Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemmondod.

Nemmosod.
Mek keresek egy erős fát és felkötöm magam.
prc kipufogó
karbantartásra rámész és ott lesz videjó is
sokkal jobb lesz a hangja mint ha kifurkálod,,,
Joss keresd csak meg itt a 186os hozzászólást
Kipufogó témában mit szóltok ehhez:
http://youtu.be/FRdBHqmBIL4 kipufogó alakítás 1[/L]
és ehhez:
http://www.youtube.com/watch?v...
próbálta már valaki?
Nem ez nem hülyeség. Az a hülyeség, hogy nem lehet az Ak-ról felfelé okoskodni, ha 1 évesnél régebbi a jogsid...
hűha, itt valami nagy baj van
amugy egy olasz 50es, semmi extra, és amugy is Apué
Én mehetek, de akkor dugd el előlem az asszonyod, mert mióta nem iszok nem cigizek, nagyon kemíny vagyok
majd ha eltolod az arcod megmutatom,ha nem akkor bekaphatod
Milyen robid van?
Ez tényleg nem hülyeség, Én is azt mondom, mert már elmúltam 24
hallottátok, hogy nagymotorra jogsit 24éves korában szerezhet az ember, szerintem ez nem hülyeség
én most toltam egy kört robival, azt mondhatom hűs az idő
beraktam a tisztított,olajozott szűrőt, jót tett a motornak ez a kis karbantartás
Hali,
Eszembe jutott, korábban láttam FITI_FZ6 márkatársunk videóját. http://www.sportmotor.hu/motor... megtekinthető.
http://www.sakaldob.hu/ (Munkáim menüpont).
Talán érdemes megkérdezni őket.
Üdv
Valamilyen kütyüje van. Egyik alkalommal mikor nála jártam épp egy R1-et vizsgált át. Valamire rádugta és megállapította, hogy nincs hiba a kompúterébe regisztrálva De asszem írja is a weboldalán.
Arra ne alapozz, hogy kapkodósnak tűnt. Mindig annak tűnik, de hidd el nem ad ki szart a keze közül. Előző szerelőm nem kapkodott mégis... Haverom kawáján fékbetét csere után kihagyott a szerelő egy csavart. Amikor felhívta és kérdőre vonta annyi volt a reakció: "áh, akkor már tudom, hogy az milyen csavar"...
De te tudod, én nem akarlak rábeszélni
Hali.
Én is dobot keresek. Kértem Martintól árajánlatot. Ezt az e-amilt küldte:
Szia!

2 db. kör alakú polírozott dob, Y összekötőcső, hátsó tartó konzol, felfogató bilincsek, 82000 Ft.
Ha TÜV engedélyes dob, kell, akkor + 8000 Ft. ( 2db. kiszerelhető hangtompító betét, „E” jelzés, típus bizonyítvány )
Lehet rendelni peremezett és ferdén vágott véggel is.
A legyártáshoz nem kell a motor. Van sablonom hozzá.
Csak ezek férnek el a motoron a kialakított hely miatt.
Más dobot nem érdemes feltenni, carbon, titanium mert a felverődő por és kövek nem használnak neki.
Természetesen fel is szerelem, ha kell. ( díjmentes )

Ezekből az árakból jön még le a 10% Téli kedvezmény!

Minden dobra 3 év garancia van!
Képek a www.martindob.hu oldalon a fotóknál.
Videókat a www.sportmotor.hu oldalon találni „martin” címszó alatt.

Üdv; Martin
Sziasztok .2008 as évj. Fazer FZ6S re keresek sportkipufogó dobot.Ha valaki tudna adni valami tippet megköszönném . Előre is köszi. Üdv :Zsotti
Órával, ami szerintem elvi hibás mérési módszer (na ez lehet, hogy felelőtlen kijelentés volt, de sebaj ).
Suri mivel szinkronizált akkor?
Igen, ezen az utánfutós dolgon én is gondolkodtam, de még nem beszéltem vele, csak pár hónapja, mikor az árakról érdeklődtem. A másik szerelő mellett a PC-s szinkron szól, szívem szerint azt csináltatnék. Surinak van ilyen PC-s kütyüje?
Amúgy ekkora utat ilyen időben még kibírnék motoron, de jó lenne, ha tényleg elvinné.
Elvileg a hiba biztosan a vezérműlánc. Nyáron két szervízbe is beugrottam megmutatni, mindkét helyen azt mondták, h egyértelmű a hang. Meg az 50e km is a cserét sugallja.
Azért szeretném most vinni, mert nyáron csináltattam Surinál karbiszinkront, és nagyon kapkodósnak találtam a dolgot, ezt szeretném elkerülni.
Én Surira szavazok. És arra, hogy ne menj ilyen időbe. Nem nagyon szokott csúcsforgalom lenni még márciusban, inkább májusban meg nyáron. De más nem hívd fel és egyeztess vele időpontot előre Mondjuk neki van futója is, sőt még azt is el tudom képzelni, hogy ha éppen arra jár, ahol laksz, akkor beugrik és meghallgatja. Nagyon korrekt és rugalmas ember, csak telefonálni kell
Továbbra is a vezérműlánc cserés, de ha jól mennek a dolgok, lassan belefér a keretbe. Most vacilálok, hogy a Surihoz vigyem, vagy Gyálra... Lehet most hétvégén bevállalom, mert nem akarom a tavaszi csúcsforgalomra hagyni a javítást.
Bár kemény lesz ilyen időben kimenni motoron, de hát se utánfutó, se furgon.
mi a baja a motorodnak
Ez az, köszönöm!
motorjavito.hu