Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elvinnéd egy körre?
Úgy látom, ezen is bowdenes a kuplung...
persze használat függő. Nekem is azért nem kopik látványosan a gumim, még nem állatkodok MÉG De az előző tulaj se tűnt egy rossinak, és még eléggé megfogytak a gumik ez a 3-5000 km alatt.

jut eszembe, szélesebb gumik...
Én a Power Pure mellett tenném le a voksom az is egy pöpec gumi:)
miaz fázik a motor? valami jó kis cordura melegebben tartaná

egyébként fasza!
Annál már csak a Z8 jobb, csak hát az ára is.
A kopás meg gép teljesítmény és vezetési stílus függő is. Nekem a kicsin túlméretes gumik vannak. Nem is kopik. Kb. ugyanúgy néz ki, mint amikor vettem, azóta ment bele vagy 9 e km. Sportec M3...
20ezer km baaaaaaz
Lehet, hogy megveszem idén és csak márciusban dobom fel rá, szerintetek jó ötlet?

Mennyire tapad jól ez a z6? esőben hogy viselkedik? Mondjuk még 1-2szer megrágom, jól hangzik a rosso2 is.

A fazeren kb 4-6000 km-t futott conti roadattack gumik vannak. Nem tudja az előző tulaj, hogy mennyi km-nél cserélte. Nálam 1000 km alatt nem kopott sokat, szal csodálkozok ezen a 3-5000 kmes kopáson. Lassan cserés, ha 1-2 ezret mehet még, de műszakira jobb lesz egy új.
Valóban kophat ennyire a road attack 1-es verzója?
meg 1 :)
Ma keszult kep
Új gumikkal vettem tavaly a motort, eleinte óvatosan közlekedtem, majd volt egy pár Kakucs-ring, meg ausztriai kanyargás, 15.000 km.-ig semmi nyoma nem volt kopásnak, 20.000-nél cseréltem le, mert elfogyott a szélén a minta, középen még bírta volna.
Ha jól tudom két komponensű, középen keményebb, igazi túragumi, a szélein puhább keverékű, nekem utassal is baromi jól tapadt, szerintem jó választás, főleg így akciósan.
Ha tippelnem kell én kihúzom egy 10-esig.
Ja, igen, aki keveset megy az megengedheti magának hogy 8 ezernél ledobja
fazeren több mint 10ezret is elmegy ..
mennyi km-t ment el egy ilyen z6-os gumi? 62ezerből kijön a szett, az nem rossz
Szerintem egy szezont kibir átlagos futásnál.
Sportgumi.Jol tapad viszonylag tartós de tizenezret ne várj tőle.
Az előd rosso nálam 7e-ret futott és még van egy pici belőle.
Könnyen dől,sosem csúszott.Szerettem.
A 2-es lesz a következő szettem.
Sportgumi, gyorsan kopik, ellenben tapad... esőben közepesnél valamivel jobb. Ezeket hallottam róla. Én biztos nem vennék ilyet utcára, mert sajnálnám a gumit az olajjal együtt cserélni
Én nemrég voltam nálunk. Más dolgom volt a környéken, de ha már ott voltam bementem. Nagyon korrektek. Nem azt nézik, hogy minél több pénzt hagyjál ott náluk, hanem azt, hogy neked mi a jó.
Pl engem simán rábeszélhettek volna arra, hogy jobb a 180-as gumi a gyári 160as helyett, az elvileg több pénzt hoz nekik, de mégis inkább az olcsóbbat ajánlották.

Erről a rosso2-ről hallott valaki valamit?
Közeleg a Bamakó.
Szoktátok nézni, követni? Hatalmas élmény lehet. Ha lenne rá, amennyire nincs, isten bizony nekivágnék!
Találtam róla egy borzasztóan jó cikket, és filmet: link
Igazad van
Túragumik esetében eleve csak két olyan tulajdonság van, a vételáron kívül ami reálisan meghatározhatja vásárláskor a döntést. A nedves úton nyújtott teljesítmény és a kopás. Szárazon már annyira közel kerültek egymáshoz a gumik, hogy egy "napelemes" motorosnak szerintem teljesen mindegy hogy mit tesz fel.
Nekem Metzeler volt az FZ6-on, nem volt vele gondom, miután elkopott a hátsó, újra azt vettem rá. Most itt akciózzák is, 33 % a kedvezmény:
Gumik
Ha csak túrázni kell, elketyegni valahová, lefényképezni, majd visszacsorogni, nem számít meddig döntöd a motort, esőben úgy óvatosan vezetsz...vedd meg, amelyik olcsóbb, ha "lájtosan" vezetsz, tök mindegy, amelyik szimpatikus.
Nekem valaki ezt ajánlotta. Lehet hülyeség, de én látok benne rációt.
Pirelli Rosso2 H-s változat elég belőle
Még nem néztem utána, mert nekem még belefér márciusig-áprilisig a csere.

Én a bt23-on és a rosso2-n gondolkozok. Szóba jött az is hogy franciából hozatok. úgy kb 200 euró a rosso2 szett.

Valaki tud valamit erről a rosso2-ről? Azt tudom, hogy sokkal sportosabb és kevesebbet bír. De inkább a gumi kopjon mint az idom.
Ok megnézem köszi
ajánlanám hogy a bandit topic keresőjébe írd be, ra2 . Ott van róla vélemény...