Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali

ha vékony a kezed, és hajlékony akkor max a hűtőt kell kicsit elhajtani,
bár szerintem egy normál méretekkel rendelkező embernek ez nem fog menni.

B-verzió: ülés le, tank fel, aksi ki,levegőszűrőház ki,gumilap ki és akkor hozzáférsz a gyertyákhoz...
ha segítség kell szólj
Ami még megmaradt a jó kis mocimról FZ6S-ről /2005/ , Gyári bukógombák és gyári kormány emelők 3cm emelési magassággal , ha érdekel, keress a 30/33335371 számon .
Vagy csere is érdekelne FZ1000 Hasidom érdekelne, vagy bukócső
Ez nagyon pontos leírás volt :-)))))
Üdv mindenkinek! Azt szeretném megkérdezni,hogy gyertyacserénél, miket kell leszedni FZ6S-en? Ha valaki megtenné,hogy leírja előre is köszönöm szépen!
Azt hittem, hogy ma is olyan idő lesz mint tegnap, de nagyon nem jött be.
Ma elmarad a menet :(
Keszthelyen elég ködös az idő még...
Holnap valami gurulás a Balaton közeléből indulva? Még csak egyedül mentem pár hétvégén, de biztos jobb, ha van jó társaság.
Valaki?
Üdv!

Nos akkor holnap kb 10:30kor indulok a 11. kerből, és még nem tudom merre megyek, de egy pár órát nyeregben leszek.
Ha valaki akar, csatlakozzon, előtte jelezzetek
06-30-kilenc28 59 hetvenhat
ez kicsit jobb mint az enyém
FekaB! nem tudom milyen fzs-ed van.
az enyémen úgy kell állítani az órát ,hogy 4.5 (lehet 5 is ) másodpercig nyomod egyszerre a SELECT és a RESET gombot. ekkor villogni kezd az óra számjegye ,a RESET-tel tudod léptetni ,majd megnyomod a SELECT -et és akkor a perc fog villogni és most ezt tudod léptetni a RESET gombbal .Legalábbis így él emlékeimben .
1. leveszed az akku sarut munka után, mikor hazaérkeztél
2. beállítod az ébresztőórát 00:57-re, ha a közelben van a garázs, ahol a motorodat tárolod
3. pont 1:00-kor visszateszed az akkusarut az akkumulátorra, és meghúzod a csavarját az előírt nyomatékkal.
4. miután visszaértél a szobádba, bekapcsolod a számítógépet, rálépsz a sportmotor.hu-ra és kitöltöd az adatlapodat
Hello!

Egy érdekes ki hiányosságot találtam a fazer szervizkönyvekben, pedig 2-t is megnéztem :(
Hogyan lehet az időt beállítani a "műszerfalon"?
Köszi!
Ha vki a Mátrát célozza meg a hétvégén készüljön fel, hogy a végig árnyékos helyeken megmarad a reggeli páralecsapódás. Nedves szakaszok vannak!
@norci75: írj egy mailt nekem kérlek, lenne pár kérdésem (csikosbekakukacgmailpontcom). Köszönöm.
nem tudom.
Valamerre...
Oké, megvenném csak most másra kellett a pénz.Majd esetleg írok amikor esedékes lenne, hátha még meglesz.Kösz
Merre?
Üdv!

Szombaton egy könnyed gurulásra valaki?
Még ropogós, annyira friss
Állat. Nem is tudtam, hogy már van 3. Az a 200 dolláros ár elég korrekt és a beépített wifi is jól hangzik.
kalandoroknak kötelező:
http://youtu.be/A3PDXmYoF5U
Jó időt mondanak a hosszú hétvégére. Én is a Mátrát tervezem valamelyik napra a vasárnap-kedd intervallumban.
Vasárnap Kékestető, ha nem lesz napos idő, akkor hétfő vagy kedd Valamelyik csak bejön
Sziasztok
mik a tervek a szép napos hosszú hétvégére?
Mi vasárnap Ausztriába a Semmering-re készülünk:
http://www.mocisblog.blogspot....