Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nézz be a gatya rovatba is. 200 euro jóindulattal 60ezer forint. 20-25 között vannak nadrágok, 30-40 között meg kabátok. Ha szerencsével jársz akkor van a méretedben mindkettőből.

Nekem 48 ezerbe volt a bőr szett
A probiker prx-6 osuk 250 euro.annyit meger boven.
én kabát + nadrágra gondoltam 200at :)
Beutod a gugliba hogy mofaker es otvenbol felborozod magad.
Jó eladótól kell venni.. én egy FZ1 tulajtól vettem. Az FZ tulajok meg jó emberek
200 euróból (kb 60 ezer forint) már bőrben is járhatsz.. szerintem jobban is járnál

Amúgy a 2.számú a legszimpibb nekem a háromból
Nem veszek hasznalt ruhat. brrr elet izzadoj egyedul is........nemmeg ketten.a mofakerben lattam huszonot harmincert bort ujban.ha fillerbaszas akko mar inkabbaz mint a mas leveben tocskolas.
Igaz nem neves nem olyan jo mint a nagyok de legalabb uj.
ha már szóba jött a teljes felsőtest protektor:
http://i29.tinypic.com/oksisx....

a batman meg elmehet a sunyiba
Biztos jó a bőr ruha, de nekem most elsőre elég drága. Louisba mennék vásárolgatni. És ott már 50 euroért akadnak jó condurák, de én 100at is megadnék érte. A bőr ruhák teljesen más árkategóriába tartoznak. Az alapötlet az volt, hogy most vennék kb 180-200 euroból egy textilruhát (cordurát). Kb 1 szezon alatt kitapasztalom a gyengepontjait, esetleg kipróbálok másikakat is, és azután bátrabban adnék ki több pénzt egy drágább, esetleg bőr ruhára.
És egy sportosabb, testhezállóbb corduráról nem csúszik le a szél?

Egyébként ezeket néztem ki:
http://www.louis.eu/_104bdb702...
http://www.louis.eu/_104bdb702.
..

http://www.louis.eu/_104bdb702...
Bőr cuccot használtan is megérheti venni..

Amikor a kabátom vettem, a superzoneban 90-ezerért kínálták. Én meg 25-ért vettem egy alig használt darabot. Szerintem lazán megérte. Megkockáztatom, 25-ért most is el tudnám adni, ha akarnám

A protektoringet meg shox téli akcióban 9ezerért vettem.. az is rohadt jó vétel volt. Bár kifejezetten szar a háti megoldása.. de mégse 40 ezerért kínálták. Védeni meg véd, próbáltam
Bőr jobb.
Codura olcsóbb.

Léyeg tényleg hogy méretre,kényelemre passzoljon.
Nagyonszar zászlóként lobogva motorozni.

Mindösszesen bőr.
Ha perforált Air verzsönt veszel 40 fokban is kibirod így megspórolsz egy protektorniget.

Viszont 15 fok alatt tényleg nem lesz őszinte a mosoly még szélálló betéttel sem.

Így nyárra bőr perforálva télire meg kocsi ................esetleg egy olcsó cordura.
Ja, meg még annyi. Évekig nem volt vesemelegítőm.. mondom minek, ott a gerincvédő meg a pántja.. tavaly óta van. Ég és föld.. filléres cucc, de sokat ér
1 féle motosruha nem lesz elég, úgyhogy nem érdemes szerintem a többfunkciós darabok után kajtatni.

15 fok felett bőrruha... extrém kánikulában bőrnadrág protektoringgel

15 fok alatt téli időszakra optimalizált cordura cucc.

Esőállóság se legyen szempont, mert a kezdeti sikerek ellenére a legkomolyabb (pl Spidi H2out) cordura ruhák is elhullanak pár hónap használat után. Szóval kell még egy esőruha is, bármit is veszel.

Ha hidegben nem motorozol, akkor egyből bőr cuccot kéne venned. Aláöltözve még 15 fok alatt is kényelmes lehet... de a téli mínuszokban már szinte biztos hogy nem jó.

Nekem egy nagyon olcsó rush-m bőrnadrágom van. Meg egy középkategóriás Berik bőrkabátom nyárra. Viszonylag feszes, a kabát alá még éppen fel tudok venni egy polárpulcsit. Sokkal jobb érzés ebben a szettben motorozni, mint a Cordurában. Valahogy jobban lecsúszik róla a szél..
Kánikulára meg van egy protektor ingem.
A mai eszemmel a rövid cordura kabátom hosszabb, túrásabb fazonra cserélném már... de a többivel ki vagyok békülve
U.i.: Egy ilyen nagyobb, kordura kabátban nagyobb biztonságban érzem magam, mint a vékonyabb - nem bőr! - sportkabátokban. Átázni nem lehet benne, a szél nem megy át rajta - csak ahogy mondtam, alá tud fújni -. Sokkal masszívabbak és ütésállóbbak, ha arra kerül a sor.
Én most ILYENBEN szaladgálok. Hűvősebb, vagy tartós motorozáshoz ajánlanám. Ez a 10 percenként megállok cigizni sztori nem jön be benne (mellesleg utálom is, ha emiatt kell megállni...), de ha húzod a gázt és pár óránként állsz meg kicsit, tehát folyamatosan ér a szél, úgy kibírható tavasszal és ősszel is. Nyárra nagyon meleg, hiába kivehető a bélése. Annyira nem szerettem meg, mert mint írtad is, alá lehet öltözni, tehát van helye a szélnek is, hiába csatolom, zipzározom és lakatolom magamra a kabátot.
Azelőtt egy olcsó sportosabb volt, ami jobban feszült, jobban igazodott rám, bár termopulcsit alá már nem lehetett venni. Ott viszont hiába ért a derekamig, a szél nem fújt be rajta, vesevédővel király volt. Ha legközelebb veszek, maradok ennél a rövidebb stílnél. Bőrkabátom még nem volt, arról nem tudok nyilatkozni. Mindenképp ki kellene próbálnod egyet-egyet menet közben, hogy mi tetszik jobban.
Mint kezdő motoros, már elindítottam 1-2 hsz lavinát, remélem most is sikerül
Kellene vennem valami jó motoros ruhát. Ár szempontból mindenképpen textilkabát + textil nadrág együttest szeretnék, amit ugye össze lehet cipzározni.
Én elsősorban túrázni szeretnék és ezért adott a dilemma.
Nagyon bejönnek a sportos 1/2-es kabátok, melyek hosszát nézve rövidebbek és nem annyira testhez állóak. De vannak a 3/4-es igazi túra kabátok, melyek hosszabbak, több zseb van rajtuk, és elvileg praktikusabbak, jobban alá lehet öltözni.
Igazából az aláöltözés nem korlátoz, azt meg tudom oldani egy sportos dzsekin is. A több zseb nem vonz. Viszont a sportosban elvileg nehezebb mozogni, nagyobbak a protektorok és azok is jobban a testhez simulnak.
Van valami tapasztalatotok, egyik illetve másik fazon mellett, ellen? Vélemény, tipp, bármiféle értelmes hozzászólást szívesen fogadok.
Na, erre kíváncsi leszek.
Szia
nagyon szuper lehetett.
Tudsz feltenni pár frankó képet, meg esetleg útvonalat?
Múlt héten a Garda és hallstatt-i tónál voltam. Ha valaki még nem járt arra célozza meg valamikor. Mind a kettő gyönyörű, hibátlan utakkal.
Siralmas volt az idei szezon.. alig motoroztam. Gyerek, pincefelújítás, ráadásul július óta Nagykanizsán melózom, szóval nagyon gáz....
Dipshit: azokat az utakat fogja ismerni, amiket a Google is, se többet, se kevesebbet, ugyanis a térkép-adatbázis azonos. Elkezdeném írni a rengeteg funkciót (nem csak a térképpel kapcsolatban), de inkább nem lövöm le előre a poénokat.

A rendszer egyes részeit terveim szerint már néhány hét múlva elérhetővé teszem néhány tesztelő számára. Sajnos nincs sok időm, de a jövő szezonban remélem, ez lesz a motorosok nagy újdonsága az interneten...
De jól hangzik ez az online motoros túratervező oldal. Szívesen kipróbálnám. Addig meg marad a Googli-é
Azt mondta hogy ezzel nem tud mit kezdeni.. és kiröhögött hogy milyen szar telefonom van.

Utastárs, aki hamarabb szált fel a vonatra gratulált, hogy ügyes voltam, mert őt lehúzta a gyerek majd egy 1000-ressel..Mondjuk így legalább a telefont megtarthatta a srác.
Visszaadta a tetü?
Én alapvetően teljesen kiábrándultam az Apple cuccokból, most pedig furkálom bármikor, amikor lehetőségem adódik.