Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

98-ban majdnem 4 évnyi minimálbérrel volt egyenértékű egy ilyen iMac.. nagy királyság volt az tuti. Emlékszem még a riadt tekintetekre, hogy ennyi pénzért hogyhogy csak egy monitort adtak
Van 1-2 jó cuccuk. Nekem van pl egy ipod touch-om, amit jóval olcsóbban szereztem be, mint a normál ára. Nem is vettem volna meg az eredeti túlárazott árán. A többi cuccuk nem tetszett. Az iPad helyett pl egy kindle fire sokkal jobb.
Viszont amiket te írtál, azok igazán formabontó megoldások voltak abban a korban, amikor még minden pc-s cucc tervezéséhez egyetlen merev vonalzót használtak. Örök kincs az ilyen.
bocs, nem vagyok szakértő :)
Akkor nem nem jött át, hogy ez csak poén? Azt észrevennétek, ha szidnám
..és nem is kínai. Azért ez fontos.
Kicsit túl van értékelve... meg hát milyen vásárlóközönsége lett az évek alatt?

Amúgy nekünk van egy 1998-as iMacünk meg egy kicsit fiatalabb iBookunk is. Ez két olyan számítógép amit biztos soha nem fogunk kidobni (annak ellenére hogy már nem is használjuk). Menőbb dolgok volt ezek akkor amikor újak voltak, mint ma bármelyik
szerintem meg egyiket se kéne szidni,
van jobb és gyengébb, vagy hülye ember és még hülyébb...
aki meg igazi motoros az mindegyikben megleli az örömét , meg hát a te motorodat se szidta senki
...
Mi a gondod az almás logóval? Az én gépemen is van. (az más kérdés, hogy csak poénból ragasztottam rá )
nem is olyan szar
mihez képest?
azért ez a suzuki sv650 KINAI másolata, amikor még az sv-t istenítettem, már akkor röhögőgörcs kapott el tőle
De végül nem véletlenül nem lett sv-m se.
Ne értsetek félre, nem az sv-t akarom szidni, (csak a husángot ). A drágaságom sokkal minőségibbnek, kényelmesebbnek és jobbnak tűnik. Peace
Na úgy látom nem csak én vagyok itt köcsög,hanem mindenki.
És külömben is nem is olyan szar.Sőt,4 kilóért rendesen ajándék
GT 650-es ahogy látom.
Ez Hyosung?
Szerintem nem is olyan szar...na, a jó az másmilyen, de ki lehetne belőle hozni valamit
iMot
Ha egy kiharapott alma lenne az oldalán, ez lenne a legtrendibb motor a konzumidióták körében
akkor is
nah mégegyszer: www.switched.com/media/2008/09..." target="_blank">kép
ezt az extra tartozékot nem adták hozzá?

www.switched.com/media/2008/09..." title="http://www.blogcdn.com/www.switched.com/media/2008/09..." target="_blank">http://www.blogcdn.com/www.swi...
ez mih?
egy kinai suzuki-t fazer fórumban és ne cikizzük?

Nem frissíted az adatlapodat, most hogy már te lettél a gazdája ennek a szépségnek?
mondjuk én is titkolnám
Mi ez a mocsok? Ez való neked!
Új korától Castrol 10W50-est teszek bele. Motor hangja, mint az újnak, és olajat mérhető menyiségben sem fogyaszt.
Oké, oké, biztos én látom rosszul a dolgot. Peace for everybody!
De keresik.
A legjobb az ilyenben a két és fél napig szerelgetik, 'minden' lehetséges dolgot átnéznek, aztán jön a 'te Pista, nézzük már meg a kábeleket is, jééé'. A számlánál meg a három napig kerestük....
még paripának nevezi a vén hülye Ha nem tudnám, hogy nem iszik simán azt hinném, hogy a kocsma előtt találta a LÁMA