Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én hülye elnéztem a derékszögű kanyart! Ráadásul, mentem vagy 40-el (lehet, hogy ez volt a baj)?
Mennyi km van a motorodban, hogy vez. láncot kellett cserélni?
Az enyém 41 ezer környékén jónak mutatkozott, remélem még ennyit kibír...
Mondjuk ebben lehet valami... Akkor lehet, hogy csak fél fogat mondott...
mit kerestél te az árokba nem off-road motor ez
nah nem am felvenni
Én a Givi-re szavaznék! Igaz, hogy saját készítés, de sikeresen elhárított egy ároklátogatást!
KÖszi! Az ár persze nem mindegy! Ha van olcsóbban E-bay-en, akkor onnan rendelem meg. DE! A kérdés továbbra is nyitott:
Melyik bukócsövet érdemes feltenni az FZ6-ra?
Így van, erre. Ezer hála!
RakiTomi,

Ha másfél foggal volt odébb a vezérlés, akkor az a motor vagy be sem indul, vagy pedig összeakadt volna a szelep a dugattyúval...
Mit ittál?
Sziasztok!

Van egy márkatárs, akinek a honlapján az eddigi túráinak leírása is fent van. Istennek sem találom, valaki emlékszik?

Ki lett töltve az az adatlap vagy nem? Akkor meg kuss
Remember infós vagyok azon a szarok, ahol te is vagy. nincs is életem úgyhogy értek hozzá. vagy
Na látod, mondtam én Azért van annyi melója állandóan, mert "szaréhugyé2 dolgozik.
Az egy tényleg jó ár!
Viccnek szántad, perszeeeee.
Na, mindegy, akkor buktam.

Amúgy már nálam van a motor, és nem is szeretnék róla ódákat zengeni, de kb. olyan, mintha új motort kaptam volna vissza. Sajnos kipróbálni nem tudtam még, de másképpen indul, jár, pörög, mint eddig.
Suri szerint másfél foggal volt arrébb a vezérlés...
Amúgy 1 hét alatt lett kész, és összesen fizettem 53ezret, amiben benne volt a lánc+csere, karbiszinkron, szelephézag állítás (ami állítólag durva volt, mert 9 szelephézag rossz volt) és a motor szállítása.
Jó árnak tartom, és minden tekintetben meg vagyok elégedve a kedves szerelővel.
Ha nem mindegy az ár, nézz körül ebay-en, egy tank benzint simán tudsz rajta spórolni!
Hali!
Bukócsövet keresek 2004-es FZ6S-emre. Nézegettem az előzményeket és 2 félét találtam érdemesnek a motorra:
- SW-motech (nagyvas.hu ~32e Ft)
- Givi (shox.hu ~33e Ft)
Ha van más típus is amit ajánlanátok, akkor osszátok meg Velem bátran
Kíváncsi lennék a véleményetekre, tapasztalatotokra:
Melyiket érdemes feltenni? Kinek melyik, milyen mértékben védte meg a motorját?
Köszi srácok!
Ami azt illeti éppen ma lyukadt ki a kicsi kínai és elhatároztam, hogy normálisat veszek. BTW a lábam is ekkora. Küldenél pár képet mailbe?
Igen viccnek szántam, de ahogy nézem nem esett le egyből.

Viszont nemrég írta itt egy srác, hogy ő is festette a piros fzs-ét és nála is körülményes volt a kikeverés. Talán Ő tud valamit segíteni. Kb pár oldalt kell visszaolvasni itt. Persze ez csak, akkor jó neked, ha nem feltétlenül a gyári kell.
Babulu
Nem érdekel téged egy príma The North Face hótaposó? 36,5-es. 12ezer
Szabad tudni miért ragaszkodsz ennyire a gyárihoz?
Szia!

Állítólag az SV650-é nagyon hasonlít rá alakban, de nem vennék rá mérget. Meg kell nézni...
Azt hiszem ezt viccnek szánta. Mikor volt RGB a színkód?
Sziasztok!

Az FZS 600-ra jó másik típusú gyári kipuff?
Ha igen melyiké?
Üdv Tamás
nah mükszik már a masina