Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyet vett? Biztos van különbség korsszcsizma és krosszcsizma között is
Tyűha. Zack is beújított egyet még a szezon végén. Aztán abba maradtunk, hogy télen betöri a szobába Bár az Auneres csávó szerint hipp-hopp meg lehet szokni, én azért erősen szkeptikus vagyok.
Már a ház előtt keresztbe tettem a motort fékpróba közben.. de nem estem el Meglepő volt
hejj főnök...............megszokod biza.
Ma megvolt a krosszcsizma éles tesztje is. Hát nem egy balettcipő.. kell még pár kilométer amíg megszokom. Mintha gipszben lenne a lábam..így egyáltalán semmi visszajelzés nincs a hátsófék használatra közben, és a leváltás is macerás, mert nem érzem hogy váltottam-e és ha igen hányat A talpa pedig nem hajlik, így nehézkes vele pipiskedni a lábtartón..
Nekikezdek a hátsó dobozba helyzetjelző, és pótféklámpa szerelésnek. A led szalagot már megvettem, ma lesz a próba!
Valaki próbálta már?
Ez az év képe
...amikor a dolgok a helyére kerülnek
Amikor a legkönnyebbel kezded, és tudod, hogy ennél csak szarabb lesz...
ez nem tűnik egy "hála az égnek, hogy eggyel kevesebb vizsgám van hátra" smile-nak
de ha mégis így van és sikeresen levizsgáztál akkor gratulálok
Barter üzletben gondolkodom.
Egyébiránt inkább kifizetek minden évben napi 1-2 ezer forintot az aktuális csúcstechnika bérléséért, mint hogy vegyek valami, éppen jó cuccot..sokszoros pénzért. Főleg úgy hogy csak évi 1 hetet 10 napot használnék egy ilyen cuccot

De túlzottan nem izgat, főleg hogy most is az agyam eldobom a videoszerkesztéstől.. pedig még a télen rittyenteni szeretnék egy max 15 perces videót a krími túráról
Pedig a hosszú túrák miatt lehet, hogy pont neked érné meg venni. Inkább veszek egyet 50-ért, mint béreljek egy hétre 15-ért. Az ára szerintem nem esik vészesen, felbontásban meg mindegyik tudja már a full hd-t. Mi kell még? Nem mondom, hogy nem játszanék el az új, telefonról kezelhető wifis küyüvel, de nekem mai napig megfelel az első gopro hd, pedig az nem mai konstrukció. (hanem 2010-es )
Elég szépek a színei a felvételeknek. Nagy felbontásban youtube-on nincs fent véletlenül?
Igen az utolsók már ezzel.
A feltöltött videóid ezzel készültek?
Minden éven rosszabb képet fog készíteni?
örülök, hogy működik egy vezetékkel is a bal oldali lámpa. Azóta én is megcsináltam a relés változattal:
leírás
Van Éppen ezért kipuceváltam a régi csizmát, és hirdetem is
Na, van már csizma?
Én hétvégén megnéztem az aunernél a két csizmát, amit belinkeltem, de egyik sem volt méretben jó.
Ezé próbálnék egy driftet jövőre.
Én lehet hogy gopro vétel helyett inkább bérelnék.. vagy goprot, vagy contour camet... arra az évi pár napra nem biztos hogy megéri beruházni egy gyorsan avuló és értéktelenedő kamerába
Csak szólok, a GoPronak is szar a hangja. Ház nélkül szélzaj, házzal tompaság. Külső mikrofon csatlakoztatható, de akkor nem vízálló.
Van egy eladó RD32II-esem 30-ért ha érdekel.
Kép már jó nem vibrál 1080p-vel full HD de a hang nagyonrossz.És ebben az árkategóriában mind az.
Hogy minden klappoljon biz a gopro kell.
-1 vizsga
Én kb 1- 1,5 hónap állás után beindítom, megmelegítem, amíg a ventilátor be nem kapcsol. Tapasztalatom az, hogy ha 2-2,5 hónap állás után nem indítom be, akkor nehezebben indul, és olyan is volt, hogy alig volt alapjárat, hirtelen gázra lefulladt. Több időt vett igénybe, hogy magához térjen a motor. Kiszárad ennyi idő alatt az injektorrendszer..vagy hasonló lehet. Szerintem indítsd be, nem árt az neki.

Az olajnyomás meg azonnal felépül, nem kell neki 1 perc, ahogy valaki leírta, jól is néznénk ki. Mikor az xj-n szelephézagot állítottam, amikor még olyan motorom volt, le volt szedve az olajhűtő, a főtengelyt a krova kulccsal nem tudtam olyan lassan tekerni, hogy az olajhűtő csövén ne folyt volna az olaj a szivattyú mozgásától. Képzeld, mit művel az olajjal csak alapjárati fordulatszámon.......