Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

50 000
Honnan tudnám letölteni a side case tartó tervrajzát? Nincs meg valakinek esetleg? FZS-hez, természetesen. Van különbség az 1000-es és a 600-as között?
Sziasztok keresek fz6.ra fémfékcsövet akinek netán van az kérem jelezze köszönöm.
Köszönöm az infókat, ezeknek utánna nézek.
Én fekete, kemény, műanyaghatású tapétát teszek a tanktáska alá. Csak annyira tapad, hogy rajtamarad a tankon, könnyű leszedni.
Én átlátszó öntapadós "víztiszta üvegtapétát" használtam .
Tapéta boltban lehet kapni , azt hiszem 50 cm széles . Talán egy ezres 1m. Nekem bevált
azt én is ki akarom deríteni
még az előző tulaj rakta rá, mikor a motor új volt. Mivel akarok rá tenni én is, ezért majd megkérdezem tőle.
nekem most givi V46 -om van ,előtte volt givi E460 és valahogy a régibe jobban elfért a 2 bukó annak ellenére ,hogy mindkettő 46 liter papíron.
egyébként most van a képes motoron e460 ,27 ezer pénzért zsír új.Fél éve még 34-36 ezer volt az ára.
Milyen fóliát használsz a tankon? Leszedhető?
off:
most nézegettem a smile-kat itt lent és találtam egyet, amire kíváncsi lennék.
Ez a jel mit jelent?
Már több extrém sportos videóban láttam, hogy mutatják egymásnak, de nem hiszem, hogy azt jelenti, hogy "Hívj fel!"

pl ebben a videoban is:
http://www.youtube.com/watch?v...

van valakinek valami tippje, mit jelent?
Mérnök infót.
Elég ótvar ez az msc , de kell a diploma, meg a szakmai gyakorlat.

De nem csak ez miatt nem mennék el most túrázni, pláne olyan messzire.
Mit tanúsz?
Majd legközelebb!
Ilyen oktató kis filmek itthon sem ártanának.

őrangyal
Ehh....
Jól hangzik de a bme nem enged
az én motoromon nem gyári a hátsó matrica ,az csak a 2002 utáni fazereken van gyárilag .táskatartó gyakorlatilag olyan ,mint a doboztartó ,csak vékonyabb anyagból kell hajlítani és csak kitámasztja a táskát ,tartani akkor is az ülés fogja .
Jövő héten megy egy expedíció a Kongó forrásvidékére..........
Felőlem okés. Eddig csak egy sráccal beszéltem meg, hogy megyünk valamerre. Sajnos idén nem valósult meg, bár Ő még nem tett le róla
Szívesen mennék bárkivel bármerre, még nem találtam meg a társaságot itt a környéken.

Én a farok idomot le akarom fóliázni,ha oldaltáskát veszek. Látom a tieden még fent van a gyári matrica. Lehet arra is lehet fóliát húzni. Egyébként milyen az a táskatartó?
Ez így van. De kevés cucc még kevesebb helyen még jobb.
Főnök.............nem úgy van hogy ha valamit nem viszel magaddal az foglalja el a legkisebb helyet?
Szia!

Linkelnél egy ilyen vidit. Nekem is felkeltette a figyelmemet amit írtál!

Előre is köszi!
Ha leveszed az ülést akkor a tárolórekesz bal oldalán lévő csövön van egy kis visszahajló kampó. Az a sisaktartó.
Ha van owner's manualod, abban benne van. 3-15 fejezet, helmet holder
az 1-2 naposban én is benne lennék,keressél ,ha nem túl nagy társasággal vágsz neki ,én úgyis itt lakom a határ mellett ,ezért könnyű lesz csatlakoznom .Idén elég gyérre sikerült a szezon ,be kell pótolnom jövőre .Oldaltáskám van nekem is de még nem volt a motoron szeretnék hozzá táskatartót venni ,hogy ne az oldalidom festését koptassam ,de még nem találtam -ha valaki tud elérhető áron ,annak örülnék .
Hol van a sisakakasztó az FZS-en? Valamikor kérdeztem itt a fórumon és nemleges választ kaptam. Valamint én sem találtam meg, de valóban jó alternatíva a sisakakasztó is.