Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most látom a közelben laksz. Tudok ajánlani egy használt gumist a közelben, mi nála szoktunk vásárolni, és mindíg elégedettek voltunk nála. Ausztriából szállít. Sabján Péter Levél.
Mi is arra megyünk, mi 9-kor találkozunk az Árpád hídnál. Esztergom után lehet, hogy Letkés felé megyünk, még képlékeny. Majd Dobogókőn utolértek.
Szia!
Jó túra lehetett, jó képek jó leírás.Én is terveztem, hogy megyek egyet Ausztriába de a gumi ami most a motoron van .. hát inkább hagytam.Valószínű tavasszal be lesz pótolva.
Széles utat.
Igen kell egy hátsó gumi ami ha minden igaz kedden meg is lesz.
Sziasztok, a hétvégén a Hochewandnál jártunk Ausztriában.
Az utak minősége tökéletes, hegyek, völgyek, erdők, várak, és persze szerpentinek. Ki kell próbálni minden túrát kedvelőnek. Egy kis ízelítő:
http://mocisblog.blogspot.hu/
hali

akinek lesz kedve holnap egy kis motorozáshoz( Dobogókő,Esztergom,Visegrád) 10h körüli indulással az jelezze
persze ha nem esik,,,
Üdv a fórumon!
Látom, éppen hátsó gumit keresel...
(de meg ne kérdezd, melyiket vedd... )
A vas egyben van , hétvégeken használom Tatabánya irányába munka ügyben , de már unom a tanktáskát, így nagyon kell újra , legalább a hátsó dobozt feltenni !
Ehhez kell a konzol.

Sejtelmesen írtál a gépedről, én is azt kérdezem , mi a gond ?
mi a baj
Továbbra sincs meg a baj forrása, félve merem kijelenteni nincs kedvem motorozni. Az esőtől meg félek mint tűztől, holnap pedig úgy tűnik nem ússzátok meg.
Eladnám meg nem is motort, csodaszép helyeket jártunk meg együtt, a szívemhez is nőtt!, Minden szakember csodálkozik a problémán, nem láttak még ilyet!
Tanácstalan vagyok!
A 60 000 km szervizhez ma meg vettem minden alkatrészt tehát bízom a csodában!
Tudod Oli veled bármikor bárhova szívesen elmennék!
Széles utat!
Szép estét! Csatlakoztam a Fazeresek közé. Bő egy hónapja van egy 2000-es évjáratú fzs600-asom.Gondoltam becsatlakozom ide a fórumba is.
Persze hogy ne menj dokihoz,amikor hozzád régész kell!
Nyúl!
Nem jösz holnap, vagy még nincs egyben a vas?
Peti!
Reggelre döntsd el melyik legyen (nekem az első szimpibb)

Magas Tátra

Kassa

Laci még mindig nem teljes a Fazer?
Peti miért nem aláztad le őket?!
Hali Ádám! Valami ilyesmi jó is lenne:D Majd a szürke téli hétköznapokba visszatérünk rá:)
Helló!
Nem tudom, már én is így vettem, szerintem a naptól fakult meg egy kicsit. De hibátlan, nincs elöregedve, megrepedve, egy kis szilikon helyrehozná a színét. Nekem mindig volt rajta doboz, ezért nem zavart...
Üdv!
Le lett mosva féktisztítóval?
Engem érdekel a konzol+platni!
A platni színével mi történt ?
hazajöttem
pálinka is hatásos szokott lenni
megjártam kakucsot. reggel csúszott mint a fene,de ahogy melegedett az idő javultak a feltételek. 1kor meg megjöttek az állatok, aztán kerepencöltek én meg haza jöttem
Kísérleteztem azzal is, de a forralt bor kalmopirin verzió jobbnak bizonyult
Remélem csak a természetes gyógymódhoz folyamodtál ami ugye megfelelő mennyiségű jó minőségű whisky lenne!
Gyuri, valami ilyesmi kellene neked, nem?
állíthatós lábtartó