Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy ilyen szakadék nem is lenne rossz neked világot járni.. ha nagyon belefeledkeznél a nézelődésbe, lehet nem is enne alatta 3,5 liternél többet
Jó nagy büdös lábbal.
Mondhatjuk, hogy átlépett egy határt a tulaj...
Elég rusnya.
Persze, hogy beismerem. Nekem bár szerszámom, affinitásom és szaktudásom (valamint édesapám segítsége) is meglett volna, de úgy gondoltam, nekem megéri, hogy profi, bivalyerős munkát kapjak azért a nem túl sok pénzért, amibe került. Nekem megéri, a használati értéke simán van ennyi (már ha egy luxuscikkről, amire mi a motorozást használjuk, lehet használati értékről beszélni), és azt pár darab papírpénzt szívesebben adtam a kovács gyereknek, mint a Hepco&Beckernek adtam volna kétszer-háromszor ennyit... Ha "csak" táskatartót akartam volna, akkor azt magamnak csináltam volna.
Ja.Viszont megnéztem.............a mintául szolgáló givi tartó 24e lett volna.
Ha a 3 rugós árra rádobok még egy 5e-ret egy lakatos bérét még mindíg nem 24e.
És ehhez nem kell atomtudósnak lenni.
Azt azért ismerjétek be hogy annak 3 rugó akinek megvan hozzá a felszerelése és nem utolsó sorban az affinitása is. Akinek meg valamelyik hiányzik annak 3-4szer ennyi minimum, mert ki kell fizetni egy másik ember tudását és idejét is
Én 12-es húzott acélt használtam hozzá.
Festék le fog kopni úgyhogy beáldozok egy 2 rugós szinterre.
Egyetértek. Két méter laposvasból, pár csavarból, fél óra hegesztésből meg fél deci festékből megvan az egész...
Ha csak úgy felteríted a vasvázat az úgy nem az igazi.

KB 3 rugóból lehet táskatartót eszkábálni házilag.

Én sajnálnék többet adni érte.
Hát az én fazer-emen se ilyen tank van
Már több mint 2 hete nem simogattam meg 1 hét múlva megyek haza, már nagyon várom. Úgy is esedékes a téli eltevés miatti megjáratás.

Ez a táskatartót is fixen fel kell tenni, mint a doboztartó-konzolt?
Nézd meg az oldaldobozos galériámat. Nem az a hagyományos kinézetű doboztartó, bár nekem tetszik, 110%-osan meg vagyok vele elégedve. Mocskos erős, meg se nyikkan. Borulás esetén kvázi hátsó bukókeretként is szolgál.

A forgalomban lévő megoldások valami ilyesmik:
még szervezzünk be 2 embert és teszünk neki ajánlatot :)
meg van a levél -mégsem csaj írta ,azért nem találtam
Oké. Nekem sem sürgős annyira, majd szólj, ha mehet a menet.
tavaszig jó lenne megjátszani ,nekem a táska már meg van -most keresem a levelet amit a csajszi küldött ,de egyenlőre nincs meg :(
Nem rossz az ötlet. Neked mikor lesz aktuális?
én nemrég kértem árajánlatot a képesmotoron doboztartókat hirdető
illetőtől és 8 ezret mondott rá + posta .ha jól emlékszem tartót már csináltak fzs 600 -ra így a felfogatási pontok meg vannak neki .nem találom a hirdetést most ,de ha jól emlékszem egy hölgy volt akivel mailt váltottam .ha lenne több darabra igény akkor kicsit lehet még nyomhatnánk az áron
Figyelgetem a hirdetéseket. Ha lesz vmi jó ajánlat, akkor lecsapok rá. Köszi a segítséget, majd még zargatlak, ha aktuális lesz.
a készíttetni nehéz szó
Általánosságban véve, annyi a különbség a két tartó között hogy a doboztartók általában erősebbre vannak megcsinálva mint a táskatartó..gyakorlatilag csak támasztó konzolok. További különbség hogy a doboztartó konzolon általában vannak mindenféle, a doboz rögzítéshez szükséges akasztók, felfogatások, míg a táskatartó konzol csak egy hajlított cső és slussz passz.

Bármit is veszel, jobb szerintem dobozhoz is alkalmas tartókonzolt készíttettetni, mert azt oda vissza lehet használni, míg a másikat nem.


Ja, és ha tudod milyen dobozokat látnál szívesen a motoron, akkor érdemes azzal kompatibilis tartórendszert készíttetni.

Hepco&Becker és Krauser dobozok konzolján sincs semmi plusz..meg az én gyári Yamahásomon se, mert a rögzítésük eltér a többi dobozétól amiket úgynevezett platnihoz, vagy platni alapján kialakított konzolhoz kell rögzíteni
Kicsit fáradt vagyok, bocs.
Még nem döntöttem el, hogy oldaldobozt, vagy táskát vegyek-e. Jöhet mindkettőhöz a tartó rajza, ha van
Itt nyelvi problémák vannak szerintem

..mert a case az doboz, tehét a side case tartó az oldaldoboz tartókonzol, neked meg mintha inkább side baghez kéne konzol.. magyarán oldaltáskához, hogy ne a farokidomot koptassa a cucc, és legyen minimális tartása is
Cimre68
[49984] tegnap 14:41
Ő nyeregtáskához valót linkelt, de arra gondolok. Lehet nem úgy hívják, ahogy írtam.
Milyen side case tartó?