Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne félts túl mindenkit
Már köhögtem két napja és ott is kimelegedtem valószínű azért volt. Már OK. minden. Dokihoz nem menek
Kiültem végig csak a lábtartóm akadályozott azt csizmánai igy is kakukk:)
Kiülés...ócsó
Page, hogyhogy belazasodtal? Semmi jelet nem mutattad a betegsegre. Mikor voltal kivizsgalason utoljara? menj a dokihoz.
Majd még gyakorlok azt csokolom! Csak elöbb a lábtartó magasabbra tételét kell megoldanom mert igy hamar elkopik, remélem lehet valahol találni ehhez való készletet.
Nincs mit. Jó volt látni, hogy milyen felszabadultan motoroztál
Én most keltem fel. Olyan lázas voltam, hogy a Csősz priznicelt
Most már jobban vagyok
De jó. Így már tudom miből van a csimmám
Sikerült összehozni a navigációt, és el is vitt minket Ausztriába a Hoche Wandhoz. Gyönyörű hely csak ajánlani tudom mindenkinek.
Illetve FZ6-ra konzol, platnival 15.000 Ft-ért:
Ilyen nekem is volt -amikor még nem ülltem rendesen- aztán dobhattam ki a csizmát
Sziasztok!
Hátha érdekel valakit:
Eladó lett Givi Maxia dobozom 35.000 Ft-ért:
10 kg terhelhetőség, 52 literes, 2 db. zárt bukósisak belefér, irattartóval.
Látod, én ezé' vettem fel a FORMA csizmát, hogy ne a Vortice kopjon :)
Spiccen csinálta?
Azé koptató felszerelése előtt lökd tele FBS-el.
Igy jött össze:) Magasabb lábtartó jo lett volna:D De még menthető lesz nem ázik be koptató csere azt csokolom:D Csak kibaszott forro volt a lábamnak azt hittem ég mikor sikerült lekarcolni:)
bammeg, sidi csizmát jó rottyra verted nem olcsó mulatság
Meg ez se bírta:D
Hali!

Persze nagyon fasza volt megérte:) Mért volt neked gyanus a szőke?:D Nekem sajna a csizmám kicsit oda:D
Kevés helyen lehet ilyen jól elszórakozni 2000forintból
jah, tempo nincs, de viszont az ár az szerintem korrekt
Végül is egész jó...nem rossz ez.
Csak a tempót hiányolom
nah milyen a pálya
én lehet holnap nézek ki
Szétrúgják a segged, ne itt vallj szerelmet
Szevasz,

remelem jol ereztetek ti is magatokat. A csajok ugye nem zuzzak a CBR-eket? Aki eresztett a gumijabol, s fellett ragasztoszalagozva gyanus volt nekem
Page,

koszi az invitalast! meg tuttira kimegyek! Nagyon-nagyon jo elmeny volt. Sikerult belekoptatni a csizma talpaba is.