Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az MD80 TUD egyszerre tölteni és felvenni, összekapcsolható felvétel előtt a töltővel.
Már nem emlékszem, hogy hogyan, de amikor megvettem, akkor szórakoztam vele, utánaolvastam és kipróbáltam. Működött.
Valamilyen billkombót kell nyomni miközben rádugod a töltőre.
Kerestem már, nem találtam meg, hogy mit kell nyomni :) Ha meglesz leírom.
még egy dolog eszembe jutott .nemrég vettem 2 db. yamaha embléma matricát -műgyantás- és ragadós a felülete ,még nem raktam fel sehova ,de hogy tudom megszüntetni ezt ? vagy ez speckó a lakkréteg alá kellene ?
köszönöm Rhinoeli és Pedro ! köszi keresgélek elemtartót...
Szedd ki belőle az akkut, Vegyél három vagy négy /nem emlékszem már pontosan/db 2600-as tölthető ceruza elemet, meg pár száz forintért elem tartót is kapsz amiből kijön két vezeték. ezeket összeforrasztod tetszőleges hosszúságra és akár négy órás felvételre is képes (megfelelő memóriakari esetén). ugyanakkor az elemek cserélhetők. Üdv
Túltölteni... pedig nem kell hozzá sok ész...
Viccelsz? Nem is gondoltam volna rá, pedig tökéletes. Akár a motorolajat, akár a hűtővizet is túl tudod tölteni véletlen, ezzel pedig tudsz korrigálni!
Az MD80 nem tud egyszerre töltést és videót is felvenni... szar ügy.
Idén van tervben évadzáró, vagy már lekéstem róla ? :D
Sziasztok, egy gyors kérdés, fz6-s-ben milyen típusú helyzetjelzők vannak?
valaki nem hasított egy fzs1000 rel (szürke) bp ráksosi úton
este 7h körül
az MD80 kamera ha szivargyújtóra van csatlakoztatva ,akkor nem vesz fel ,vagy csak én bénázok valamit ?
2010 közepe óta nem olvastam normális kommentet tőle. Korábban meg nem voltam itt...
róslájmbi visszalapoztam pár oldalt és látom hogy nincs tőled értelmes hozzászólás,így már értem miért zavarnak a normális témák!
Én a babaolajat ajánlom!
Most valami nagyokos dobja be az olajat,és máris kész a változatosság Mint angol házaspáréknál a szexben
eszeske ha nézted az árakat(gyüjtesz tavaszig ) akkor friss gyártású utcai gumit(tura v. sport) vegyél ezzel nem nyúlhatsz mellé mind jó. Friss legyen.

A "puhább" gumi mindig jobb,az kopjon inkább mint az idom! Mivel hétről hétre nem változik a motorozási szokás-stilus azt vedd figyelembe: ha lábtartót akarsz karcolni brutál féktávokkal akkor sport gumit, ha túrázol egyenletes tempóban órákig a nyeregben akkor túra gumit!

A legjobb lenne a szupersport gumi utcára(gyárilag mintás) de nagyon kell nekik a meleg (30 fok ) meg idegesitő hogy mindig a gumicsere után kell járni mert brutál módon kopnak!
Így van.
Bár szerintem ez is összemosódik. A túra gumik egyre jobban tapadnak, a sport gumik meg talán egyre tartósabbak.
Mivel egy srác előttem ment 2.15-öt a hringen bt-023-on, nem érzem, hogy a gumi lenne a szűk keresztmetszet számomra.
Hali!
Gumitémához hozzászólva: Nekem michelin power pure van fenn. Párban raktam fel mert én nem keverem össze vissza a gumit mert volt hogy lett keverve de akkor nem tetszett igazán. Ezzel a gumival megvagyok elégedve. P-ringen is nagyn jo volt egyszer sem csuszott meg pedig gyári nyomás volt benne és kapta az ívet. Szerpentinen is nagyon jol fog semmibizonytalanság. Igaz nem is csesznekre járok ki mert ott mindig van váratlan esemény:D Most meg hidegebb idők vannak de ez csak annyiban befoláysol hogy többet várok míg bemelegszik a gumi meg hát a motor is addig meg ovatosabban megyek aztán utána lehet tolni:D De mindenki eldönti ki mire használja a gumit és ugy veszi meg:) Én többet nem veszek turagumit azt tudom maradok a sportoknál és nem hiszem hogy sokkal hamarabb el is kopna. De hogy kanyarokban sokkal az tuti és ez a fontos! Nekem! :)
Én puhábbat választottam előre , tekintve, hogy már csúszott ki az első gumim egy hűvös napon hirtelen fékezékor, ezért mindig parásabban kezelem a dolgot. Pilot Power 2CT-m van elöl, hátul pedig Road 2.
Egyetértek Dipshittel. Vannak különbségek (pl. én határozottan úgy érzem, hogy kanyarban fékezve bt-023-mal a motor jobban fel akar egyenesedni, mindt sport attack-kal) de nem hiszem, hogy bármelyik modern gumival mellé lőnél.
Szerintem nincs gond az összepárosítással sem. Contival is általános, hogy előre sport hátra road. Nekem is így volt és nagyjából egyszerre kopott el.
Most mit mondjak még neked hogy elhiszem?

Viszont nekem akkosem szimpi.
fz6tal mentem vele közel 20e km t, abba volt Hring, kakucs, közút, hosszabb túrák, semmi gond nem volt
akkor
Ha te mondod fonok.Tuti jobban tudod.
mondjuk te se a 7:00 ás kelésről vagy híres