Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hurrá azért én inkább alszom ágyban,10-20 európáért reggelivel,bárhol,keleten nyugaton,kikerülve a vadkempingért járó bírságot,és a részvényesek által széthordott cuccom biztonsága érdekében is Ja és a tavakat inkább strandolásra használom mint fürdésre.Azért azt a dícséretet megnézném,amint svájcban 6 centi szappan habbal a fejeden besétálsz öblítés céljából a bódeni tóba
Szerintem hagyd ki a sérülteket, ha meg akarod tartani. Nézz körül nagyon a piacon, és nem csak a használtauto oldal létezik. Nézd végig az összes kategóriát, mert van aki rosszul sorolja be a típust, és mivel senki sem jelentkezik a motorra sokat lehet nála alkudni (én is így vettem) Nézd meg a hirdetések feladási dátumát, hogy mióta hirdeti, hívd fel az eladókat, sokkal többet megtudsz a gépről elmondás alapján mint csak a hirdetésből. Próbáld ki ha tudod mindegyik típust amelyik számításba jöhet. Én egy használtmotor kereskedésben végigpróbáltam, és ott döntöttem el, hogy mit keresek igazán. Próbálj magánembertől vásárolni, mert a kereskedés csak lehúz egy visszatekert futású behozott géppel, amiről semmit sem tud. A redbaron borzasztó drága... Összefoglalva turkálj a neten, nézz meg személyesen minél több gépet, sokat alkudj, mert jön a tavasz, és mindenki fel akar ülni már az újra, amiért lecseréli a régit. Csak olyan emberrel menj aki ismeri a márkát, és vett életében már pár gépet. Fontos, hogy össze tudd hasonlítani a nagyon sokat, és keveset futott motorokon a gumimarkolatok, féktárcsák, váltókar kopottságát. Mindenképp próbáld hidegen meghallgatni a motor zörejeit. Ne kapkodd el. Gyűjts még hozzá, és ha lehet már ne vegyél karbis gépet. Fontos hogy fejidomos vagy sem, de ezt csak te tudod eldönteni. Bocs ha hosszú lett.
öntisztulásról még nem hallottál
Bőr? Cordura? Biztos hogy a 21. század? :O
Hálós nyári cuccom van kivehető béléssel, félkemény protektorokkal. Horvát 45 fokban sem lábam a hátam! (A bélés fűthetőségén (Carbon fibre) most agyalok, hogy még kevesebb gondom legyen meleg cuccra.)(Fáztam hazafelé a +13 fokban a 40~45 után)
Amúgy van fürdés. Hegyek közt előfordulnak szép kis tavacskák.
Biztos hogy 2013 van? Azért egy hét bőrben,cordurában fürdés nélkül az kemény,még 24 óra is.Én a nyolcadik napon biztos nem szeretnék mögötted menni,de még a armadikon sem
Nem tudsz aludni nepperke?
Köszi, van benne ráció
404 - a keresett oldal nem található.
Én kb 4-5 hónappal ezelőtt voltam képben a piacról és ez egyáltalán nem jó áron van, főleg, hogy elvileg tél van... De élőben dől el minden.

Ha ilyen árkategóriában gondolkodsz akkor egy fzs600 lehet, hogy jobb választás. Lehet, hogy egy jobb állapotban lévő drágább fzs okosabb választás, mint egy olcsóbb (esetleg törött) fz6, melynek ára ugyanannyi.
És ez csak az én véleményem, mielőtt hátamba állítanátok a konyhakéseiteket. Hogy készítenek majd belőlem az afrikai bennszülöttek bongo-bongo dobot?
ha kicsit fenebb mész pénzügyileg, akkor egész jók vannak
fz6s
Hali

hasznaltauto

2. 3. talán a 4. motort megnézném
5. és a 6. tuti kilőném
amit te belinkeltél annak még a műszerfala se gyári,,,
Yamaha XT660R fejidom és műszerfal van rajta..szerintem nem elég olcsó ehhez képest
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_fz6-s-6415031
Erről mi a véleményetek? Fejidomosnak kéne lenni, de az sérült volt, de állitólag futómű, kormánymű nem sérült.
Az úgy kezdődött hogy a holt tenger partján az európai sítílusú amit látsz zabálhatsz féle reggeli-ebéd után benyögték hogy lesz program Berber sátras vacsora ami nagy szám.
Ezért nem vacsoráztunk a szállóban.
Na kijöttek az előétellel.
Felszolgáló csak pasik voltak otthonkában.
Sült kukorica és fűszeres kis húsgombóc .................jujj de fincsi de jön a lakoma így csínján............(közben egy vén fejkendős nyekergett valami gitárfélén).....................erre kihozták az a szőrös húsdarabokat sok mócsingal..............kurvaéshesen jöttünk haza.
A kávé meg zaccos volt.
Még megennének (!), bár én már vén kecske vagyok...
Spanyolba érdemes kocsin szállítva így simán belefér anyagilag egy kis marokkó is.
Ha már Berber de speciel olyan zsíros-szőrös kecsehúst tányéron még nem láttam mint azoknál.
Ezt ajánlom a régi és az új motorosoknak !
itt lehet válogatni az útvonalakból

http://www.jfluegel.de/motoalp...
Kelet nekem jelentősen megvolt... ugye mi arra fele nőttünk fel... Azért se mentem a Krímre.. sok csak kellemes ismétlés lenne. Görög, Török meg drága. Bulgária, Albánia , az még sanszos. Nyugaton először 1988-ban voltam. Motorral meg alig. Szóval nem tudom. Spanyolig lemennék szívem szerint, de annyi lé a földön nincs!
Sziasztok!

Eladó Oxford nyeregtáska hibátlan állapotban!

http://auto-motor.vatera.hu/al...
tudom ,hogy az olaj és gumi témája mindenkinek a könyökén jön ki ,de most elbizonytalanodtam és vállalom a következményeket !
szóval az fzs-hez 10w-30 -at ír a könyv ,a motulból az 5100 és a 7100 is 10w-30 azzal a különbséggel (ha jól olvastam ) hogy a 7100 az fullszintetikus . Akkor nekem az 5100 a megfelelő ?
azért szeretném kipróbálni ,mert mikor megvettem a motort alig volt 2-3 cm, a kuplung hasznos útja .aztán az egyik szerviznél megkértem kiváló szerelőmet ,hogy mérje meg a lamellákat és köztük lévő acél lemezeket ,hogy mennyire kopottak .az eredmény az volt épphogy lehetett kopást mérni ,aminek nagyon megörültem .aztán mikor összerakta -láss csodát- jó lett a kuplung .ezután találtam a neten egy fz6 tesztet ahol egy csajszi 20 ezret belehajtott ,majd valamelyik szervizben szétszedték a motort és a kuplung lamellák összeragadtak a gyári olajtól és az egyik lemezt cserélni is kellett ,mert megégett és deformálódott .ebből azt szűrtem le hogy az én lamelláim is összelehettek ragadva és ezért volt olyan kevés ahol fogott a kuplung .aztán amikor itt kb.fél éve Babulu leírta ,hogy a motultól "hondás" lett a váltója ,ekkor elhatároztam hogy következő cserénél kipróbálom .(eddig castrolt használtam és nem hinném ,hogy attól ragadtak össze ,valószínű az előző tulajnak valami más jött be )
Milau-n ne akarj motorral végigmenni amikor a gps azt mondja "menny tovább TÖBB mint 500km-ert" és ezt 300km-el később is elmondta bár ha csak a hídn akar átmenni akkor nincs baj, onnan még kimehetsz a tengerpartra de ha a Sanzelizé a cél akkor Milau után még kb 500km puszta Sanzelizét 1x meg kell nézni De Párizsra is kell 1 hét hogy mindent megnézz Ha már ott vagy akkor Normandia azon belül Etretat, a partra szállás... Egy élet nem elég, hogy minden szépet megnézzen az ember
Én úgy vagyok vele, hogy a nyugat még várhat.. ott már jelentős változások nem lesznek.
Szép szép, de én a drága nyugaton még relatíve keveset voltam... gondoltam megnézem a Dolomitokat tüzetesen, esetleg a Milaui hidon kívánok valami nagy és erőset, onnan meg már csak egy ugrás a Sanzelize...
Persze..lehet úgy is. De az nem 4 nap és nem 1500-2000km. Itt meg kb ezek a határszámok. Romániában lazán el lehet motorozni 4-5k kilométert is, úgy hogy végig érdekes legyen.. csak hát az sok idő és relatív sok pénz.