Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jólmondod.. néha! lehetetlen eladni a motorom 46.000km-el csak gratulálni tudok az első motort vásárló de mégis nagyokos telefonálóknak
Katasztrófa...
400 alatt a benzin... vihar előtti csend?
Ha valamelyik nagy motoros, túrás India felé veszi az irányt, ha már arra jár, kérem gyújtsa fel egész Bollywood-ot...
Indiai Chuck Norris
A tank alatt van a kuplungbowden durva állítócsavarja, azon állíts- A tank ás a váz között, oldalt, a hengerfejnél.
Ennyike km-nél nem kellene neki elkopnia.
Ha esetleg érdekelne mégis valakit:)))
Ezen valós minden:))
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Én a vásárlók hiszékenységére gondoltam. Nyílván lehet olyan év,hogy kevesebbet tud menni az ember,de az több mint gyanus,hogy 10 éves a motor,3. tulaj,5 éve az övé és 16e km van benne!

Hiába na az emberek a szomszéd véleményéért vesznek motort-kocsit!
Akkor én sem lehetek normális, mert az idén nem mentem többet 1500km-nél.
Húúhaa nem vagyok babonás de a jövő évi kötelezőm ennyi lenne,ha nem kötöm újra: 13.666.-ft
jó látni hogy néha normális realista ember is van a motorvásárlók között, nem csak olyan bírkák akik elhiszik hogy évi 1000-1500 km-ért valaki motort tart fent a mai világban!
Ennyi km után a kuplung lamellak is elkophattak, ha bowden csere nem segit akkor kuplungos lesz a gép. Nem kell megijedni csak nem szabad bedőlni a szervizek százezres nagyságrendről szóló meséjének!

Nyiregyen összefuthatunk segitek amiben tudok. (szintén Fazer tulaj)
Mail: the.nightfly@yahoo.com
Üdv! Ha jól emlékszem, valaki keresett láthatósági mellényt.
Már egy ideje be akarom linkelni:
http://www.stopham.hu/?modul=o...
Stop hám címszóval guglin is megtalálható.
Nekem ilyenem van (egycsatos kivitel), motoron én nagyon elégedett vagyok vele, és szerintem ez tényleg visszaveri a fényt.
Dzsekire kényelmesen felvehető, nem cibálja a szél, észre sem lehet venni.
Asszem 3500 Ft-ba került.
Üdv!
Hátha ennyivel megúszom, azt azért kibírom. Remélem ennyiben megáll a dolog.
78ezer alatt simán elfogy két bowden is, de persze ez függ a használattól is.
Valakinek tetszik esetleg? Hátha rendelne más is.
Köszi a tippet. Elég sok km van benne, 78ezerrel vettem, első mo.-i gazdától, de igen jó általános állapotban van, apró karcoktól eltekintve. A gumi hátul szögeltesebb volt mint a Rubik kocka. Valszeg sok hosszú túra lehet benne, ha összeugrott ez a km, 6 év alatt. A gép friss műszakis. Lánc, lánckerék, olaj, szűrők frissek. Lehet a kuplugbowdwen már nem lemaradt. Lehet arra gondoltak, hogy majd az új tulaj. Hát igazuk lett
Több, mint valószínű, hogy új kuplungbowden lesz a megoldás. Hány km-t futott a gép?
Köszönöm a tippet, benézek oda. Amúgy is Karsaiék lettek volna a kézenfekvő megoldás, csak gondoltam, hátha van valami "maszek" zseni.
Sajnos lennt csak fixen van. :(
Ha van lenn a kuplungkábel alsó részén durva állító akkor ott kéne nem fenn a kábelnél állítani.
De csak ha van suzukin ez segített.
Bemész Karsaiékhoz ott Gergő 101%-ra megmondja ingyen mi a gond. Azt is közlik mennyiért csinálják meg. Te eldöntöd megéri neked vagy sem.

PL:egy cimborám is szerelőt keresett,vitte fühöz fához szaladt a vargához..... nehezen-hosszan idult az R1-e. Az ismerős szerelő gyertyacserét ajánlott 3 órát váratta este,kicsere semmi ugyanúgy hosszan......

Gergő gomb benyom akksi kimond,csere utánna pöcc röff.......
Üdvözlök mindenkit, mint új beszálló. Szeretném a segítségeteket kérni. Újrakezdő motorosként pár hete vettem egy '06-os fz6s-t. Erősen ismerkedési fázisban vagyunk még csak, de alakul a dolog. Az lenne a kérdésem, hogy lakóhelyemen (Nyíregyháza) nem-e ismertek valami jó szerelőt, aki át tudná nézni a mocit, mert érzetre szerintem nem 100-as a kuplung/vagy/váltó. Mivel nem vagyok semmilyen szinten rutinos (nagy)motoros, nem tudom eldönteni, hogy mi lehet a hiba. A probléma leírása:
- Ha fokozatban kuplunggal önindítózok, az önindító gurítja a motort.
- Ha menet közben fokozatban gurulva behúzom a kuplungot, és húzok egy kis gázt, valami csattan a gázdröccsre (tippem szerint az első lánckerék),
- nagy fordultnál (9-10ezer fordulat), gyors váltási kísérletnél előfordul, hogy nem váltja a következő sebesség fokozatot.
Véleményem szerint nem emel ki a kuplungszerkezet rendesen, próbáltam a kuplungkar csavarjával a bowdenen feszíteni. Valamelyest jobb is lett, de annyira ki van már csavarva a spanolócsavar, hogy még egy fordulat a meneten, és kiesik a helyéről.
Hát kb. ennyi a gondom. Szívesen várnék segítő ötleteket. De ha egy jó szerelőt ajánlanátok a körzetemben, annak is nagyon örülnék. Köszönöm előre is, és széles utat mindenkinek!
Én pont inkább a bukógomba esetén hallottam a váz sérüléséről. Viszonylag kis helyen csatlakozik a vázhoz, ráadásul csúszás könnyebben akad bele az aszfalt/útpadka/föld egyenetlenségébe...

FZS-re elég sokféle bukócsőt lehet találni eBay-en, néha vannak jó fogások is, valamikor télen-tavasszal már kitárgyaltuk itt a kollégákkal. Én tavasszal csaptam le egyre kemény 30euróért...
Nincs kizárva, ha olcsón tudok szerezni/csinálni gombát akkor az lesz. Azt is mondják, hogy elhúzza a vázat eséskor a bukócső. Szerintem az gombánál is előfordulhat, ha úgy esik az ember...

Lehet nem olcsóbb sokkal házilag, de jó érzés olyat feltenni, amit én csinálok.