Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minket csak 1-2 csepp ilyesztgetett, a Pilisben még hűvös volt, de dél körül már szikrázó napsütésben ücsörögtünk Nagymaroson a visegrádi várral szemben...
én is ebben a pillanatban értem haza, de csak délben indultunk, mert 10h kor kidugtam a fejem és elkezdett szakadni az eső
Na nem mentetek motorolni? Én most értem haza, mentünk egy Bp-Dobogókő-Esztergom-Letkés-Nagymaros-Bp kört. Egy 85 kilós gyereket vittem 4,17 lett a fogyi jejóje
nekem van hozzá rugos tagom ha kell gyári nagyon jo állapotban van hátsó lengö villa is van 12 ezer a kettö egyutt. tel 06309492804
rugó feszítésen állítottál
egy új rugóstag(wilbers,öhlins,hyperpro stb..) 150e vagy még drágább,de csak ha rugot cseréltetsz benne az se olcso móka,,,
Üdv nektek!
Valaki cserélt már közületek FZS 600-on hátsó rugót vagy komplett gátlót? Ha igen milyen fajtára és milyen lett? Nagyon "megül" a hátulja utassal meg csomagokkal, pedig ketten alig nyomunk 130kg-t...
Továbbá elkezdett lógni a lengővilla csapágya is, az vajon mennyibe fog fájni?
Sziasztok !Fz6-osomra hasidomot vennék!Valakinek esetleg?
Csak egy kicsit.
Bocs ,benéztem :-)
Nekem van ,ha érdekel hívj 30,33335371
Nem kell félni, nem fog fájni
Na, komolyra fordítva, ha nem sikerülne orvosolni, és lenne kedve utazni a nyúlnak vagy csak a motornak, nekem is van egy elég jó szerelőm.
kicsi csíra mit tudsz nekem felmutatni
de ne a rendőr igazolványodat
Ugyan már, Peti kevés lesz egy ilyen feladatra, Te is tudod!
Peti!
Megnézhetjük ha úgy gondolod!
A jövőhéten még szabin vagyok!
Hívjalak?
ott valami sunyiság van biztos, hogy a telo vagy a lengővilla körül...
Valóban a Krimi túra legyalázta az első futó művet,de mindent cseréltem és nem történt javulás!
Elöl- hátul cseréltem mindent! a hátsó rugóstagot megnézték az frankó!
Ez hiba még tavaly jelentkezett Boszniában csak azóta növekedett!
A Karunak már régóta mondtam hol pattog hol labilis a masina....azt mondta tanulj meg motorozni!
Hát nekem nem sikerült!
egy "valami" kimaradt az első mondatból
Nem lehet hogy gajra ment a futóművedben a krími gurulás alkalmával?

Nekem még anno akkor volt bizonytalan a GS úttartása , amikor a lengővilla csapágyazása feladta a harcot.
(Mondjuk akkor kerékcsapágyak és kormánycsapágy is cserélve lettek)
Valami hasonló?
Csillapító,vagy gumi hiba lehet.
Szitál inog a gép és nekem a hátsó gumim kagylós
Holnap felteszek róla képeket hátha valaki már találkozott ezzel problémával!
A szerelők, gumisok feladták!
Na gyönyörűre sikerült az első mondat. Remélem érthető!
Igen. Konkrétan Győrzámoly!Köszi, hallottam levélen a gumisról jókat. Viszont most új hátsó gumija lesz. Az első gumi lehet onnan lesz.