Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Motorra fogod szerelni?
Bakker, most rendeltem egy F900LHD-t.... meg fogom bánni?
(Eredeti DOD)
Belekaptam a hydró kuplung projektbe. Belerángattak. Űber olcsón vettem munkahengert... és csövet. Már csak főhenger és kínai CNC kar kell....
Hát hogy beszélgetsz akkor a duplaszeművel?
Freepeti, te mit szólsz ehhez?

Be kellened ugranod javítani, mert ráugrom a szemedre

Igent mondok. Tavasszal meglátogatlak. Küldök mailt a tiédre,írd meg nekem a számodat légyszi.
Köszi
Szia!

Enyémet már 4-5 alkalommal ellenőriztem, csukott szemmel még nem, de rutinból talán már megy. Ha gondolod, tavasszal elhozhatod, megnézem.
Használt, 9 hónapos.
használt vagy új? Mert különböző rögzítőket adnak a különböző 'csomagokhoz', de pótaksit nem nagyon.
Egy tucat kiegészítővel (amiknek a felét soha a büdös életben nem fogom használni ), pótakksival, hordtáskával stb és postaköltséggel együtt 150 euróért. Német e-bay-re naponta 3-4 darab kerül fel, érdemes bújni, ki lehet fogni jó vételeket...
Köszi.
Jah, értem én mi a problémád.
Majd nemsokára összefoglalom és ide megírom
Hátja!
De a 28ezerből csak 5-öt futott nálam. Mindenesetre keresek egy borsodi szerelőt.
Nézni néztem de ezzel az erővel észak-kóreai pártértekezlet közvetítést is nézhetnék.
28 ezer km normál futásnál nemigen lesz eltérés a gyári adattól...
Nem is gopro-val hasonlítanám, de ár/érték arányban jó. Ha jól emlékszek, akkor az újabbaknál javítottak sok mindenen. Lehet akksi időn is. De van más kamera mely fele annyiba kerül és ugyanaz a specifikációja, de még ezután teszteli.
Szerintem az RD32 II-ről van teszt nézd végig a csatornát. Én az ACT30 tesztet várom. Talán nemsokára jön :)

Mennyiért sikerült beszerezni a gopro-t? Picit én is apple árazást érzek nála. Túl jók a reklámvideók
Ja igen,hogy hangja van-e. Ez szubjektív. Én mindent túlhallok. Meg kéne hallgatnom más FZ6-ot.
Ezért kellene valaki olyan,aki mindennap ezt csinálja,és jól hall,nem úgy mint én.
28 ezer van az óra szerint,2 éve van nálam,akkor 23 ezer volt benne. Én még nem ellenőriztettem.
RD32 II-esről mint mondanak?
Nem értek angolul.
Hány km van a gépedben?
Volt már ellenőrizve?
Hangja van?
Ügyes ez a kis kulcstartós is, de nincs értelme összehasonlítani a GoProval. Ezt nem úgy kell érteni, hogy a GoPro jobb, hanem úgy, hogy a GoPro annyival ad többet (nagyon sok szempontból), amennyivel drágább is.

Aztán lehet, ha majd használom egy kicsit, meg fogom utálni, mert lehet azért negatív dolgokat is hallani róla, meg úgy az egész GoPro-nak van egy kis Apple-szaga... Majd kiderül, belopja-e a szívembe magát, beszámolok róla.

Nekem van egy #11-es számú itthon elfekvőben, egy időben bohóckodtunk vele, távirányítós autó, kutya homlokára szigszalagozva stb. Kb egy év után (ez kb 15 óra felvételt és 30-40 akkutöltést jelenthet) az akksija megadta magát. Tény, hogy fénykorában sem bírta 30 percnél tovább, ezekbe max 2-300 mAh akksit raknak. Egyébként tényleg nem csinál rossz felvételt.
Üdv mkinek!
Miskolc illetve Kazincbarcika környékén ismertek szerelőt,aki tavasz tájékán leellenőrizné nekem a szelephézagokat,szükség esetén pedig be tudná állítani?
Köszönöm előre is
Mondjuk az nem motoros kamera, de egyéb más célra jó lehet. Nem "action" kamera, vagyis nincs jó rögzítési lehetősége, ha csak nem fabrikálsz valami tartót neki otthon. A másik probléma vele, hogy nem strapabíró. Ha mégis rászerelnéd a motorodra, ha kapna egy kavicsot bizony széttörne. De csak kb 20 usd
Igazából több tesztben is elővette, és sok kamerát ehhez hasonlított. és inkább azokból a videókból derült ki, hogy mennyire is ajánlja ezt.
Íme a videók:
http://youtu.be/_CZRPhp1eaQ #16[/L]
808 vs other
808 full