Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tényleg jó az a rész ,csak annyira fényes ,hogy néha megfordult a fejemben ,hogy van-e tapadás ,de tényleg !
Most 40es tábla van kint, de senki se törődik vele, csak én mentem lassabban, mert én féltem a gépet. Úgy mentek át az új és a felmart út határán a kocsik, hogy elkezdtem sajnálni azokat. 50-60 körül hajtottak át a jókora szintkülönbségeken, míg én 20-30al, de néha az is soknak tűnt.
Viszont van közvetlen zeg előtt pár kanyar, ahol már megvan a két pálya, de még nincs felfestés, gyönyörű aszfalt, nah ott lehetett húzni
Szerintem didereg a tücsök benne!
Úristen még mindig? Kb. 3 éve újítják, mindig máshol van a pár km-es feltúrás, kimarás. Tavaly előtt ősszel ott szálltunk meg pár napra az út mellett. A két éjszaka/három nap alatt, amíg ott voltunk vagy 15 autó kapott defektet. Már azt hittük valami ki van szórva az útra, de kiderült, hogy nem, csak mennek 60-80-al a kimart, kavicsdarabos szaron. Annak ellenére, hogy kint volt a tábla, hogy max. 30. Pedig alapvetően szép és még kellemes kanyarok is vannak arra.
Sziasztok! Annyit irtatok mostanában a vezérmü láncról, hogy már én is azt hallom az én motoromban 26000km-van. Én egy ciripelő hangot hallok főleg hidegen.
eláztál
Esztergom- Tatabanya esik az eso
a vezérműlánc új korában sem fekszik bele a lánckerék aljába.
Nem tudtod Keszthely - Fonyód környékén valami jó kis útvonalat? Tegnap és tegnapelőtt Zalaegerszegen voltam, nem rossz, de elég sok az útépítés. Harmadszorra meg nem akarok ugyanarra menni egy hétvégén :)
Jó volt ma a Mátra. Nagyon sok sofőr csaj volt.
És motorosok is. Az utolsó jó időket használtuk ki.
induláskor bekiabáltam a konyhába, hogy valami állat itt húzkodja a gázt...
..de gondolom nem indítottad be nehogy lebukj
kabbe
én meg itthon trüszkölök... meg nyomom az ágyat
de megmostam a motort és amikor az asszony nem figyelt nyomtam 2 kört a ház körül
Én voltam :)
Ki nem?
Cseszneken lesz valaki?
nah ki megy ma motorozni
Én azt mondom, mielőtt a vezérműláncot megrendeled, illetve jobban szétbontod a motort, mérd le a szelephézagokat, mert ha nagyon nagyok, az is adhat ki ilyen ciripelő hangot.

Ha viszont biztosan lánccsere lesz a vége, nézzetek rá mindenképpen a láncfeszítőre, hogy az jól üzemeljen, nehogy aztán az új lánc emiatt menjen kukába...
engem nagyon nem zavart a csörgés csak vittem a szerelőhöz teleszkópolaj és fékfolyadékcserére ,akkor mondta ,hogy őt zavarja (nem azért ,hogy legyen munkája -még majdnem ő fizet ha hozzáviszem ,de sajnos még előjött egy extra kiadás ,cserélni kellett a szívócsonkokat is -ennek nem örültem ,de azt mondta már belülről is látszik az elöregedés .a régi vezérműlánc még megvan ,ha bármit meg kellene nézni rajta csak írj ,ha jól emlékszem did és 17e. ft volt és úgy tudta megrendelni ,hogy előtte le kellett venni a régit ,mert állítólag 2 verzió létezik és alvázszám alapján csak a szervizben tudta volna megrendelni persze jóval drágábban (2001 júni ,vagy júli az enyém)
Köszönöm szépen, engem elsősorban az érdekelne nagyon, hogy nálad mik voltak a tünetek, és hogy milyen változásokat vettél észre a lánc cseréjével. Ha időd engedi, írhatnál erről pár sort!
Köszönöm előre is!

Amúgy szerintem az én 46e km-em valós adat, és ha jól emlékszem, a kézikönyv 40e-nél említi meg a vezérműláncot, szóval nem abnormális hiba ezek szerint.
...ja és az ÓRA SZERINT nekem is 45e. volt akkor a motorban
szia Tomi ,nem én cseréltem,hanem cseréltettem - egy munkatársam szereli csaknem az összes motoros ismerősöm gépét , szívesen segítek bármiben ,ha tudok ,max hétfőn megkérdezem tőle.
tényleg cseréltettem