Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Meg tudnátok írni annak az idősebb motorszerelőnek a honlapját, aki asszem motordoki néven fut, és ha jól emlékszem, Gyálon van.
Szégyen, de nem találom a honlapot...
Sikerült már nekem is kideríteni, de azért köszönöm a segítséget.
Méretileg az 530-cal egyezik.
Köszönöm a segítséget!
És kiváló alapnak tűnik ledes dobozvilágítás projekthez
a fickónak van egy király maxia doboza is ,az kicsit húzósabb ,de biztosan engedne abból . link
én karácsony előtt a tabletet is kint vettem (használt) ,30 eurót még lealkudtam ,pedig az eredeti ár sem volt vészes ,meg autóztam 50 km-t érte .
Nekem is Givi oldaldoboz tartóm van, de a szettben benne volt az index áthelyezéséhez szükséges tartó. Bár hamár típusspecifikus a tartó, mellékelhettek volna az index megtoldásához szükséges vezetéket két-két gyári csatival a végén...
Én nem ezt használtam, hanem 2.5mm saválló anyagból készült tartót. Ehhez még épp nem kellett toldani. Nem saját design, egy pécsi sráctól vettem, mert ő kettőt gyártatott, nekem meg jobban tetszett mint a Givi-s tartó...
Szuper! Ilyent akartam, csak nem volt megfelelő árban tavaly.
én találtam is elfogadható áron (41literes) ,már csak el kell hozatni Bécsből
az új ára 440 euro ! 60 -at megér még ha az utas kicsit le is karcolgatta a csizmájával .link
Szerintem, ha normális űrtaltalmú oldaldobozt akarsz, akkor mindegyiknél át kell rakni az indexet mert az utas lábának kell a hely! Emlékszem a Givi-nek van olyan oldaldoboza ami úgy néz ki mint a wc tartály 22 literes űrtartalommal. Na ennél talán nem kell áthelyezni! Én annak idején 40 valahány literes Kappa dobozokat vettem Honda motorra való konzollal, amit átalakítottam a motoromra. Ki kellett raknom az indexeket, máshogy nem fért volna el az utas lába!
Szerintem nincs olyan oldaldoboz tartó.
De a Givi is tudja ,hogy útban van az index, így adják hozzá az "adaptert" ,csak a kábeleket kell hosszabbítani.
Én jelenleg a 7-i farmakológia vizsgát várom...
Ti is várjátok már az idei Dakart?
Én már nagyon! Nem semmi lehet ott motorozni.
Egy kis segítséget kérnék. A D.I.D 50V4 lánc jelölése az új jelölés, ha jól tudom. Valaki tudja, hogy minek felel meg? (520,525, 530 stb.)
Előre is köszönöm!
Boldog Új évet kívánok minden motorosnak! :)
Sziasztok!

Szeretnék oldaldobozt rakni a motorra, de ahogy keresgéltem, úgy mind a Kappa-nál, mind a Givi-nél csak olyan tartókonzolt találtam, amihez át kell helyezni a hátsó indexeket. Tudok ajánlani esetleg olyat, amihez nem kell átrakni az indexeket? Köszönöm.
Grat a géphez, sok boldogságot vele!
Sziasztok !
Pár napja Én is Fazer tulaj vagyok.
Olvasgattam a hozzászólásaitokat. Néhány témában szükségem lesz majd a véleményetekre .
De addig is pár kép a drágaszágomról:
http://www.sportmotor.hu/motor...
Mikor vettem, kék , bordó és fekete volt az alapszínek.
Csak a fekete kellett....
Alapvetően nem tetszenek az FZ6-ok, de ez a csupa-fekete gép nagyon bejön!
Sajnos igen, az elmúlt év a megint újrakezdésről szólt, de már teljes készenlétben várom a tavaszt, és a túrázást. Remélem sikerül többször is együtt túrázni...., és csak egy
Laci a tavalyi gurulást kihagytuk ezért az idén tolunk kettöt!?
Szia Peti!

Megmértem,a kormány hossza 800 mm,az átmérő 22mm,a belső átmérő 12 mm.A kormány márkája tomaselli,a merevítés meg leszedhető róla.Ha érdekel (vagy esetleg bárki mást )akkor írj a balu88@mailbox.hu címre és megbeszéljük a dolgot.
Boldog Új Évet
pedig az se rossz móka