Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a gyujtás kapcsolo és a tank sapka két kulcsal 10 ezer az ára
Ez attól függetlenül övön aluli volt
Hali,

Mennyivel előtte indultál el? Akkor tud ilyet csinálni ha még rajta van a dúsítás és kicsit több anyag jut be esetleg befulladhat, de ez nagyon ritka... az injektor miatt
Valahogy éreztem, hogy csak a BMW eladása után kellett volna megtenni ezt a javaslatot...
Baratom, Baratom!
Viszont ha lesz -50%-os karácsonyt megelőző akció akkor már a hónap végén
Azért barátnő/feleség tuti jobb.
hűvös hosszú tli időkre kell egy kis elfoglaltság
Húú mekkora gondjaid vannak
hali

az utólagos PDF nekem is megvan, azt hiszem pont tőled kaptam
Gondoltam hátha valakinek meglenne eredetibe és egy jobb minőségű másolatot csinálnék...
Nekem még sosem állt le a motorom, mindig meg szoktam mosni, így félnivalóm nincs.
Kérlek ne legyél együgyű.
A "koszt" nem úgy képzeltem el, hogy megdobálom sárral és nem megy. Amire gondoltam, az a beázás volt. Húha, tapsvihar, ha még valaki gondolt hasonlóra..., mert úgy látszik, nem volt egyszerű kitalálni.

Tomi@
Azt hallottam, hogy benzinben kell áztatni a motort, és gyorsan lejön a kosz. 2.000L-ben elég lesz, ne pazarolj többre.
És a kosztól csak leáll?
Mert az enyém a múltkor közepesen koszos volt, de nem leállt, hanem nem indult be. Én az aksira gyanakodtam, de lehet, hogy a kosz miatt?
Vagy a koszos aksi? Teljesen tanácstalan vagyok.
Épeszű ember nem gondolkodik azon, hogy attól áll le a motorja mert piszkoz, hanem tudja, hogy igen.
Fogalmam nincs. Most minden hétvégén suliban leszek, de majd csak sikerül már valamikor.
Jajj, te meg honnan kerultel elo?

Megszoktam mar, ha problemamat leirom, mellebiggyesztem a korulmenyeket is.
Azért állhatott le mert sáros volt és mocskos is. Többé nem szabad elő fordulnia.. Le kell otthon szépen tisztítani (a kipufogó leömlőket is), és nem lesz baj.
Sziasztok.
Ma az egyik keresztezodesbol kisebb gazfroccsel indultam, majd miutan lattam, hogy az elottem allo (beragadt a piros utan a keresztezodesben) nagyon lassan mozdul, szinte azonnal be is huztam a kuplungot, csordogalni akartam, de hip-hop par meter utan leallt a motor, csak arra lettem figyelmes, hogy nem hallom a hangjat. Reggel esoben indultam el, saros es mocskos a gep, bar nem tudom, ez szamit-e. 2 ev alatt ilyen meg nem volt, jobbnak tartottam megkerdezni a velemenyeteket.
ulteto szett meg mindig nem kell senkinek?

Akoska, mikor jossz a kat mentesitoert? :p
El is kelt a gumi, gyorsan ment. :)
Látom, elérhetőséget nem jelenít meg a nevem alatt sajnos, 20/héthetven41kilencven2 számon elértek.
Sziasztok!

Van egy feleslegessé vált 110-es Pilot Power első gumim, Fazerre vettem, de végül nem fog kelleni. Nem használt, 2011. 39. heti. Ha valakit érdekel, jelezzen nyugodtan. 20e pénzt kérnék érte, Budapesten van.
az angol miert nem jo a yamaha honlapjarol? Leforditom neked a kivant reszeket.
csak a gépemen de van!