Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na így helyes
Igen

Bár eddig se azzal volt gond, hogy nem, csak nem voltam biztos abban, hogy CBF600-as az az 599. Azt hittem az nem ennyire nyomatékos. Sorry
a mértékegységet elírtam, mert ez Nm!
Na.. így már hiszel nekem
Asszem az enyém 134Nm 7000-en, az szerintetek elég?
Jó, akkor se 100. Bár a blokk ugyanaz, azért mégiscsak nyomatékszegényebbnek kellene lennie.

Én semmiért sem adnám a kis vinnyogó kisköbös, sokhengeresem. Nem megy, de mindenki hallja
XJ 900S keréken

görbe.. vagyis inkább fennsík
Az FZS-nek egész jó a nyomatékgörbéje, ha jól látom 5 és 9 ezer között az a nyerő
Igazából a futóműve vonz, mert arról jókat hallottam, meg a magassága. A magasság miatt nemrég majdnem vettem egy dl650-est, de lecsúsztam róla. Az is vonz, bár a versys jobban.
78 az a 60
Nem azért a 2 fillérért, de ez nem a Hornet? Csak mert a CBF 600 60 pacierő környéke, a Hornet 100 körülijével. No meg az közelebb áll az FZ-hez.
Elég rossz minőségű, de azért érdekes ez az fzs-fz-r6 ábra.
Ez a nyomatékgörbe elég jó egy 675-östől.
Platós dupla kereklámpást keress.


800 köbcenti meg 90 lóerő és egy halom nyomaték alul.
Szinte minden ma divatos túraendúró ezeket tudja.
De azok nem sportos izgi gépek.
Olyan kellemes használati értékű málhás öszvérek.
Kérdés kinek mi fekszik.
Gyakorlatilag a mérnökök már a közvélemény hatására hangolják a gépet oszt annyi.
Ha valaki visítva pörgésre élvez akkor kap ilyet ha másra akkor azt kap.
Háááát erre a legjobb ellenpélda a suzuki bandit 1250.(100 le) Dögunalom volt vezeteni semmi extra, ha azt "mondták" volna hogy az fz6-ot kipótolva vehetek bármilyen motort vagy a banditba beszámolják de 5 évig köteles vagyok azt használni (jó tudom ilyen nincs ) akkor az fz6 kipótolóst választottam volna......
Ki beszél itt a dízel vackodról
2,5 literes a H100.
nagyobb köbcenti kell. 100 ló meg mindenre elég, főleg ha már alacsony fordulaton is nyomatékos
Én nemrég vettem egy hyundai H100-ast.Alig kell pörgetni és annynyira nyomatékos.
2x2 kereket is simán pörgeti 1 tonna alatt.
Kevesebb literteljesítmény ami gondot okozhat.
Magyarán pici nyomaték növekedés hurka teljesítmény.
Ezek alapján a Bking-é szimpatikus. Egyébként meglepően olcsón vannak neten, teljesítményükhöz képest. De nekem túl erős és alulpakolható lenne, tehát kiesik.
A nyomatékos vonalon még úgy is elindulhatsz, hogy pl a hengerenként 2 szelepes motorok nyomatékosabbak általában, mint a 4 szelepesek. Sor4 8 szelep jobb ezért mint a 16 szelep, bár nem tudom mennyi motor van még így, mert katalógusban nem néz ki jól.
Nekem pl. gyenge a motorom a méretéhez képest, csak 90 ló, viszont a pincéből húz, és már 7000 fordulaton nyomatékmaximum van.. 83-4 Nm körüli értékkel. Alatta meg végig erősebb mint egy fz 6.. ami papíron pedig erősebb motor.