Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha valaki doboztartót szándékozik készíteni :link
Jó tudni.
Van, de csak autókat forgalmaznak tudomásom szerint.
Viszont a vizsgát megcsinálják motorra is. Lehet, hogy szervízelnek is.
Van veresen Honda?
Miskolci KPM, 4000 ft... volt eddig mindig.
A veresegyházi hondánál is megcsinálják 9.800-ért.
A fótinál meg 20.
NKH
8 ezer volt nekem idén, suzuki autószalonban, sorban állás és várakozás nélkül
4 ezerért műszaki vizsga? Hol?
Én májusban viszem és kb 20ezerre számítok
Így a 11ezer nem is lenne rossz , de ebből tuti nem jöhetünk ki jobban.
Most nézem..már nem 60 körül van a 3+3 egyedi.. hanem 112..
60 ezer forint körüli összegért megveheted a mostani rendszámod, és akkor nem fogják lecserélni
Helyzet a kovetkezo: a vizsga most : 9000- es a kocsik ahogy mennek vizsgara ugy kapnak uj r.tablat.
En Marc.-ban viszem a mocit es izgat hogy arra is vehetek ?
nekem nem hianyzik hogy tobb legyen az ar ez is sok!
Ha adnának új rendszámot is, akkor az még rájön a 11ezerre, mert ingyen nem lesz az tuti... de ezek még csak riogatások
A vizsgadíj emeléséről tudtok valamit? Olyan pletykák voltak, hogy elfogadták, és már júliustól emelt díjak lesznek. Aztán mégsem. Attól tartok, januártól sunyi módon bevezetik...

Nekem februárban jár le a műszaki, de ha lesz időm és kapok időpontot, elviszem még most decemberben. Nem mindegy, hogy 4 vagy 11 ezer...
Kicsit előreszaladsz.
Alapvetően ha jól tévedek első körben az újak kapnak más rendszámot,majd ahogy telik a vizsga.
Ha megszavazzák és ha el nem vetik a renszerkiépítés bonyolultsága miatt vagy mert kormányváltás lesz.
Sok még a Ha ahhoz hogy értelme legyen aggódni.
Ez a kerdes lesz vagy nem?
járási lesz az
?
Le vagyok maradva. Miről van szó? Bevezetik ezt a megyei baromságot?
Sziasztok.
Jovore a muszaki utan mororra is kell uj rendszam? vagy csak az autoknak kell?
Hali,
Bocs a késő válaszért.
Utolsó kérdésedre a válasz, igen terhelhető az egy lámpával, mivel az első világítás egy közös 20 A-es biztin van. Erről kapja az áramot a refi és a tompitott is. Esetünkben a refi helyett a bilux izzó tompított szála világít, szóval terhelés szempontjából ugyanaz mintha reflektorral mennél.
Ami az áramot adja a kiépítendő zöld vezetéknek az egyszerűen a bilux váltó kapcsoló amivel a reflektort bekapcsolod. Ez úgy működik, hogy bemegy 12V, amit bekapcsolt reflektor állásban a reflektorra adja át, kikapcsolt állapotban (csak tompított) pedig elmegy az említett csatlakozóba (anya). Ahonnan az apás részből nincs neki tüske, ezáltal nem vezet sehova. Ezt kell pótolni
Bocsi a hosszú lére engedett válaszért, remélem tudtam segíteni, bár megjegyzem, hogy ez csak a neten és a service manualban olvasottak alapján mondom. Amint rend lesz a műhelyben és be tudom tolni a mocit már neki is állok és tudósítok
Üdv
Mint mondtam ne húzd.
Eddig kétszer mértem 5,7 literes fogyasztást. Ez a negatív rekordom. Az utóbbi időben meg kilométeróra nélkül nem állt módomban méregetni, és azóta jobban is alszom
Ne húzd annyira.

Túrázósmódban 5,1-et regisztráltam.
5,3? Nekem talán 80 kilométerre elég lenne városban
Az idei utolsó tankot tisztán városban fogyasztottam el.
5,3 l/100km