Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy komoly motoros nem vesz idomos gépet, mert bírja a szelet
én láma vagyok . lakott területen már nagyjából képben vagyok ,de ha elhagyom a táblát elveszítem a fonalat .tudom hogy 6-ban 100-nál 5 ezres fordulat ,de ha mozognak a mutatók ?
lehet ha 50 ezret magam mögött tudhatok ,akkor változik ,de most ennyit tudok sajnos
Ilyet nehogy vegyél! Csak a lámák nem tudják hányadik sebességben van a motor. Egy komoly motoros ismeri már annyira a motorját, hogy ne kapcsoljon fel autópályán 10.-ig.
köszönöm ! még kicsit az árral kell barátkoznom (bár már egy éve barátkázunk )
én is Ago-nál vettem egy GIpro X-type-ot,igaz fura kicsit hogy ha behúzom a kuplungot akkor nem mutat semmit,megszokás kérdése,de telljesen jó cucc
számolgattam ,17 ezer + posta -akkor már az AGO féle 22 ezerért sem annyira rossz ár .
ja ... 49 :) link
üdv,ha megkérném valaki nagyjából lefordítaná ,hogy ez mennyire működő dolog ? a pdf leírásban sebesség szenzort említ ,de az ugye nincsen az fzs -ben :( de ezt a típust találtam elfogadható áron (59 font ha jól emlékszem) link köszönöm !
Ezzel lehet forgatni.
Olyan lenne jó, amivel meg lehetne forgatni a filmet, hogy a kamerát több állásban is fel tudjam tenni.

A kamerát meg nem mertem még szétszedni... egyenlőre levelezek az eladóval....
A mikrofont lehet, hogy csak be kellene ágyazni egy kis darab szivacsba.
Videó szerkesztéshez ajánlom az AVS Video Converter és AVS Video Editor programokat.
Nem rossz kérdés, de nekem az is beszart. Sőt elszakadt. Sőt, azért szakadt el mert valahogyan mosásnál belement a víz és a bowden elrozsdásodott. Mindezt úgy adta elő, hogy egyszer csak nyekk, középen. Ne essen meg senkivel külföldön. Tudom ez is elposszanhat, de talán az javíthatóbb. Nem tudom. Mindig többre tartottam a hidraulikát.
Nem semmi.
De egy szál bowdennél mi lehet üzembiztosabb?
Köszönöm. Sajnos nem lesz könnyebb a kuplung, mivel az erőkar a pumpánál 1,5x hosszabb, ezért elvész az előny. De talán üzembiztosabb.... és nagyon kompakt érzés. Nagyon pontosan adagolható. Mondjuk a felső rész még nem 100-as.
Nekem megjött a F900LHD. Motoros tapasztalatom nincs. Egyenlőre küzdök vele. A hang menet közben receg. Valószínű berezonál a mikrofon a fészkében. Ilyen hibám volt az MD80-al is. A kép jó. viszont nem tudom feldolgozni, mert se a szoftver nem bírja, se a hardver.... Úgyhogy csökkentett üzemmódban vagyok kénytelen güzülni vele. Autós filmeket próbálgatok, de még az SD kártyám is beszart. Szóval se jó se rossz.
Szép munka!
Most itt tartok....

Nem tudja valaki, hogy ilyen puffancsot hol csinálnak? A gyári szortimentben nem látom, és lemaradtam róla....
igen.
Majd váltókar állítással kezdheted benne a motorozást
Alpinestars Tech 8
nem a light verzió :D cserébe fele annyiba került, min új korában.
Most már van.
Valamiért összenyomta feltöltés alatt.

http://youtu.be/-dhpfeyS6W0
Alpinestars, Tech sok Nem a legújabb, talán 5-ös, de majd az illetékes megmondja
Érdekes. Csak sport csizmám van, meg síbakancsom, de ezekből kiindulva inkább használom mind a kettőt 'rendeltetésszerűen', minthogy mennem kelljen bennük. Na, majd meglátjuk. Már ideje lenne nekem is venni valamit.
Járni kelni nem olyan rossz... csak a motorkezelés igényel benne megszokást. Bár ezt mondták nekem a boltban is
Szombaton voltam az aunerben és a fiatalabb fickó krossz csizmában nyomta. Jött, ment, mintha egy sima téli csizma lenne rajta.
Úgyhogy biztos komolyan gondolta, amit mondott, de azért nekem meglepő volt.