Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tengelygombát tervezem télire.
Meg vázvédőt deklivédővel.
Carbonból.
dili, magának ráérősen télen.......
Megnézném hogy kamillázna szegényke ha kérnék tőle 150 párat csütörtökre fekete szinterrel 8-ért párat.
A tengely gomba csak konkrét példa volt.

Esztergáltattam hangtompitókat a dobba az alul leirt áron/módon.

Hidd el van olyan fanatikus aki kinaggyázza flexel aztán vasárnap délután precizen kireszelgeti!

Ha meg a "rosszabb" menetes szár verzió az meg ugye mégegyszerübb.
Egy tengelygomba más tészta.

Ezt az 5 milis acéllapot megnézném ki tudja e vágni valaki flexel meg reszelővel ilyen kivitelben és még pontos is lesz.

A többi nem annyira nagy dolog.

Bár én teramidot használnék a fejhez.5600/ KG.
amugy ez a két összehasonlítás pont nem az igazi,
nah látod amit megtudok spórolni a telj adón az betudom fizetni fontosabb dolgokba,pl most motoros ruhát kell vennem, ami nem olcsó...ha minőségit akarsz venni.
"én konkrétan 20db ezrest spórolok meg vele, abból pár hambi kijön" ...VS... "ne akarjunk már mindent szarért -húgyért megvenni"
az LSL, meg a gyári mivel tud többet, semmivel
és mégis 2-3szoros áron megy,,,
van ezen marós munka is, de mindegy,
szerintem akkor is korrekt ár,
ne akarjunk már mindent szarért -húgyért megvenni,
amikor meg tőlünk akarnak ugyanilyen módon megvenni valamit, akkor meg fel vagyunk háborodva...
40-50 mm...... bocsi
Badarság , egy 40 cm átmérőjü 20 cm hosszú alurúd kb 1000 ft. (szerintem szebb is,na de izlés dolga) max 2000 ft-ért kiesztergálják neked. A többi vasmunka már hobbi,menetes szár vagy vas/alulemez. Ugyanolyan tudományos kimért mint amiket itt árulnak.

Pl a 4 db tengelygombát abból a "fekete eszterga anyagból" 5 eft-ér csinálták. (anyaggal)
ez teljesen korrekt ár, azt elfelejted, hogy ezt valaki megtudja csinálni milyen háttér szükséges: 2db CNC gép,anyag költség és amit az emberke belefeccol,,,
Bukócső szóba se jön?
Köszönöm az infót. Úgytűnik, hogy a 600-asra is jó lenne, ha a vízcső nem zavarná és egy síkban lenne a két felfogatási pont... Na de a télen ráérek agyalni, meg esetleg legyártani.
Ez itt kérem szinkronizált, és ráüvölt a bambájára ha nem vesz észre! Királyság!
Nem tudom ki hogy van vele.. de ezek a neonzöld láthatósági motoros ruházatok valahogy annyira stílusidegenek hogy én borzongok már csak a gondolattól is, hogy ilyet kelljen hordani. Egyedül talán az Iconnak vannak olyan láthatósági mellényei amelyek nem ütnek el nagyon a hagyományos motoros imidzstől
Merre voltatok a hétvégén?
Én nem maradtam otthon:
link
Fényvisszaverő ruházatra van választék:
http://www.google.de/imgres?hl...
Ja, 10 ezer ft van kiszámlázva darabonként, de csak a felébe kerülhet, a fent maradó összeget meg titokban szétosztogatják egymás között.
Jaj Berber. Az ár pontosan tükrözi a minőséget. Ha még jobbat akarsz ajánlom ezt . Ebben sok éves fejlesztés van és a Honda teljes tapasztalata. Úgyhogy 15 ezerért ajándék.
Szia!

Köszi a segítséget, kár hogy sem eszközöm sem kézügyességem nincs hozzá! Esetleg nincs itt valaki aki gyártana a fórumozóknak olcsóbban mint 16 e Ft? Gondolom igény lenne rá
Biztos haveri alapon van ez is megoldva...

Erről jut eszembe egy vicc:

NASA űrhajós program, megkérdeznek három pilótát, mennyiért repülne fel a Holdra.
Azt mondja Szergej, a szovjet:
- Harmincezer dollárért!
- És mit csinálna ennyi pénzzel?!
- Tízezret adnék a pártnak, tízezret a Kolhoznak, tízezret megtartanék magamnak.
Megkérdezik Joe-t, az amerikait is.
- Hatvanezer dollárért! Húszezer a gyerekeimé, húszezer a feleségemé, húszezer az enyém lenne!
Utoljára megkérdezik Bélát is.
- Kilencvenezer dollárért!
- De hát mit csinálna ennyi pénzzel?
- Harmincezer a magá, mert maga intézte el. Harmincezret megtartok magamnak, az utolsó harmincezerért meg felrepül Szergej!
Jah, ezt én is elolvastam tegnap, de nem akartam elterelni a témát...
Utána néztem... A Vektor Kft szállítja nekik, potom 10 eFt-ért/db. Kicsit durva nem?
link