Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem érint..Nokia 1800-at használok. Mindent tud amire szükségem van. Hívás, SMS, Zseblámpa..

..és még a telefontolvaj cigánygyerek is kiröhögött, amikor a telefonom követelte a vonaton, én meg a kezébe nyomtam.


Nem hiszem hogy ájfonnal fogom kezdeni az okostelefonos korszakom.. főleg hogy az első héten összetörne
Az új Apple Maps neked kedvez, nem tudom hallottatok-e róla. Nagy kalandokba vihet bele, ha csak erre vágysz.
Legyen úgy.

Remélem ismeri majd a földutakat is. Aztán majd szépen oda írom, hogy 3 mázsás túramotorral is járható... hú mekkora szívásokba lehetne belevinni másokat
Te leszel a főtesztelő, úgyhogy szépen beszélj
Egy év múlva már dr leszek. A két dolog nem zárja ki egymást.
Lehet hogy pályát tévesztett
Te nem fogorvosnak készülsz, keverlek másik userrel?
Ennek apropóján jut eszembe: kedves Fazer-fórumosok, Ti lesztek az elsők, akiknek próba-hozzáférést fogok adni az általam fejlesztett motoros online túratervező szoftverhez. Még néhány hét...
Sanyi igazad van vagy lehet most már nem azon pár csapágyon nem múlik, de szeretném elfelejteni az egész történést!
Motorozni akarok!
Bár még nem jelent meg....újabban nem egyszerű ott is a túrakiírás...
Nem lomb néven volt egy pár...a hétvégén is agyalok egy Zakopane-n....ki írtam a motorozz.-ra...
Szeva Bocsi!

hogy telt a szezon motor jól szuperált
Sanyi, az idei Lomtúrák hol maradtak?
írtam a motorozz-on
Pedig az lesz amit beszéltünk....kagylós, csillapítás....és azért imbolyog kanyarban...ha egyenesben is akkor lengővilla, kerékcsapágy....túl sok dolog nem lehet....
Én nyitott vagyok csak valaki oldja meg a problémámat illetve a motoromét!
Jó, ebben van valami...végül is nem olyan már, mint anno volt.
De, hidd el, az én szerelőm van olyan jó
Tudok neked segíteni, ezen:
06209732074
Doky ez nem kritika volt,de is tudod nem csak Fazeresek voltak ott a Nabst az Ispánt Ő mutatotta be nekem!
Ők megtiszteltek minket,de az Öreg volt a kapocs!
Mert a Fazeresek kemény csávók és még nem zárjuk az évet , de ami késik az elmúlik , azaz már rajta vagyok ,. :-)
Lehet, hogy két tálca sör elfogyott volna, de addig nem jött ki motor az udvarából amíg nem volt tökéletes!
Na ezért is hiányzik az Öreg és mert még mindig nincs kíírva az évadzáró Fazer-túra!
Tudod Ákoska én azt hiszem, sajnos a legjobb szerelő már nem él!
Karu nagyon hiányzik!
Az előfeszítés természetesen 9-esen van...
amúgy megvoltak őrülve a motorosok... rövidgatyában meg térvédőben nyomták Lepencén

állatok:dance
én meg a Dömösi kikötőben feküdtem ki napozni