Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Peti, vasárnap egy rövid karika? (Lillaüred)
Ma motorozós idő lesz!
Korrekt, nem okoskodásnak fogtam fel, kíváncsi voltam a véleményedre. Köszönöm.
igen én variáltam, volt elöl-1 hátul+2 ill mindkettő volt önmagában is
az áttétel elnyújtása, az max annak jó aki az Alföldön motorozik ill sokat autopályán...
aki városban használja ill aki szeret túrázni ( Alpok, Svájc,hegyek között stb...) az már szerintem a kárát fogja látni...
Ha hátra raksz kisebbet, nő a tengely táv, romlik a kanyarodás...
lebeszélni nem akarlak, azt raksz fel amit akarsz
Tükör (használható) most az enyémen sincs
Tükör is kevés van rajta.
..tényleg elég jól lement ennek is az ára (most nézegettem az itthoni
hirdetéseket ) ez vannak, jönnek egyre újabb járgányok és nagy kínálat a használt piacon.
ITT egy FZ6-os kitcat' meg egy GSX-R-es is.
A jó áron van az egy kicsit túlzás, mert nagyjából ez is valahol 550 fölött, talán még 600 alatt állna meg forgalomba helyezve.. A felszereltsége meg nulla.

Állapota valóban szépnek tűnik, de a kilyukasztott faridomot és a levágott hátsó sárvédőt nem tudom mire vélni.

Amúgy meg nem keres egy ismerősöm se Divit..ha keresnének, már megvették volna az enyémet úgyis
Nekem fáj a fogam rá pedig. Neked nem volt variálva, rosszul emlékszem? Milyen indokkal beszélnél le? Kíváncsi vagyok a pozitív és negatív oldalára is, (bár előbbit tudom) mert tartós döntés lesz, 3-4e KM múlva nem cserélném le szívesen...
Dipshit ! találtam egy jó gépet ,hátha valamelyik ismerősöd ilyet keres !szerintem jó áron van és az osztrákok nem tekergetik az órát !
link
én csak annyit,hogy azt a gyári áttételt nem rontanám el
Elnézést a figyelmetlenségem miatt. Most ugrott be, hogy ezért nem kérdeztem meg anno...
A sajátodról beszélsz? Mert mi itt FZS-ről.
És mi a meglátásod akkor, ha nekem 100-nál forog 5250-et? Elvileg gyári áttétes.
Me?Cukorbol vagy?
esik ez a fránya eső, pedig úgy motoroznék
Én nem tudok 7-nél tovább aludni, az átlag nekem a 6:30-as kelés...
Viszont sokszor 22-kor már ágyban vagyok...
nem semmi
azt hiszem kicsit korán ébredtem ma reggel
Ezer félét:D 16 mm széles elmehet 230 ami már elég durva, 7 m hosszú is lehet akár :D Mindenhova a világba, észtek,indiaik,olasz meg még sok más helyre :D fasza késélezőket is lehet vinni otthonra legalább :D
http://motoroshang.hu/

Fiedor Feri a mikrofonnál, vezetés technikai képzésről beszélgetnek!

Ha valakit érdekel.
köszi!
akkor tesco járat lesz
freepeti
superbike-ot elolvasni. a tipusról van benne szó.
bringák a kriptából
milyen kerámia szálakat csináltok hova
Természetesen nem :D Az csak egy munkavédelmis napszemüveg még raktárbol zerváltam :D Az csak azért kell hogy nyáron szabadba csináljuk a kerámia szálakat ne vakítson meg mert napon kurvára bassza az ember szemét :D