Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

enyémbe nincs turbó bár gondolkoztam rajta
swift?
Én is mindig nagyobbról álmodom, de soha nem tudnám kihasználni (és lehet fenntartani sem). Mivel a több lóerő csak nagyobb végsebességet jelent bőven elég a Fazer. Nyomatékot elviselnék többet is, de mivel nem versenyzem nincs az a feladat, amit ne oldana meg, és azért van élmény is.
Régebben bosszantott, hogy pörgős a blokkja, de ha élménymotorozom, akkor úgyis pörgetem. Ha "krúzolok" akkor meg legalább keveset eszik
Ezért is nem bánom, hogy nem vettem nagyobbat.
Nyílván jobban hangzana, ha a "hány köbcentis" kérdésre azt mondhatnám, hogy ezerhármas...
én már 1000es turbóssal mentem
A motorerőt lehet objektíven és szubjektíven mérni. Dobálózhatunk a fordulatszámokkal meg newtonméterekkel, de úgyis az számít, hogy a tulajnak elég-e arra, amire használja. Nyilván én is nagyon örülnék egy 150Nm-es gépnek, de nincs bajom a harmadával se...
esküszöm már csak az x11 -es haverom hiányzik a nyomatékbombájával ,az ekg -teknél is meredekebb nyomatékgörbét kopizna ide az tuti -ott nem öregszik meg a gumi
ezt már lehet belinkeltem -3 ezernél gumi csere link
a következő kérdés : "Cseréltél már turbós ZZR1400-al?"
azon kívül, hogy a VFR-nek, GSX-nek, 1000-es Fazernek két kereke van, nem sok közük van egymáshoz. Vagy rosszul gondolom?
1000-res fazerrel cseréltél
Nem is csoda... hiszen 3zernél már van vagy 85-90 nm nyomatéka a Banditnak.. az basz oda
Bocsmár, hogy átvauzok a banditosból, de a nyomatékgörbék szagára átnéztem
Az én olajkályhám is 98Le, volt hogy cseréltünk vfr illetve később fzs tulajjal (ugyanaz a srác), és mindig csak azt mondta, hogy az enyém ilyesztően erős az övéihez képest.
fz6 plexi mra magasítóval baráti áron ,(kifejezetten alacsony nyomatékú motorokhoz) nem én árulom ,csak maga az állítható mra kiegészítő drágább ,mint egyben az egész link
Köszi, kipróbálom a téli álom alatt
Én leszereltem, nem sokból tart, de a helyén is megcsinálhatod. Először 1000-res vízpapírral átcsiszolod, majd 1500-2000-sel felpolírozod. Nem kell rá semmi paszta. Olyan színű lesz majd, mintha krómos lenne, és majd a hőtől szép egyenletesen besárgul. Akkor lesz igazán szép.
A leömlő miből készült? Kórból van? Fenn a helyén vagy leszereljem? Érdemes nekiállnom, vagy szakember?
Egy leömlő polír sokat dobna rajta.
Szia
akkor még koszos volt. Ilyen állapotban vettem, most így néz ki. Le kellett takarítanom az egészet, de főleg a lánc környékét, mert vastagon fekete retkes volt. De legalább fújta rendesen.
A tavalyi november eleje lassan jön
Nekem a régi bayard sisakom rezgett a gyári túraplexinél nagyobb sebességnél. A mostani caberg sisakom nem rezeg.
Szerintem a hangosság az természetes dolog túraplexinél,mivel azt a szelet, ami a kisebb plexinél még a melledre-nyakadra menne, az koncentrálva a sisak tetejét kapja el. Füldugót használok én is, de így a nyakam nem fárad el, kényelmesebb motorozni.
Nekem a gyári plexi MRA kiegészítővel nem igazán jött be, a GIVI túraplexije pedig olyan turbolenciát generál hogy egy hoszabb út után ledobtam. Mit lehet tudni erről a plexiről? Nolan N103-as bukóm van. Lehet hogy ez a baj? Mivel hoszabb távon mindig füldugót használok, nem a süvítes zavar, hanem a turbolencia keltette rezgés a fejemen. Nálatok ez nem jelentkezik?
Tudom nem számít, már le is fujjogtak miatta, hogy ügyelek rá, de a hátsó fogaskereked festett fekete vagy koszos? Mert egyébként a motorod csillog-villog.
szép a pariba,
Csavarogtunk a hétvégén:
http://www.mocisblog.blogspot....

remélem lesz rá még alkalom valamelyik hétvégén
az enyémen is ekkora a plexi
dehogy. okt38.-án lesz
Miva' évzáró elmarad?