Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt nagyon durván számoltad
Nekem eddig a Fazernál sokkal erősebb, gyorsabb motorom volt Thunderace, de ennyit nem kellett rá költeni. 40 ekm ig bírta az eredeti láncszet (haverom GSXR1000-e 50 ekm felett van a láncban!)
Olaj és szűrő 6 ekm-enként ok, 30 e-ként nagyszerviz, szelephezag, karbiszinkron inklusive.(3-5 évenként 50eFt) Fogysztás 5l OK-autó városban jóval több és nem jutsz előrébb egy nagyvárosban.
Városban használat önmagában lehet hogy évi 6000km jön össze (nem pizzafutár ) -gumiban még egy garnitura/év sincs (annyit még egy vágott slick is kibír
Hogy városon kivűl használja az + élmény és ne kalkuláljuk ide.
Ezt hogy sikerült kiszámolni?
Egy átlag motor 6e km olaj,14000,
15000 km lánc 25000,
8000km gumi 50000,
100km 5l benzin 2000,
30000 km fogaskerekek 9000,
egyéb meghibásodásról,költségekről nem beszélve ez 6e km-ént 180000 ft,számold már egy 1.6os autónál.
a parkolás tényleg olcsóbb...
Azért mert valaki vesz egy autópótló motort (Még az R1 is sokkal olcsobb mint egy autó, a fenntartásáról, parkolásról nem is beszélve) és még szeret is motorozni miért ne venne és tartaná az utcán. Nem biztos hogy olyan olcsó a parkolóház Bécsben)
Sogoromnak volt egy Yamahája 900-as TR vagy TX alami 2 hengeres csoda a 80-as években, az mindig az utcán volt Bécsben télen, nyáron ) Megvette a vadonatuj motort és átvétel elött átfényeztette koromfeketére
Valami névtelen dob, csak egy kis plakett van rajta számokkal! Így vettem a motort, a tulaj adta hozzá a gyárit is, így nem lesz gond a műszakin!
Milyen dob van rajta?
Csináltam egy kis hangmintát!

http://youtu.be/lfGJ2ce9gEY
Köszi szépen, de most úgy néz ki, hogy találtam egyet, ami olcsóbban jön össze. Ha véletlen nem sikerül, kereslek. :)
Nekem van egy fekete kapaszkodóm fz6-ra 20 pénzért,ha gondolod...
Szia ! Fazer.hu / Bontott alk. idomok, műanyagok. / árat nem ír.
Igen, pontosan.
Valaki tud fz6-ra eladó kapaszkodót? Persze nem csillagászati áron.
Vhogy ezek a nem "klasszikus" kinézetű kipuffok nem jönnek be. Bár a hangja kurva jó.
te inkább ülj rá a szádra, mindenki jobban jár
mintha a te pannónia színű gsx ed eleje olyan makulátlan lett volna
NAAAAAAAAA...horpadással az oldalán,és a két kerék között minden lecserélve?
először a nem is akartam hinni a szememnek, szép fazer, rozsdás kipu könyökökkel, rozsdás tárcsákkal, 20cm es hóréteg rajta...

én narancs fazerem, 6évesen, közel 50e km után még azt kérdezgették új e...
Randa és finom! Ezt találtam:

http://youtu.be/h7cNZrpM9yk
Hali
Az élet úgy hozta (hál Isten), hogy jan7.-e óta kint vagyok Bécsben egy építkezésen. Ott is lakunk a belvárosban. Nap mint nap látok ilyeneket.. Szinte majdnem mind utcába vannak motorok... az R1-től kezdve a méregdrága Goldvingen át, mindenféle motort látni nyakig hóban :)) kicsit vicces, hogy ha már garázsra nem telik (bár ezt kétlem), akkor legalább egy 10eurós kültéri ponyvát szánhatnának a motorukra.. Látszik, hogy jóléti társadalom, leszarják vesznek másikat ha a jelenlegit szétbaszta a fagy meg az uv...
köcsögök
ez lenne az :) link
...a csizmát újra fel kellett tennem : link
esetleg ha valakinek költekezni támad kedve :
Nolan N_102 link
Roleff női kabát : link
SIDI női túracsizma : link
gonosz bécsi gazdák
Elindult a flúgos futam Bamakóba!