Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Két haver is használja persze túrázásra ők ajánlották ezért kértem a segítségeteket,tapasztalataitokat mert nem akarok egy-két vélemény szerint dönteni!
nézd meg a revolutionmotor.hu -t is. Jó áraik vannak.
www.r17.hu itt néztem.
RA2-ról jókat? Kitől?
Köszi eddig a ContiRoadAttack2-ről hallottam jókat !
De hajlok a bt023 felé is
Akkor jó áron van.. drágábbnak gondoltam
Köszi értem
69900 párba akciósan
Friss fejlesztés, és mindenki szuperlatívuszokban beszél róla. Mondjuk nem tudom mennyibe kerül.. mert azért a jóságba beletartozik ez a tulajdonság is
Mert a BT23 egy jó túragumi.
Köszi válaszod,miért mert kétkomponensű,3 zónás ?
Ebből a sorból szerintem a 4. a legjobb
Hali
Tudom sokadszorra feltett kérdés,de minél több véleményt hallgatok meg annál könnyebb lesz dönteni.
Gumi vásárlás előtt állok! Párba szeretném cserélni!
Ezekre gondoltam sorrendbe raktam.
1 Continental Road Attack
2 Continental Road Attack2
3 Metzeler Roadtec Z6
4 Bridgestone BT 23
Túrázásra használom nem pályára !
De bármi más véleményre,tapasztalatra kíváncsi vagyok.
Vigasztaljon a tudat hogy sokunk átélt már hasonlót.

Vannak olyanok is, akik közönség előtt ráadásul. Ehhez képest a vödör halálát leszámítva igazi nyertes vagy!
Ahogy Peti írja. Használt XJR, FJR, FJ, YZFR mester cilinder , lent viszont érdekes tőbb esélyes megoldás. Én ~20 eFtal számolok. A fenti henger 12,7-es, lent viszont 16mm lenne. Löket elég 15~20mm.
Viszont szívás ha nem lenne jó. Spec húzó henger csak kínai van :(. Toló meg nincs fékfolyadék álló.
Babu suliba, úh ....
Az XJ6-nál, azért (is) olyan könnyű a kuplungja, mert 90 fokban elvan fordítva a kuplungháznál a bovden pöcke. (Nem szakszerű leírás). Az erőkar nincs "megtörve". Pont olyan, mint az F800-asoknál!
Használt cuccokból max 30 körül ki kellene hozni az olajosra átalakítást. Annál többet még én se költenék erre.
jut eszembe, te mit csinálsz ilyen korán
akarom mondani megbízható
a legkönnyebb ha vesz egy használtat, másik típusról...
Nekem mondjuk semmi gondom a bowdenessel.
meg bízható, nem lesz levegős stb
Fzs1000 en amugy se gáz, az Fz6on már sokkal rosszabb a helyzet...
egyszer megsasoltam a Decsman kuplungját, XJ6 nah hát az durva milyen könnyű behúzni
Én úgy gondolom, hogy ez nem hülyeség. S a felső munkahengert hogy oldod meg?
Hali!
Van egy hülye ideám! Győzzetek meg róla hogy rossz, vagy hogy jó ötlet. Arra gondoltam,, hogy olajos kuplungot csinálok a Fazeren. Lecserélem a kormányon a kart és a tartót, alulra meg egy nyomóhengert (vagy húzót) applikálok fel. Közé persze fém fékcső.
Akinek olajosa van gyári az errefelé lebeszél. Szóval mondhatnátok pár szót.
Ajánlom figyelmetekbe az alábbi linken lévő féklámpa-villogtató elektronikát.
/Nincs közöm a céghez./
féklámpa villogtató elektronika
Köszönjük.

Annyit még hozzátennék, hogy az utolsó kép utolsó mondata el van írva, nem a H7-es középső lábára, hanem természetesen a h4-esre kell a vezeték.
Egy kis segítség, sajnos csak szkennelve volt meg:
Ha már a kanyarokban nem tudod, ebben a fostos időben
Sikeresen elborítottam a garázsban a gépet...
Anyagi kár nincs (a szerencsétlenül járt műanyag vödröt nem számítva), a lelki sérülés felbecsülhetetlen.