Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Győr pont a másik fele az országnak, ezért a határig majdnem elmegy egy nap.
és ha északon mennek ki az országból? Végig egész Erdély bejárnák, aztán délen Fogaras és vissza Magyarország ?
Így egybe még nem, de más utazások alatt, darabokban igen
már néztem ott, és tetszett is . Te végigjártad?
motologon van egy Déli-Kárpátok Expressz című túrám, onnan esetleg meríthetsz ihletet.. nagyjából ugyan azokat a látnivalókat tárja fel, mint amiket te is meg akarsz nézni. Egy-két helyen kell csak kicsit másképp kanyarítani az útvonalat.
van jobb erdélyi útvonalatok?
Mittomén.Ha van értelmes útvonal mért ne.
Na de motorral? Vagy idén Lengyelország lesz nálad terítéken? (szigorúan kikerülve a kárpátokat)
Van aki rühelli őket.
Szar felfelé gyalogolni mert kifulladok lefelé meg erőltetem a vádlimat.
A szélébe azért belecsípnek.
meg az nem is igazán erdélyi túra
Az erdélyi 4 naposon szándékosan kerülgetitek a hegyeket
Addig nem tervezek semmit amíg nem tudom, hogy alakul az idei év. Most jelentkezem MSc-re, ha felvesznek akkor már tudok számolni.. ha nem, akkor pedig valami meló után kell nézni, éppen ezért februárig nem tudok tervezni semmit se.

Mi általában 4:30 körül kel(t)ünk (kivéve az első reggel mert akkor még 6kor) és este 7-8 között vertünk sátort. Ez volt a legkényelmesebb, mert soha nem kellett sietni, és végig világosban lehetett motorozni.

Egyébiránt a listám az hosszú.. nyilván mindenhová egy év alatt nem lehet elmenni. Annyi fix, hogy kelet. Volt szovjetunió.. vagy román-bolgár-szerb... ez motoros. Egyébként meg a barátaimmal el szeretnék menni megmászni a Papingut csúcsot Albániában (és ez most elég előkelőhelyen van a listámon 350méterről kell felcaplatni 2500-ra )
Nincs mit!
Köszönöm
A csapatunk ezeket tervezi idénre, meg egynaposokat Ausztriába is:
Nyitra, Bajmóc, Trencsén: http://g.co/maps/uvggs (1nap)
Erdély, Fogarasi Havasok:http://goo.gl/maps/IB7Fk (4nap)
Szlovén – olasz: http://goo.gl/maps/3vIRP (3nap)
meg ami még alakul. Már várom. A tavalyi 4 napos horvát-szlovén-osztrák túra istenkirály volt.
freemailpetit idézem:
- 1998-2004 FZS600 (fejidomos, oldalt kipufogós)
- 2004-2006 fz6s (fejidomos) fz6n (naked bike)
- 2006 után volt egy gyengített 78 lóerős fz6s és fz6n változat
- 2006- fz6s2
A Faserek jelőlést szeretném megkérdezni.
Össze vissza jelölik őket. Mikor hol mit jelent az S?
Fejidomos?
Dipshit.
Merre mész idén? Egyáltalán, ki merre készülődik? Sátrazós, occó partira gondolok, olyanra ahol a csapatnak nem gond ha 1 hétig nem fürdik, megelégszik a bolti sörrel, a reggeli instant kávéval, és nem akad ki ha a földön kell aludni, de ha kell húzza a gázt, és képes 6-kor felébredni, ha 800 km van hátra, és nem nyifog éjfélkor, hogy fázik, sötét van, és nem lát semmit.
Szóval hova mész?
Köszi a gyors válaszokat
ne is mond, mi meg dec 31.este 7kor láttunk egy sportmotort, nah azok tuti nem voltak normálisak
nem nem ott voltam, ők csak jövőhét hétfőn nyitnak
most meg átsubickoltam a motorom
Ma meg volt őrülve mindenki, Láttam egy R1-et, kétszer is a Szentmihályin. Mondjuk még most is 10 fok van, csak az a hülye szél.
Sikerült kicserélni a ruhát?
Milyen hideg?
én ma toltam egy jó karikát ,50km
jól beöltözve elviselhető volt a hideg