Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

10km-nek mi értelme?
Annyiért be se öltözök.
Fater jött utánam a Yarissal. Ugyanolyan lesz csak fekete.
remélem nem ugyanolyan böszme kipufogót rakatsz rá
hogy jöttél vissza

én 2éve csináltam, hogy haza indultam(180km) 14fokba
amire haza értem volt vagy 7-8fok, nah azután majd egy hétig nyomtam az ágyat,,,,
azóta nem csinálok ilyen hülyeséget...
Én tegnap levittem Tatabányára a motort az Egrushoz a 8 fokban, perforált bőrkesztyűben. 2-szer álltam meg a 90 km alatt. Tatabányán már szemerkélt az eső meg köd volt. Élveztem.
kis karikára én is elővettem de ez max 5-10 km, de igen fain volt
Én meg már nem is tudok,nem hogy volna mivel
olaj


Dehogy, semmi baja nem lesz, de én próbálkoztam ezzel az olajjal, és szerintem nem éri meg eltérni a gyári viszkozitástól. Nincs észrevehető különbség.
Ha még jól tudom, mostanában a Motul olajat isteníti mindenki, abból nyomass bele 10W40-est, oszt' jó lesz.
Visszatérve az eredeti kérdéshez, semmi baja nem lesz a motorodnak a Castrol 10W50-től sem.
Egyből kuka lesz a gép...
Sziasztok. Szerintetek para ha 2005-ös FZ6S-be Castrol 10w50-es ( http://the-filtershop.com/spd/... ) olajat teszek a gyári javasolt 10w40 ( http://the-filtershop.com/spd/... ) helyett?
Én tegnap is fordultam egyet, igaz csak a közelben.
Egy-egy szép napon nehéz ellenállni egy kis körnek. De tény, hogy egyre kevésbé van kedvem beöltözni mondjuk 4 fokban.

Ráadásul végre van digisportom és végre megint kényelmesen tv-n nézhetem a motogp-t. Nem kell a számítógépen mindenféle stream után kutatni.
nem tudom ti hogy vagytok vele?! én lassan 12év motorozás után úgy vagyok vele, hogy motorozzon a faxom 10-15fok környékén (legalább is hosszú utakra gondolok).
Nyárt kell kihasználni nem a hideget
Mi ezt terveztük mára: Győr, Hegyeshalom, onnét Hainburg vár Ausztria, majd a Duna mellett a Bősi erőműhöz.
Lehet, hogy az utolsó 10 fok feletti hétvége...
Útvonal: link
leszedtem az fzs leömlőjét ,hogy lefessem (már inkább volt szürke ,mint fekete) ,a tömítést le kellene cserélnem amikor összerakom ,vagy elég megkenni valami speckó masszával ?
Jó idő lesz ezen a hétvégén is. Még ne tegyétek el télire a gépeket, útra fel. (De csak akik még nem vonatták ki). Merre gurultok?
Üdv azt szeretném kérdezni,hogy a 190/55-ös gumi mennyire jó hátra, esetleg valaki valami véleményt írhatna akinek volt már tapasztalata vele. Előre is köszöntem szépen!
A tavalyi váltás után beszoptam.

Az új kötelező adatbázisban szarul írtak egy dátumot.emiatt a rendszer hibát jelzett.Következménye hogy visszabasztak B8-ból A0-ba.Fél év telefonálgatás és fenyegetőzés-siránkozás után isszatettek a jó helyre.
Valamikor 6 éve az allianz hibázott.

Nézz utána.
Fotózták és nekem a kapott papiron is rajta van.

Bár azt mondta a műszakis span,hogy órát cseréltem oszt annyi. (szerintem meg arról nem beszélve,hogy ember gyártotta digiátlis elfelejtette s jónapot.) Bizonyitsa vki hogy nem.

Ez a bizti váltás(bizti.hu) ez gördülékeny ,jó?
Tapasztalat?
Nincs kavarás?
Sziasztok! Annyit tudok, hogy a müszakin az óra állást fényképezik le. Ez azért van, hogy ha viszed 2 év mulva nem lehet benne kevesebb. Persze azt is lehet mondani, hogy órát cseréltél.
Azt nem tudom. Akkor még működött
Úgy értem, műszakin. Ha már írják az óraállást... vagy pont leszarják?
Mi lenne? Nekem se működik
Mi van, ha nem működik a km-óra?