Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a terv délutánra:
Szerintem semmi macera nincs vele , az okmanyiroda itt van melletem , kb. 4-5 percet voltam ott osszesen , a biztositonak emilbe elkuldtem a forgalmi masolatat (scannelve) a tobbi meg automatikusan intezodik !Eddig en se adtam le soha , de rajottem ,hogy marciusig igazabol hozza se nyultam eddig a motorhoz en csak addig vonattam ki, es ha igy nezzuk akkor ha csak 1 tank benzint sporoltam az is penz ezert a 10 perc idoraforditasert,nekem megeri.
érinti mert nem időben kezdted el ezt a "mizériát" lebonyolítani.
szóval kilehet kerülni...
a kivonás dátumtól dátumig szól, amit beírnak a forgalmiba is.A megadott dátum lejárta után automatikusan visszahelyezik.
Ez idő alatt nem kell fizetned teljesítmény adót ill biztosítást se.
(a biztosító felé jelezned kell a kivonást,én emailba szoktam megtenni.)
Én majdnem 6hónapra vontam ki, szóval feleződik a telj.adó és a biztosítás díja is.
Hogy neked mennyire jön ki azt most már te is kitudod számolni
Köszi Page, nem fogom kivonatni. Érinti a bónuszomat is :(
A teljesítmény adót is számold bele, ami ugye 15-20-25-30k HUF. Attól függően, hogy hány kw-os a vas és mennyi idős.
mikor helyezik vissza automatikusan? Amikor kivonáskor megadtad, hogy helyezzék vissza? Hogyan írják be a forgalmiba, hogy visszahelyezve? Úgy írják be a forgalmiba, hogy ettől eddig? Nekem 12200 Ft az éves biztosítási díjam. Ebből hogyan jön ki a 20 ezer spórolás?
amúgy csak 1szer kell menni, utána automatikusan visszahelyezik
én konkrétan 20db ezrest spórolok meg vele, abból pár hambi kijön
én sem vonattam ki még soha sem. Örülök ha elkerülhetem az okmányirodát, nem hogy még kétszer is menjek oda önszántamból. Lehet, hogy lehet spórolni vele pár ezrest, de akkor bármilyen langyos, száraz idő van nem gurulhatsz egy kört. Nekem nem éri meg, biztosan kihagyom
Azért jól gondold át! Azt a kotványt, ha kivonatod a forgalomból, lehet, hogy többé nem is helyezik vissza
2.300
Kecsegtető az a wikipedias kép
Ugye!

Én is kitoltam néhányszor a télen egy körre. Persze a biztosítási díj egyénenként változik, de egyáltalán mennyit lehet spórolni egy téli kivonatással? Szerintem macerás, nálam sosem volt tervbevéve se.
december
ez hasonló mint a tied,bontódik, ha kép illusztráció, akkor az ciki
Csak mondani kell az okmányirodás néninek, hogy kis betűkkel és egy sorba írja a forgalmiba a kivonást, mert különben gyorsan betelik.

Én idén nem vonatom ki, tavaly nagyon mehetnékem volt decemberben...
fokt és superzone reggel 10kor
okmányirodába kell menned, ők intézik a telj. adót, a biztosítónak meg emailban elküldöm a kivonás dátumát...
Hova? Merre? Tehat 3000 HUF-ért kivonják, s a biztositonak + onkormanyzanak is le kell jelenteni? Avagy az okmanyiroda automatikusan intez mindnet? (ketlem... ez Mo.)
2300 vagy 2700ft passz,nekem is március végéig van kivonva
holnap megyünk Jossal shoppingolni
Peti, milyen költségei vannak a kivonatásnak? A BMW-t lehet kivonatnám... Március végéig azzal tutti nem gurulok. Szöcsit már februárba szeretném használni.
Talán az idei utolsó Mátra túra letudva. Csak Házáig mentünk, mert az északi oldal már nem száradt fel
még ha jó idő is lenne akkor se nagyon, ki van vonva a járgány
miért én pont délben toltam egy kis karikát , lemostam a drágámat
Balázs hogy áll ezzel a dologgal
Volt
Gatyaizzasztó forróság lesz, hova jobbat?
te kiakarsz nyírni
nincs kedvem fagyoskodni