem? Annyira meg nem vagyok agresszív, hogy próbálgassam a határait...
Na vazz. Nézem, hogy mit zagyválsz itt össze...
Aztán látom, hogy mi volt az eredeti kérdésem. Szóval pont fordítva gondoltam. A 023-ról akartam véleményt kérni, mert hogy nekem 57 van hátul.
Sárkány ilyennel tolta ki a szalonból a CBF 1000-ret. Hallottam panaszkodni hogy milyen szar ez a gumi. Nem tapad eléggé.. és hogy rossz vele motorozni. Mondjuk így is lábtartón kanyarodott.. mindenesetre annyira nem tetszett neki hogy párezer kilométer után ledobta.. aztán PR2-re váltott (mondjuk PR3-mat akart, csak arra várni kellett volna akkor éppen)

Egyébként ha beírod a googleba hogy horrible és azt hogy BT 57 lesz pár találat

Mennyibe kerülne egyébként? Ha nagyon olcsó akkor elgurulgathatsz vele 2-3 olajcserényit.. de ahogy nézem az egekig magasztalt BT023 is csak alig több mint 30k huf hátulra... Az pedig egy igazán jó gumi.
Ki is fejted?
Akkor most már tudod.

Venni ne vegyél ha van rá mód A BT023-mat viszont kipróbálhatnád. Ha elkopik a PR2 lehet hogy az lesz majd nekem..
Hogy tudjam.
Szar. Miért kérdezed?
Fázott a kezed?
Nos, srácok, mit láttok a képen?
Van valakinek Bridgestone BT57-tel tapasztalata?
A válasz mindkettőtöknek szólt és OldPiet hozta fel a teljesítményt.
Mondjuk a hasonlatod se volt valami egyértelmű.

Egyébként nagyon jó amit írsz, csak hogy jön ez ide?
Nem arról vitatkozunk, hogy MIÉRT annyi az annyi, hanem hogy MENNYI az annyi.
Nem én tehetek róla, hogy a hétköznapi forgalomban használt autók többségét óriási darabszámban gyártják, szemben a motorokkal. Az R1-et meg nem én hoztam fel!
Szóval mielőtt belemennénk mindenféle piaci elemzésbe, gyártási folyamatokba, a kérdés csak annyi, hogy van-e olyan autó, amelynek vételára/üzemeltetési költsége alacsonyabb, mint egy R1-esé.

(persze van sok olyan motor, ami gazdaságosabb, mint egy autó, de azért ez a 'mindegyik' kicsit erős.)
Nem kell leszólni a rosejblee-t. Ő nagyon sportosan motorozik, komoly tempóban, mindig nyélgázon és ezért kell 15ezer után láncot cserélnie.
Be is bas..a ha anyagi-praktikum okok miatt motorral kéne napi szinten járni télen-nyáron. A kényelem és a komfort hol marad?

Akkor inkább egy 1.0 swift 200-250-ért azzal az évi 25 eft köt-telj adójával,a motor mellé ha már valakinek az a minden.
A teljesítmény még szóba sem jött.
Én csak az árak miatt mondtam.
Nagyon sok ember hasonlítja a sportmotor árát egy sima családi öszvér árához.
Csak egy dolog marad ki a hasonlításból.
Az eladási darabszám.
Ha a Thaliából gyáranának annyit mint az R1-ből vagy fordítva megdöbbentően hasonló ára lenne.
Inkább ha összehasonlítasz egy Thaliát és mondjuk egy 1 hengeres 250-es csettegőt a Hondától amit mondjuk thaiföldön vagy tawanban használnak úgy mint a thaliát rögtön más lenne az árhasonlítgatás.
És az esetek 80%-ában mindkettőben 1 ember utazik jellemzően 2-50 Km-es távban ingázva a meló és otthon közt.
Így máris 2-3x drágább a rönyó és 2x drágább az üzemeltetése.
Kit érdekel?
Így szólt az állítás:
'Azért mert valaki vesz egy autópótló motort (Még az R1 is sokkal olcsobb mint egy autó, a fenntartásáról, parkolásról nem is beszélve)'

Reméltem azért legalább egy érv van a tarsolyban amit én nem vettem számításba , mielőtt jön a menetteljesítmény.
Ja ,inkább kéne keresni egy autót az R1 mellé ami 2,5mp alatt van 100-on és az utazója 260km/h
Ez a kettő különbsége KB kiwi és a marhaszegy közti különbség.
Egy új R1: 4.648.000
Egy új autó (clio 1.5 dci): 3.670.000

szóval?
70-el kruzolva az üres országuton ugy 3 liter .
Most egy uj R1-et hasonlitasz egy teenager diesel romhoz?
Lupo 3L
be is baszna, ha 15 ezrenként kellene láncot cserélnem, meg 8 ezrenként gumit.
Ettől függetlenül nem értem ezt a 'még egy R1 is olcsóbb, mint egy kocsi' dolgot. Az R1-nél majd 1 millióval olcsóbban veszek egy kis dízelt. A fogyasztása nem több, olajcsere se, gumi kb. annyi, csak kétszer annyit elmegy.