Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát engem azóta se büntettek meg Az viszont élmény volt
Néha még előjön
Neked még mindig megvan ez a traffipax parád?
Plusz sok faluban 30-as, 40-es táblánál elbújva civil autóból készülő drága fényképekre is lehet számítani...
Nézd a gumikopást is.Autópálya nagyon eszi a közepét.
Szar dolog egy jó drága tapadós cuccnál ha ki kell dobni mert elkopott de oldalt még ott a gandkanyon.
U.i.: Lehet a vezetési stílusommal van baj, de pályán (egészen Szegedtől Komáromig) 130-140-es folyamatos tempóban (persze Pest környékék lassabban), 3 megpakolt dobozzal olyan alacsony fogyasztást produkált, mint azelőtt egyszer sem; ekkor számoltam utána, amit aztán "be is bizonyítottam" magamnak, mert lementem egy másik útvonalat pályán és főúton is
Inkább úgy írom, hogy részemről ezek tények. Rám mindenképpen igaz. Pályán 140-es tempóval, főúton pedig ~120-assal mérve. Persze függ attól, hogy főúton hány faluba, városba akad az ember, hányszor kell váltson, lassítson, fékezzen. Ha nem a motorozás élménye a cél, inkább az idő, az út minősége és a hatékonyság, 200km felett megtérül a matrica, de ha csak a fele térülne meg, időben sokkal jobban járunk, ami kifizetődő.
Másodsorban pedig hihetetlen mennyire utálok már a környéken motorozni. Amikor motorra ülök és a környéken húzom a gázt, mind csakis közlekedési céllal történik, mert hogy élvezni nem lehet, az biztos!
Ezzel feltételezed, hogy legalább 1,5 literrel kevesebbet eszik a motor autópályán, mint országúton. Viszont pályán nem tudsz 90-nel menni, efölött viszont tutira többet eszik a gép. Bár azt nem számoltam, hogy pályán lehet rövidebb az út és az idő A-ból B-be, na meg biztonságosabb is, de ugye nem pont ezért motorozunk...
Múltkor számolgattam mennyire éri vagy éppen nem éri meg az autópályamatrica egy rövidebb szakaszon s arra jutottam, hogy ha 200km-t megyek rajta (csak 100 oda és vissza is) máris visszahozta az árát benzinben.
Köszi szépen!
Üdv! Autopályára tuti nem megyek nem fizetek azért:d Csatlakozz nyugodtan. 9.30 kor tali fehérváron a tesco melletti shell kuton az elkerülön. 2 csaj is jön 2 db 600 rr-el:d Aztán pestre megyünk felszedjük havert azt onnan go:) ugy számoltuk hogy 12-4 ig leszünk hogy sötétedés elött hazaérjünk azért meg igy csak 4000 fél napra. Ha jo neked akkor kuton tali. Itt a számom esetleg 30 4470595
hali majd csináljatok képeket
Üdv!
Fehérvár után merre mentek? Autópálya vagy régi 7-es?
A jó időt kihasználva én is Kakucsra készülődök holnap, csatlakoznék Fehérváron ha nem gond?
hajrá, nehogy lenyomjon a vén ratyi
Pageel már levajaztam...én leszek az egyetlen koszos motorral
ő ne figyelné
Mond, hogy még figyeled a fórumot
Hi!

Én 70 ezer után cseréltem vezérműláncot, már kezdett hangosan ciripelni. Szelephézagot nézegetem 1-2 évente, de nem változnak, olyan, mint 40 ezer km-nél, mind a gyári érték közepén. Szóval 70-80 környékén veszel bele egy vezérműláncot (tök jó vinnyogós, fütyülős hangja lesz, mint egy új motornak), mást nem kell vele csinálni. Kuplung, egyebek még gyári, bontatlan. Bár hozzáteszem, gondolom ezt köszönhetem a használat módjának is.
Az nem is vészes, sőtt.
Na nem tudom, meg kell álmodnom, sosem voltam még ott, aztán elég valószinű hogy ez is lenne az ide utolsó motorozás...Jelzek majd, hogy mi lesz
Hello, asszem 2000 HUF 2 orara, vagy 4000 HUF fel napra.
Alsonemedibe talalkozunk a Page-el az OMV kuton f10-h10 kozott.
Mentek holnap kakucsra? Várjáááá, lehet hogy mennék én is...hogy is van ez?
Mennyit kell a jótékony cél érdekében fizetni?
Üdv.
Most voltam Yamaháéknál szervizben.
A gyertyákat kicseréltettem (36e km)... teljesen olyan mint amit 20e-nél cserélnek csak annyi, hogy 20e fölött az NGK már nem garantálja, hogy nem válik le belőle esetlegesen porcelán darab.. szóval ez a gyertya mizéria is paraszt vakítás mint ahogy az irídiumos gyertyák is....
Lenne egy kérdésem, a blokkba- mikor kell belenézni legkorábban vezérműlánc, szelephézag stb... ügyében...? krisztiánfz6, ha olvasol a válaszodat előre is köszönöm.
Bele,nekem is ilyen van.
Helló azt szeretném megkérdezni hogy hátra befér-e a 190/55-ös gumi? (2005-ös fazer-ről van szó)választ előre is köszönöm.
Hát 10-10.30 fele fehérváron leszünk csak aztán pestre haverér azt onnan kakucs estig kb 5 ig hogy ne sötétbe keljen jönni végig:D