Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pont annyit mint egy Goldwing, vagy annyit se?
Kipróbálnám a K1600-ot mit mutat burkolatlan utakon Persze asszisztensek részvételével, nehogy a gép alá szoruljak
ez is jó példa arra ,hogy próbálnak a gyártók a kedvünkbe járni .rengeteg stílus ,azonbelül is számtalan variáció és ez így van jól .van aki megtudja fizetni a k 1600 bmw -t a maga (ha jól tudom) kikapcsolhatatlan kipörgésgátlójával ,van akinek be kell érnie a 20 éves gs 500-al -ez így nincs jól ,de legalább álmodozhatunk
a verseny része engem nem érdekel...
de érzetre is biztos fickós egy szerkezet lehet
Uj ulesem hmmm holnap teszt :)
Az az 5 másodperc az már igencsak jelentős. Látványos lehet egy párbajnál, ahogy elnyúlik az x11, majd szépen beéri az xx
eleve 5 sebességes az X11 egy kiegyensúlyozó tengellyel ..
nyomatékra jobb lett igy csökkent az eredeti 160- 140le körülre hangolták...

Gyári adatok alapján 50-180 ig direkt fokozatban 5 mp-el jobbat fut...
nagyon jó lehet... na meg kissé szeles
Ha lehetőségem adódna szívesen kipróbálnám
Csak gumidarálásról beszéltem, nem valódi menetteljesítményről. Vidáman, félelmet nem ismerve cibálva a gázt nem lehet az olyan rossz. A powerslideot még talán jobban is támogatja mint egy normálisabb felépítésű motor
a rocketet nem bassza oda, de MT01?
5000-es fordulatnál megy 190-et. S State III kit-el a Nm is annyi lesz. Igaz utcán legálisan nem használható.
Az első mondatod után tényleg pontot kell tenni, mert kijelentés.
A második után viszont inkább felkiáltójelet. Te óhajtanád. Én viszont kérdőjelet tennék, mert kérdezném ...
hát ez nem semmi ,rákerestem mert még nem is hallottam róla
A Rocket 3 elpicsázza gumidarálásban. 2500 fordulatnál 178Nm nyomaték.. borzasztó lehet
köszi ! hát 9000 -en már csaknem háromszorosa a fzs -nek
persze találok rajta fogást ,mert nincs fordulat ,így hang sem sok minden jön ki dupla csövön ,pedig közel 1000 eurós titán rendszere van, de mint a villanymotor
azt elfeledtem hozzátenni ,hogy két motor hangolása közti különbséget az 5 illetve 6 sebességi fokozat miatt variálták . az x11 -ben csak 5 sebesség van
tényleg ,ha lehetőségetek lesz rá ne hagyjátok ki az x11 -et !
köszönő viszonyban sincs az 1100xx-el, bár sokan azt gondolják csak a naked változata ,ráadásul előre kisebb ,hátra nagyobb fogaskereket vett ,így aztán tényleg bepókhálósodik a váltója csak nem szeretem már hallgatni amikor " fényezi"
ezért mindig leugatom ,esetleg ha találtok nyomatékgörbét hozzá szívesen megnézném ,mert én nem találtam
csak arra irtam:" ilyesztően erős az fzs-hez képest"
Nem kell egy nyilvánvaló tényt közölni.
Tényleg zseni vagyok.
ohh tényleg. Egy zseni vagy! fék is van rajta, meg kormány. jajj
tesztelted a ford ecoboost-ot?
Rég voltam már lagziban.
ne kötözködj kicsi rigó
1,4....asszonyé turbós?
Mind 4 hengeres?
jah és az enyém nem is ezres