Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy csak tudja hol kell bekapcsolni az elakadásjelzőt.
És még kérdés, hogy miért ég az összes index? Gondolom amcsi a gép.
link itt az utolsó képet sem értem...
Van pár dolog amit nem értek: ha széthúzod a tank alatti nagy stekkert, akkor abban van egy olyan rész ahova ő a zöld kábelt bekötötte. Tehát ki van építve az egyik oldal, de ez nincs elvezetve a lámpáig. Ami adja az áramot ennek a kiépítendő zöld vezetéknek ezt kellene tisztázni, hogy honnét jön. Terhelhető ez vajon egy lámpával?
Először mindenféle "irodalmazás" nélkül én is egy relével akartam megoldani, mert azt hittem, hogy a tompított/reflektor kapcsoló csak ki és be kapcsolja a reflektor áramát, aztán rájöttem, hogy valójában egy kétirányú kapcsoló amibe fix 12V megy be és azt egyik vagy másik irányba kapcsolja. Ezt kell megcsapolni és rákötni az izzóra.
Mindenképp dolgozzunk össze.
Én ezt tanulmányoztam: Service manual FZ6-hoz letölthető innen
Érdekes lehet ez a megoldás. Eddig a relés variációra gondoltam, de ez is jó lehet. Te kipróbálod? Összedolgozhatnánk!
igen
adatlapodon lévő szám él
Ha mész érte add át üdvözletem
És üzenem, hogy porolja le az Apriliát
ha akarsz, persze
ha kész lesz elmehetek megnézni
2003-as
Surinál van, most nézi át. Ő rendelte hozzá és utána néztem, amerikában alapban ezzel az áttétellel szerelik.
jah amúgy grat, hozzá,
azért a nyakad ne törd ki vele
érezhető lesz, de szerintem túlzás is lesz....
mikori a KTM képet róla
úgy nem. Azt hittem lánccsere előtt áll és akkor 'mindegy'.

Viszont végre szereztem magamnak egy kis KTM EXC-t bohóckodni a holtszezonban. Láncot kell cserélnem. Szerinted a 14/42 helyett 13/50 érezhető lesz?
Szerinted megérné lecserélni az első lánckereket, lényegesen jobban gyorsult a gép?
Köszönöm a segítséget a lánckerék témában!
jah csak akkor már jöhet új lánc stb, az már úgy nem igazán éri meg, főleg ha csak kísérletezni akar vele...
ha nincs kinyúlva a láncod, akkor hátra 2vel nagyobb fogszám nem fér be,
nekem jó ideig volt elől eggyel kisebb, nem ettől ment tönkre a láncom... szóval nem fog bele halni...
Ha eddig előre eggyel kisebbet akartál, akkor hátra kb. hárommal nagyobb kell, hogy ugyan azt a hatást elérd. A múltkor ezt kiveséztük. Keresd vissza, ott vannak különböző oldalak linkjei, ahol megnézheted a 'hatást'.

Egyébként a gyári nem 46-os?
38 tól van 44 fogig, durván 10 eFt szállítással. Vigyázz, a túl nagyhoz nagyobb lánc kell. Ár fogszám szerint változik. Pontosíts.
Hi! Mennyiért tudnál hátsó lánckereket, ami 1 foggal nagyobb FZ6-ra (05')?
Fazer 1000-ek figyelem!
Kuplung kábel beszerzési projekt van folyamatban. Ha valaki úgy érzi, hogy szüksége van ilyesmire, az nagyjából 6-7 ezer! (6 000,-) Ft-ért hozzájuthat most, ha csatlakozik hozzánk! Egyben olcsóbb a posta! Gyors jelentkezés telefonon, vagy emailban.
Nekem a szívató bovdenem is elvásott víz bejutásos rozsdásodás következtében, tehát nem árt ránézni!

Amúgy üdv mindenkinek. Jövőre egy Dolomitok túra, + Monte-Carlo+ Millau + Párizs? Vagy arrafelé ötletek?
Én tudok, de csatlakoznék az előttem szólóhoz. Inkább hátra tegyél nagyobbat.
Biztos nem tesz neki jót.
Én is ezért mondtam le róla. Marad a gyári.
Én is ezt a megoldást akarom kivitelezni, mostanra hagytam, a téli időszakra, viszont ehhez kell egy spec. érintkező darab a sorcsatlakozóba, amire nekem is szükségem lenne, aki tud ilyet, az ne tartsa magába.