Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah várj, mégsem. Már megvettem tavasszal... Szóval mégsem.
Gyuri! Leütöttem!
Üdv Skacok!
Megmaradt motul 7100 10w40-es olaj. Esetleg ha valakit érdekel 6000-ér átadom ami sztem normális ár.

Üdv
Oldódásképp
hyhy
Te láttad már a normál alap légszürőt? Az fujkálhatod az olajos......
Azt úgy kell,mivel nagyon hideg van,jól felöltözöl,elslattyogsz a legközelebbi,motoros boltba,kiválasztod a neked megfelelőt,fizetsz,és ha nagyon ügyes vagy otthon kicseréled. A régit pedig az erre kijelölt veszélyes hulladék trolóba helyezed
Hy.
Lenne egy kerdes.
Legszuro tisztitast hogy csinaljuk? Mosas? vagy csak levegovel fujatas?
Pontosan ez volt a terv.
Azért, mert mindenki motorozni van
Majd azon az oldalon amit a rhinoeli csinál,(amihez itt toboroz tesztelőket) lesz erre is mód és lehetőség , és hála neki nem fognak eltűnni a süllyesztőben az ajánlott útvonalak

Minden attól függ hogy hány kilométert (pénzt) és napot szánnak a dolgok megtekintésére az adott túrán résztvevők.
Mondjuk általánosan elmondható hogy a lehető legrövidebb bejárási útvonal a választási lehetőségek legrosszabbika.

Amit linkeltem, mint rossz példát az 1000 kilométer.. határtól-határig. Érdekes és pozitív élményekben gazdag útvonalon minimum 30 százalékkal hosszabb lenne.. non plus ultra útvonalvezetéssel meg kétszer ennyi kilométer kéne.

Annyi a nyitja, hogy ismerni kell a tranzit útvonalakat, és el is kell kerülni őket ahol csak lehet.. viszont ezt csak úgy lehet megtenni hogy ismeri az ember a kis utakat, és azok minőségét is.

Kis utakkal mindenki tud tervezni, csak ha nem ismeri milyen az a kis út (itt keleten azért nem egyértelmű az útburkolattal való elégséges szintű ellátottság sem) akkor lyukra futhat utcai motorral, és szívhat hasonlót mintha a kamionáradatban szambázna. Éppen ezért vannak olyan felhangok romániával kapcsolatban hogy nem jó.. mert nem olyan egyszerű jól tervezni mint ausztriában például...
egy aszfaltos útvonal összeállításodat szívesen vennénk
Na ÍGY TILOS! transzfogaras-transzalpina túrát csinálni, mert 80 százalékban csak szopásból állna az egész.
Hozzáteszem sokan így csinálják, mert nem veszik a fáradságot ahhoz hogy korrekten összeállítsák az útvonalat, csak mennek a két kiválasztott pont között a többi birkával egyetemben... aztán csodálkoznak a végén, hogy szar lett az egész.
Ha szarul csinálja biztos így is lesz. Na majd ajánlok neki útvonalat, olyat amiben szinte csak szép szakaszok lesznek.
Romániába tényleg szép helyek vannak, de a közlekedési morál az valami borzalmas, ill az utak elég változatosak, vagy kurva jó vagy extrém kurva szarok
Na ha jön Dípshit lesz osztás.
Románia igenis jó meg szép.
Na jó azé a dolomitokat kihagytátok.
Túl nagy a forgalom. Egyszer mindenképp megéri megnézni a transzfogarast és a transalpinát, de nem az a hely, környék, ahová visszavágyom.
pffff..

Az biztost jó túra lehet amire az ember szívesen vissza gondol..
Én spec. még soha sem motoroztam Romániában, de őszintén megmondom nem is akarok. Épp elég rémtörténetet hallottam már az utakról, románokról, rendőrökről... Biztos kurva szép, de akkor inkább az Alpok, vagy a Balkán..
Lesz kb 2X20 km szép szakasz, és motorozol érte oda is 700-at és haza is 700-at.
- Románia 67C és 7A utakat érintve 2-3 napos
- LED kiegészítő fényszóró (nem díszcsík ) - a tervek és alkatrészek már megvannak, provizórikus teszt is volt, még az összeszerelésre kellene időt találni... majd beszámolok
Hú de nagy itt a csend.
Feldobok két kérdést, hátha beindul a beszélgetés:
- jövő évi túratervek?
- mit alakítasz a Fazereden a télen?
Oszd meg hátha más is kedvet kap hozzá.
mikor látok az EXC ről képet
1,6 az az 1,4
Én a Győri KPM-hez vittem eddig mindíg. A Jawa 175-ös veteránt is a korábbi GS500-ast is, és a Fazert is. Ott mindig fele az ára az autószalonok szervizeihez képest. Azt a pénzt inkább ráköltöm, és nyugodtabban motorozok. Nagy haladás, hogy már telefonon is lehet időpontot kérni, bár a nyitva tartásuk még botrányos. A lényeg, hogy működjön minden, és ne legyen 1,4 mm alá kopva a gumi. Soha sem problémáztak, és a Jawán volt olyan is, hogy ott szereltem meg a reflektor visszajelzőjét.