Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

En teli tuningom a kov. : Ilyet keszitek a heten !
Nem nagy melo csak szerezbe mindent!
Az egyik téli projekt elkezdődött...
A bal oldali a helyzetjelző jobbra fék
Köszi szépen!
Valamelyik nap neki is állok. Elütöm vele az időt.
En fent hagytam : Kepet kerestem neked itt a neten: Karu mester kepei kozt
Kösz! És a helyén lehet vagy inkább vegyem le?
1000-es majd 2000-es es vegul 3000-es csisz papir aztan johet a gepi polir
Sziasztok!
Mivel tudnám szépre megcsinálni a kipufogómat?Elég csúnya, főleg a motorhoz kapcsolódó résznél. Szép fényesre szeretném.
azt hiszem a mai motorozás elmarad,
de a hóemberépítés még szóba jöhet
Szia!

Nincs, hamar lecsaptak rá a kollégák.
Én nem ismerek itt senkit (még) személyesen, de ha tudok, akkor szívesen segítek a tesztelésben.

Ma nyomtam egy kört tisztítás után, én is felvettem a hangját a szűkebb téli időkre, és mehet a téli ráncba szedés.
Szia
Tolto meg van 1db ? erdekelne
Hali !
Kuldtem mail-t.
Elnézést a spam-ért, több ilyet ide nem küldök.

Tesztelőket keresek az általam fejlesztett online motoros túraszervező és útvonaltervező rendszerhez.

Várom azok jelentkezését, akik vállalják, hogy az iránymutatásom szerint tesztelik a rendszert. Ez a fórum egy viszonylag zárt, "körbe-ismerős" közösség, első körben innen kerülnek ki a tesztelők. A feladat önkéntes, bizalmi, fizetség nem jár érte.

Bővebb információ válasz-emailben.

Kérem, hogy a jelentkezést az info@motolog.hu címre küldjétek, amelyben feltüntetitek:
- Fazer fórum felhasználónév
- teljes név
- e-mail cím
- telefonszám

Köszönöm!
Pontosan.
Repedt fazék hangja van
Szedem szét a motort, nagytakarítás van. Ha már levettem a dobot, gondoltam, meghallgathatjuk, milyen nélküle a hangja...

http://youtu.be/6WWzO4y3p94
Köszönöm a fordítást.
Basszus de durva!
Megszakadna a szívem, ha így látnám az új motoromat viszont!
link
Sok pénzt nem adtam érte, és elvileg az eredeti utazik... talán vám mentesen Szerencsére megokosodtam egy Orosz embernek köszönhetően.

Egyébként igen, motorra is akarom rakni, és amikor nem akkor autóba (mert van újra szekerem is télire ). A motoron a GPS tartómra pont passzolni fog stabilan, és a műszerfalat is látja, de tervezem a külső kihelyezést is.. Elvileg rázkódás csökkentős, és felvétel alatt folyamatosan tölthető is. A víz meg nem szempont motorozáskor. A GiPSi sem vízálló mégse ment tönkre, meg ha kell beszedem. Biztos nem egy GoPro, de hát az messze a realitás határán túl volt árban. Talán egyszer majd.... meg ugye a cél..
Az összefoglaló:
- kiegészítők vannak, hozzá, de lehetne több, ami a dobozon van leírás, az csak a rendelhető extrák. De azért jár 1-2 hasznos cucc hozzá.
- 2.5 órát tud felvenni egy 3 órás akksi töltéssel
- beállításokhoz tv-re kell kötni
- 1080p @ 30 fps
- 720p @ 60 fps
- vízálló, és nagyon jó gumi borítása van
- a rögzítés avi-ban van és ő ezt nehezen dolgozta fel, át kellett konvertálni, viszont, hogy jó minőségű maradjon sokáig tart a konvertálás (órákig)
- a youtube tömöríti a videókat, szal nem mérvadó az ottani video, a weboldalára felrakta tömörítés nélkül is.
- az extremecam-mal hasonlította össze és hasonló a képük, ezé picit jobb, de a hang sokkal-sokkal jobb ezen
- az esti képeken van különbség a két kamera videója között, az rd32II világosítja a képet így sokkal több minden látható, de az élek jobban elvesznek, ezért nem lehet kiolvasni a kínai étterem nevét, míg a másik kamera nem világosít, elég sötét is kép, nem lehet sokat látni, de az étterem neve kiolvasható, Hotel felírta dettó
- fotóknál is elég jó a rd32II jobbak a színek rajta
- a kocsi tetején készített felvételeknél mindkét kamera nagyon jó volt, azt vette észre, hogy a 720p szebb mint a 1080p és szélesebb úgy a kép
- de az rd32II jobb, mert magasabb bitrate-tel készít vidfeókat
- egy jó kamerának tartja és egyedül az extreem kamerához tudja hasonlítani, mert az volt elég jó és hasonló. Nem hiányolja a kijelzőt róla, de a 720p/1080p videófelvételmódok között tv kell, hogy állítani tudja, ez elég zavaró, egy gombot rakhattak volna rá ez miatt
hibák/gondok vele:
- véletlenül be lehet kapcsolni a világítást rajta, ha zsebben hordod, és ez lemerítheti
- túl nagy a microsd kártya nyílása, könnyen mellé teheted és akkor becsúszik a kártya a kamerába
- néha kékesebb a kép mint kellene, de ezt helyre lehet állítani videó szerkesztővel, de akkor is idegesítő
- a fájlformátum átkonvertálása szükséges (avi--mov), hogy szerkeszteni lehessen a videókat, ez sok ideig tart

no nagyjából ennyi, egy későbbi videóban bemutat pár kiegészitőt, amivel a bukósisakra és egyéb helyekre lehet rögzíteni kamerát.
Nem én csináltama teszteket, de csak rám ragadt valami, megpróbálok válaszolni.
Elsőnek tisztázzuk, hogy errőlvan szó?
A kérdés jogos. Ha motorra akarod tenni? A másik kérdés pedig, hogy mennyiért vetted? Ezek fogják eldönteni, hogy megbánod-e.
Na nézzük:
Wide Angle Lens 120° - ez jó
h.264 - ez jó (csak ilyet szabad venni, a másik nem jó)
External: SDHC/MMC card (Max 32G SDHC Card) - ez jó
12.0 megapixel na ilyen nincs, csak fel van skálázva, ha csinálsz vele fotót, akkor kb 5 mpx-elre állítsd

tech speccel nincs nagy gond, de ez még nem jelent semmit. A videó minőségét neked kell értékelned. A 1080p és 720p csak a méretet szabja meg, azt nem hogy mennyire éles, vagy milyenek a színek.
SG$356 ez az ár pedig sztem nagyon sok érte. Én kocsiba nem vennék ilyen drága kamerát. A 10a usd-s vagy 50 usd-s modell is bőven megfelel egy balesetnél bizonyítékként.

Visszatérve az első kérdésre. Motorra akarod tenni? Mert én tuti nem tenném fel. Az alap csomagban nem látok erre alkalmas rögzítőt. De ha sikerül is feltenni, ez nem egy action kamera. Az még lehet, hogy kibírná a túrákat, de nem vízálló, ha telemegy bogárral nem tudod jól lemosni, stb. És most jön a legrosszabb hír, ennyiért gopro hero 3ast lehet venni. És biztos vagyok benne, hogy az jobb (bár sztem az is túl van árazva mint az iTermékek). Ha viszont jóval olcsóbban vetted meg, és kocsiban akarod használni, akkor nem biztos, hogy rossz vétel volt.

Persze lehet nincs igazam, elvégre én nem értek annyira ehhez, csak pár videót láttam és olvastam ezekről. 1-2 dologban biztos vagyok (pl.: h.264), a többiről meg ez a véleményem. Én a 20 dodos kamera miatt kezdtem el nézegetni a srác videóit és megtetszettek ezek a kamerák. Azt nem mondom, hogy mostanában vennék, de ha mégis, akkor tusom, hogy hova forduljak infóért.

Lehet már említettem, de a videókat készítő srácnak van motorja is, szal családtag. Az más kérdés, hogy egy v2es automata váltós hondája.

Igértem egy summázást is. Arra is rávetem magam lassan