Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elérhetőség,e-mail az adatlapomon !
Az lenne a jó ha a Te adatlapod is ki lenne töltve
https://picasaweb.google.com/1...
Ez a bukógomba fedő valami is az udvarban veszett el, csak lusta vagyok megkeresni.
Nebassz! Menni is lehet vele? Én meg azt hittem, hogy megveszem és egy helyben áll, mint egy szobor vagy egy papírnehezék.

De valóban nem mentem vele sokat. Vidéken van a motor, én Bp-en tanulok, kb 2 hetente járok haza (jó idő esetén gyakrabban). Amióta megvan kb 12-13 napot voltam otthon, és kb 1100-1200 km-t mentem vele. Persze ez nem sok, de nem mindig volt jó az idő, és az elején még védőfelszerelésem se volt. Most már megvan a teljes motoros cuccom, csak az idő hűvös kicsit. A hideg aszfalt nem úgy tapad mint a meleg. Még meglátom, hogy lesz-e idén még gurulás.
lenne ,ha a kép át ment volna
Ilyen
Nem mész vele, csak nézegeted, mi?
Köszi! Meg is teszek mindent, hogy ilyen maradjon.
Sziasztok.
Egy telefon erre a számra 06 1 240-6860 (aquamoto)ők a puig magyarországi forgalmazói, és máris okosabb leszel. Amúgy nagyon szép motorod van.
:) nelkul :)
Hali..
Erdekel valakit fazer 1000-re tabkbor? taskaval 35000- taska nelul 20000-
csak az emblémás korongszerű valami
Csak az emblémás része veszett el, vagy a fogaskerék-szerű valami is? Vagy utóbbi már maga a kopóanyag?
Ilyen állapotban szeretném tartani, eddig többet volt pancsolás, mint gurulás :D A részletekre is oda kell figyelni, ebben van még mit fejlődni.
Azt láttam, hogy több féle fedővel árulják a gombákat (ezt is), van olyam amire rá van írva, hogy fazer, gsxr... De azt nem tudom, hogy ilyen fedőt is árulnak-e külön. Valak?
Te jó ég, mekkora patika géped van! Le a kalappal az előző tulaj előtt.
Aztán Te is tartsd meg ilyen szépnek, ne hagyd el az alkatrészeket!
Egy elég érdekes problémával szembesültem.
Jó dolog a bukógomba, de sajna arra is figyelni kell. Nem is nagyon nézegettem addig, amíg el nem hagytam a tetjét, csavaros kupak szerű. A rezonanciától lecsavarodott.
Ezt múltkor vettem észre, mikor fürdetés volt. A másik oldalon is meg volt lazulva, ott rácsavartam jobban.
Lehet venni ezekhez külön csak fedő részt? Kupak, tető, nem tudom hogy nevezik, ez az a rész, ami eltakarja a csavart. (sajnos sejtem a választ ) Az előző tulaj annyit mondott róla, hogy gyári. Márkája puig.
Nem nagy veszteség, de hülyém méz ki nélküle, sokkal jobb ezzel a fedő valamivel. Ez miatt nem vennék új gombát rá. De nagyon zavaró, hogy elhagytam.
IGEN
A szigszalag esetleg ződ-sárga vagy piros fakultatíve?
Hogy érted azt, hogy kb így?
Háááát.............nem vagyok villamosságis de Kb így kéne kinéznie?
Nem olyan nagy ördöngősség ez, sima autós relé kell hozzá. Ha valaki meg akarja csinálni, és analfabéta az elektromossághoz, szívesen csinálok sablonos ábrát, hogyan kell.
Húúúúú...................nem.Sajnos.Pedig akartam.
Azért nem teljesen így kell.

Nem nyílik meg a fazer.tvn.hu oldal, azon rajta volt pontosan a menete a relézésnek. nem mentette el valaki az oldalt?
Van otthon egy jó tekercs falkábelem ipari áramra.
Azt azért vegyétek számításba, hogy azt a vezetéket, ami most a tompítottnak adja az áramot, nem két izzóra tervezték. Nem mindegy, hogy 4 vagy 8 Amper megy rajta.. Aztán majd lehet pislogni, ha elkezd füstölni...

A legjobb megoldás, ha egy izmosabb vezetéket viszel az akksitól az izzókhoz (negatívot is), és azt kapcsolod egy 12V-os relével. Így nem kap dupla terhelést a gyári vezetékelés.
Olvastam! Elore fazok az aratol... mondjuk egy kullos kereku F700GS jobban fekudne.
Ha nincs is vezeték bekötve a tompítotthoz a test ott kell hogy legyen a refi miatt.
Csak egy plusz vezetéket kell a másik oldaliról áthúzni hogy be legyen kötve.

Villanyász megoldja pikk-pakk.

Csak az elejét kell szétkapni.