Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De igen, ő.
Na, ha tavaszig nem találsz akkor majd beszélünk. Lehet lesz itt egy eladó 2008-as cbr.
Nem a Töki?
Haverom az F800S-ét alakította át kónuszosra... ST felső villahíd és superbike kormány. 9 cm-t emelt a kormányon. Azt mondja, így meseszerű. Neki gerinc problémái vannak
Lemértem, a gyári S-nek 40 cm markolattól markolatig a távolság. A WR-en pedig 60 cm!
Ha nem megy el az S-em, lehet én is átalakítom.
Szeva!
azt hittem hogy a régebbiekre volt ez jellemző,,,
melyikek a megbízhatóbbak
Egyenlőre ha találok megfelelőt akkor veszek ezért probálok ki többet mi jön be jobban:)
Megvan még a paripa amugy.
Nem bánom meg szerintem mivel volt már sportmotorom és tudom hogy kényelmetlenek de ezt is meglehet szokni. Amugy azért váltok mert ugyis nagyrészt pályázni járunk meg ausztriába ugyhogy oda pontosan tökéletes lesz:)
CBF500 vagy ha drága, csak CB. De százszor inkább a GS, mint az ER5. Akkor már inkább ER6 A GS-be meg az a jó, hogy a '80-as évjárat sokszor jobb, mint az újabb.
Egészen addig amíg hajlandó működni.... meseszerű hol megy hol nem...
mért nem dob rá túrakormánytvagy emelni is szokták a gyárit kb 4 cm elbír..
aztán probléma megoldva....
Én így tettem ..és lett egy megfelelő motorom
Hát...........túl sok a jóból............maradok egy kisebb darabnál egyenlőre.Így hatkilos marad.

Majd jön egy vadiúj Speed.

Mentem b-kingel nekem nagyon tetszett,hihetetlenül kezes.....a busa nekem is bejön csak félek hogy rínék mellette 2 nap múlva hogy minek vettem (kicsit) puccsítós motort!

Fanatikus busás haver (régebbi busa) mondta hogy irigyel amikor motorozunk mert neki 100 km múlva szúr a nyakánál a gerince,ezért busa helyett törpöl pl fz1 is. Mondom fanatikus busás! Érdekes ,nem?
Szaladj messzebb kisebb pízért és találsz értelmet.

Amúgy a Bking elég fura...........kevesebb embernek van mint azt a képességei indokolnák.

Talán mert már túl sok mindenből.
Busát valahogy jobban elfogadták.
de de de azt csak olyankor használnám amikor rámjön a szaladjunk el céltalanul valahova gyorsan "veszélyesen" de ott lenne a szaladgálós máskorra töbszörre....... azért csipem én az erőt csak értelmetlenebbnek látom ezt a fajta motorozást mint pl 2 éve!
Mera B-kingel nem szaladnál el valahova és vissza mint a fazékkal?

Ezegykicsit zavaros nekem.
ezzel mindig széles mosollyal mennél a városba
wr250x ami Neked kell. Van még néhány túltárolt darab 1,3m-ért. 0 km, két év garancia :)
Ja ja kinek mire kell a motor......

Dip nem vagyok én törpe (175) csak az a köpcös fajta.....

Amúgy meg h.lye vagyok,mert csak kicsit rá kéne feküdni a bizniszre és lenne b-king, mellé egy 250-es robi és mindenki boldog.......csak hát ez a lusta kényelmes "jól van ez igy" jellem ne lennék.......
akkor félreértettem. Mondjuk sokat nem változtatt, mert én a simsont is szerettem.
Egy DRZ-ről tuti leérne a lábad.. én se vagyok egy magas ember, de az még egész jó. Pár centit ültetve meg pláne.. meg se látszik rajta
Én gyakorlatilag két dologra használom a motort.
A. Ingázom nyáron melóba és szaladozok a városban.Ez nem jó mert 160-170-el teszem ezt néha ha elalszom.
B.A maradék szabadidőben régebben itthon egynapos gurulások.Most már inkább 1-2-3 nagy hosszú túra.
És slussz.

Ezekre egy vékonypénztárcás minimálgyösz nem jó.
xt660rol ne beszéljünk, azzal én is mentem, KTM, Husaberg,Husqvarna..mondom tökös motor kell
A kipufogót, meg a javíthatatlanul elromló karbit kihagytad
Gyakorlatilag mindenkinek leesik a műszerfala.............dobfék átul...............áááááááá
jó a logika....de azért kellene a 2 kerék!
Mindenképpen eladom az fz6-ot tavasszal(bár én ez a hülye ragaszkodok a tárgyaimhoz fajta vagyok előre félek)

Az enduró-supermotó azért nem jó mert én az a rövidlábú fajta vagyok...... ....meg próbáltam és amikor még csak szimóm volt akkor is untam 1 óra után..... xt 660 x
csak az FD típusnál