Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hamarabb vennék, egy tökös supermotot
A simsont.... .......Kawa nem vót............nem is lesz.
CB 500?

Mondjuk akinek a simo bejön, annak az ER-5 is jó lesz
Szerintem nekem bejönne az er-5 ,a szimó is bejön! A gs 500-at nem is nézem,brutál árban vannak,ha fiatalabbat szeretnék mint a mostani még majdnem ki kéne pótolnom az fz6 árát!
Egy 400-650ccm közötti enduro nem lenne jobb erre? Azzal legalább teljesen kötetlenül lehet közlekedni.


Vagy ha már 500-as naked..csak jobbat lehet választani mint az ER-5
csak a beépített fokozatkijező fogott meg és hogy eloxált fékkart kell csak rendelni hozzá ,a kuplungkar árát megspórolnám
Szerezz egy swiftet 200-é a fazekat meg tartsd meg csak úgy...........és fogd rá a nyuszira.
Hansúlyoznám a szaladgálós motor jelleget! Az csikol most. Az fz6 nekem túl komoly ahhoz hogy fel alá csalingázz a városban vele ügyintézve 5 percenként leszállva rövidgatya-pólóban. Nekem az fz6 olyan beöltözős huzzuk neki gép.

Azt álmodom még meg a teljesitményt,perpilla nem érdekel. Ma is mentem,mint egy nyugdíjas...... kezdem értelmét nem látni a " 160-al rohanjunk el valahova aztán jöjjün vissza" féle motorozásnak. Napi szinten használható közlekedési eszközt szeretnék.

Bár a tél lehet a teljesitmény felé fordit........
vfr1200 link
Hú, asszony hatására lettél keleti bölcs?
pontosan!

ha nincsenek célok,elveszünk a hétköznapokban
1000fazékot is megálmodtam, meg is lett,,, a többi is meglesz.
Álmok kellene, hogy legyen miért gülizni,
az álmok eltüntetik a szürke hétköznapokat
vettem észre
mit utáltál benne?
soha nem próbáltam, de nagyon hasonlónak képzelem a gs500-ashoz és azt szeretem.
nekem a vfr ek annyira nem jönnek be, de ha már szabaddá engedhetném a fantáziám akkor BMW K 1600 GTL K1600GTL
lincs hagulatot teremtettem a banditáknál
jól mondod

a banditos témához csak annyit, hogy amikor a fz6 ot vettem előtte próbáltam a régebbi 1200es banditot, de fz6 lett belőle nem is bántam meg
Én 2x........utáltam.
Nem kéne az ER-5-öt erőltetni.
nincs egy típus, amire nagyon vágynék. Valószínű valami nagy túra gépet választanék. Kiváncsi vagyok azok milyenek lehetnek.
gtr1400, k1600
Befagyott a keresztény pokol szerintem.
egy fz6 után, hogy lehet er5 re váltani
praktikus az mindenhogyan....gazdaságos üzem,jól is megy kényelmes is ,utasnak is.. minden téren jól használható
az Xx 1 literrel többet kér
Szimózok is néha(nem röhög) és hiányozna a váltás.....ezért lett cél az er-5,fiatalok vannak viszonylag jó áron......