Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Írom a szakdogám .. de a kérdéseken gondolkozom.
A szerveren jelenleg egy korábbi verzió van fent, a kiskaput bezártam. Ejnye.

Akkor most jöhet az építő jellegű levél.
Na én már kicsit trollkodtam is

Regisztráltam..elvileg. Működik már? (mert megerősítő email még nem érkezett)
Kedves fórumozók!

Néhány héttel ezelőtt már említettem, hogy egy motoros online túraszervező/útvonaltervező létrehozásán fáradozom.
A rendszer alapjai kész vannak, a finomhangoláson a sor. Most kérlek benneteket, a nagy túrázókat és a hétvégi motorosokat is, hogy ötleteitekkel segítsetek a fejlesztésben!

Két dologról beszélünk tehát: túraszervező és térképes útvonaltervező. Mindkettőre létezik jól és kevésbé használható megoldás is.
Mi tetszik/nem tetszik a jelenleg elérhető megoldásokban? Milyen funkciókat látnátok szívesen? Mit hiányoltok a jelenlegi megoldásokból?

Kérlek titeket, az info@motolog.hu címre írjatok!
Nekem is bejön:) Repsol az nekem már uncsi egy kicsit ebből meg azért kevesebb is van:)
Hoppá az új (?) gép. Szép ez a fényezés!
Sajnos nekem nem sikerült menni:( De van benne öröm is mivel ezzel a gyönyörűséggel folytatom az utam:D
Én is toltam neki! Tegnap és ma nagymamám 11 m3 tűzifáját hasogattam össze 40 centi átmérőről konyhakész állapotra.
remélem ti is toltátok neki
hali, itt alakul az idő, bár közel se olyan mint szombaton...
Keszthelyen csak látogatóban vagyok,,, ma már indulok haza
Ma jobbnak néz ki az idő. Mi újság Keszthelyen? Keszthelyi vagy?
Ma valamerre gurulás?
Adsz dobsz egy e-mail címet?
Okés van itt is minden
Köszi rakok fel képet majd,hogy sikerült.csak nem ba@om el
Felülről csináld,nem olyan nehéz,csak ne kövesd el azt a hibát mint én:gyertya kulcsban gondolkoztam (van 3-is csuklós) dugó kulcs/csőkulcs a tuti
szép emlékek,
úgyhogy te is szedd össze magad Nyúl! mind egészségügyileg, min motorikusan, Öreg is már rég leszúrt volna!
még amikor Kozmax irogatott ide, ő mondta hogy lehetséges, de én ugy voltam vele, hogy a faxom verje szét a kezem,,,
tankról le kell húznod a két levegőző csövet(bilincsekre vigyázz), ill a benzincsövet is, ennek a végére egy kis rongyot tegyél, minimális benzin kifolyik, gyorscsatlakozós szóval nem kell aggódni...
Durva volt a mai időjárás
magyar - osztrák
Húúú Peti teljesen elragadott és nosztalgikus hangulatba kerültem miután megnéztem Öreg picassáját. Mennyien voltunk és az idén megszakadt a tradíció nincs évadzáró Fazer gurulás!
Bár a képeken lévő emberek közül már alig van valakinek Fazer-je
Azért jönnének más motorral is, ha lenne évadzáró.
Doky FZS 1000 re kell neked
Nagyon szépen köszönöm, vékony vagyok,majd meglesem holnap,melyiket kell választani.Meg lenne még egy olyan hogy a tank benzincsövét,ha leveszem akkor folyik-e majd benzin,volt már tank felhajtva, de a 2 csatakozón kívül a csavaros benzincsövet nem vettem le.Úgy könnyebb lenne ha tank nincs fent.
Jaj de jó, régi szép emlékek.

Nem tudod, hogyan lehet egyben letölteni a képeket? Korzikai túránkat szeretném elmenteni.
Nem tudom mi lett a Mester motorjával de aki használja, még egy ilyen állapotút nem talál magyarországon az tutti
Ha valaki ugyanebben a cipőben járna:
78 LE -- 98 LE
amugy ha itt a fórumon rákeresel szervizeléses dolgokra régebben Karu sok fotót feltöltött...
ill töltött fel picasa-ra is pár szervizes képet...képek
sokat lehetett tőle tanulni